| Stan | Uszkodzony |
| Marka | Denon |
| Model | AVR-X1300W |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 12.000 kg |
| Szerokość produktu | 43.40 cm |
| Wysokość produktu | 15.10 cm |
| Głębokość produktu | 33.90 cm |
| Waga produktu | 8.50 kg |
| Kolor | czarny |
| System dźwięku | 7.2 |
| Dekodery dźwięku | Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby Pro Logic II, Dolby TrueHD, DTS, DTS:X, DTS-ES, DTS-HD High Resolution Audio, DTS-HD Master Audio |
| Moc znamionowa RMS | 145 W |
| Moc dynamiczna na kanał 6 Ω | 120 W |
| Moc dynamiczna na kanał 8 Ω | 80 W |
| Liczba wejść HDMI | 6 |
| Liczba wyjść HDMI | 1 |
| Liczba cyfrowych wejść optycznych S/PDIF | 2 |
| Liczba cyfrowych wyjść optycznych S/PDIF | 0 |
| Pozostałe złącza | analogowe wejście audio, RJ-45, USB, wejście kompozytowe, wyjście kompozytowe, wyjście na przedwzmacniacz |
| Komunikacja | AirPlay, Bluetooth, DLNA, Wi-Fi |
| Funkcje | filtr Loudness (kontur), korektor dźwięku, obsługa iPhone/iPod/iPad, radio FM, radio internetowe, zgodność z 4K |
| Impedancja głośników (Ω) | 4-16 |
| Pobór mocy | 430 W |
| Cechy dodatkowe | Regulacja Bass/Treble |
| EAN (GTIN) | 4951035058077 |
| Kod producenta | AVR-X1300W |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | nie |
O przedmiocie
Oferta: c42d2973-c6ac-403e-a3cd-2dbb36d6b631
Podobne wyszukiwania
Amplitunery Warszawa
 
(140)
Amplitunery Bytom
 
(96)
Amplitunery Łódź
 
(79)
Amplitunery Kraków
 
(76)
Amplitunery Konstantynów Łódzki
 
(68)
Amplitunery Wrocław
 
(50)
Amplitunery Gdańsk
 
(48)
Amplitunery Legnica
 
(47)
Amplitunery Piła
 
(38)
Amplitunery Bolesławiec
 
(35)
Amplitunery Szczecin
 
(33)
Amplitunery Konin
 
(25)
Amplitunery Wałbrzych
 
(22)
Amplitunery Lublin
 
(21)
Amplitunery Gorzów Wielkopolski
 
(20)
Amplitunery Żywiec
 
(20)
Amplitunery Ostrów Wielkopolski
 
(19)
Amplitunery Bydgoszcz
 
(19)
Amplitunery Słupsk
 
(18)
Amplitunery Prabuty
 
(18)
Amplitunery Międzychód
 
(18)
Amplitunery Gdynia
 
(17)
Amplitunery Piotrków Trybunalski
 
(16)
Amplitunery Świebodzice
 
(16)
Amplitunery Białystok
 
(16)
Amplitunery Ścięgny
 
(16)
Amplitunery Tarnów
 
(15)
Amplitunery Chęciny
 
(14)
Amplitunery Częstochowa
 
(14)
Amplitunery Kielce
 
(13)
Amplitunery Jasło
 
(13)
Amplitunery Grudziądz
 
(11)
Amplitunery Włocławek
 
(11)
Amplitunery Świebodzin
 
(10)
Amplitunery Rzeszów
 
(10)
Amplitunery Brzoza
 
(9)
Amplitunery Świdnica
 
(9)
Amplitunery Sosnowiec
 
(9)
Amplitunery Olsztyn
 
(9)
Amplitunery Bojszowy
 
(9)
Amplitunery Olkusz
 
(9)
Amplitunery Siedlce
 
(8)
Amplitunery Brzeg Dolny
 
(8)
Amplitunery Iława
 
(8)
Amplitunery Jelenia Góra
 
(8)
Amplitunery Poraj
 
(8)
Amplitunery Środa Śląska
 
(8)
Amplitunery Białogard
 
(8)
Amplitunery Buk
 
(7)
Amplitunery Mikołów
 
(7)
Amplitunery Kłodzko
 
(7)
Amplitunery Radom
 
(7)
Amplitunery Jaryszów
 
(7)
Amplitunery Ruda Śląska
 
(7)
Amplitunery Deszczno
 
(7)
Amplitunery Skwierzyna
 
(7)
Amplitunery Garbów
 
(6)
Amplitunery Wągrowiec
 
(6)
Amplitunery Gostyń
 
(6)
Amplitunery Reda
 
(6)
Amplitunery Toruń
 
(6)
Amplitunery Krotoszyn
 
(5)
Amplitunery Dąbrowa Górnicza
 
(5)
Amplitunery Opole
 
(5)
Amplitunery Przemyśl
 
(5)
Amplitunery Ostrołęka
 
(5)
Amplitunery Czeladź
 
(5)
Amplitunery Krosno
 
(5)
Amplitunery Godziesze Małe
 
(5)
Amplitunery Gliwice
 
(5)
Amplitunery Raciborowice
 
(4)
Amplitunery Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Amplitunery Żary
 
(4)
Amplitunery Będzin
 
(4)
Amplitunery Zawiercie
 
(4)
Amplitunery Sochocin
 
(4)
Amplitunery Posada
 
(4)
Amplitunery Zalesie Golczowskie
 
(4)
Amplitunery Wilków
 
(4)
Amplitunery Sadlno
 
(4)
Amplitunery Głogów
 
(4)
Amplitunery Zabrze
 
(4)
Amplitunery Zamość
 
(4)
Amplitunery Jastrzębie-Zdrój
 
(4)
Amplitunery Marki
 
(4)
Amplitunery Elbląg
 
(4)
Amplitunery Biała Podlaska
 
(4)
Amplitunery Pilawa
 
(4)
Amplitunery Korfantów
 
(4)
Amplitunery Wieliczka
 
(4)
Amplitunery Lębork
 
(4)
Amplitunery Kwidzyn
 
(4)
Amplitunery Kościelec
 
(4)
Amplitunery Skierniewice
 
(4)
Amplitunery Brzesko
 
(4)
Amplitunery Puławy
 
(4)