O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Denon |
| Model | AVR-X1700H |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 8.500 kg |
| Szerokość produktu | 43.40 cm |
| Wysokość produktu | 15.10 cm |
| Głębokość produktu | 33.90 cm |
| Waga produktu | 8.50 kg |
| Kolor | czarny |
| System dźwięku | 7.2 |
| Dekodery dźwięku | Dolby Atmos, Dolby Surround, Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio |
| Moc muzyczna PMPO | 150 W |
| Moc dynamiczna na kanał 6 Ω | 120 W |
| Moc dynamiczna na kanał 8 Ω | 80 W |
| Liczba wejść HDMI | 6 |
| Liczba wyjść HDMI | 1 |
| Liczba cyfrowych wejść optycznych S/PDIF | 2 |
| Liczba cyfrowych wyjść optycznych S/PDIF | 0 |
| Liczba cyfrowych wejść koaksjalnych | 0 |
| Pozostałe złącza | analogowe wejście audio, minijack, RJ-45, USB, wejście gramofonowe, wejście kompozytowe, wyjście kompozytowe, wyjście na przedwzmacniacz |
| Komunikacja | AirPlay, Bluetooth, Wi-Fi |
| Funkcje | korektor dźwięku, obsługa iPhone/iPod/iPad, radio cyfrowe DAB+, radio FM, radio internetowe, zgodność z 4K |
| Impedancja głośników (Ω) | 4-16 |
| Pobór mocy | 430 W |
| Cechy dodatkowe | Bluetooth |
| Kod producenta | AVR-X1700H |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Kod taryfy celnej | 85279900 |
| Zawiera baterie | nie |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: b709ee78-db9d-4bf9-9d83-1f58be36d266
Podobne wyszukiwania
Amplitunery Warszawa
 
(138)
Amplitunery Bytom
 
(96)
Amplitunery Łódź
 
(79)
Amplitunery Kraków
 
(76)
Amplitunery Konstantynów Łódzki
 
(68)
Amplitunery Wrocław
 
(49)
Amplitunery Gdańsk
 
(48)
Amplitunery Legnica
 
(47)
Amplitunery Piła
 
(38)
Amplitunery Szczecin
 
(34)
Amplitunery Bolesławiec
 
(34)
Amplitunery Konin
 
(25)
Amplitunery Lublin
 
(22)
Amplitunery Wałbrzych
 
(22)
Amplitunery Gorzów Wielkopolski
 
(21)
Amplitunery Bydgoszcz
 
(20)
Amplitunery Żywiec
 
(20)
Amplitunery Ostrów Wielkopolski
 
(19)
Amplitunery Prabuty
 
(18)
Amplitunery Międzychód
 
(18)
Amplitunery Słupsk
 
(18)
Amplitunery Gdynia
 
(17)
Amplitunery Piotrków Trybunalski
 
(16)
Amplitunery Świebodzice
 
(16)
Amplitunery Białystok
 
(16)
Amplitunery Ścięgny
 
(16)
Amplitunery Tarnów
 
(15)
Amplitunery Chęciny
 
(14)
Amplitunery Częstochowa
 
(14)
Amplitunery Kielce
 
(13)
Amplitunery Jasło
 
(13)
Amplitunery Grudziądz
 
(12)
Amplitunery Włocławek
 
(11)
Amplitunery Świebodzin
 
(10)
Amplitunery Rzeszów
 
(10)
Amplitunery Brzoza
 
(9)
Amplitunery Świdnica
 
(9)
Amplitunery Olsztyn
 
(9)
Amplitunery Bojszowy
 
(9)
Amplitunery Olkusz
 
(9)
Amplitunery Sosnowiec
 
(9)
Amplitunery Poraj
 
(9)
Amplitunery Siedlce
 
(8)
Amplitunery Brzeg Dolny
 
(8)
Amplitunery Iława
 
(8)
Amplitunery Jelenia Góra
 
(8)
Amplitunery Środa Śląska
 
(8)
Amplitunery Białogard
 
(8)
Amplitunery Buk
 
(7)
Amplitunery Mikołów
 
(7)
Amplitunery Kłodzko
 
(7)
Amplitunery Radom
 
(7)
Amplitunery Jaryszów
 
(7)
Amplitunery Ruda Śląska
 
(7)
Amplitunery Deszczno
 
(7)
Amplitunery Skwierzyna
 
(7)
Amplitunery Garbów
 
(6)
Amplitunery Wągrowiec
 
(6)
Amplitunery Reda
 
(6)
Amplitunery Toruń
 
(6)
Amplitunery Gostyń
 
(6)
Amplitunery Elbląg
 
(5)
Amplitunery Krotoszyn
 
(5)
Amplitunery Krosno
 
(5)
Amplitunery Czeladź
 
(5)
Amplitunery Gliwice
 
(5)
Amplitunery Dąbrowa Górnicza
 
(5)
Amplitunery Brzesko
 
(5)
Amplitunery Godziesze Małe
 
(5)
Amplitunery Opole
 
(5)
Amplitunery Ostrołęka
 
(5)
Amplitunery Przemyśl
 
(5)
Amplitunery Będzin
 
(4)
Amplitunery Zawiercie
 
(4)
Amplitunery Sochocin
 
(4)
Amplitunery Posada
 
(4)
Amplitunery Zalesie Golczowskie
 
(4)
Amplitunery Wilków
 
(4)
Amplitunery Sadlno
 
(4)
Amplitunery Głogów
 
(4)
Amplitunery Zabrze
 
(4)
Amplitunery Zamość
 
(4)
Amplitunery Jastrzębie-Zdrój
 
(4)
Amplitunery Marki
 
(4)
Amplitunery Biała Podlaska
 
(4)
Amplitunery Pilawa
 
(4)
Amplitunery Korfantów
 
(4)
Amplitunery Wieliczka
 
(4)
Amplitunery Lębork
 
(4)
Amplitunery Kwidzyn
 
(4)
Amplitunery Kościelec
 
(4)
Amplitunery Skierniewice
 
(4)
Amplitunery Puławy
 
(4)
Amplitunery Raciborowice
 
(4)
Amplitunery Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Amplitunery Żary
 
(4)