| Stan | Bardzo dobry |
| Wysokość produktu | 1.67 cm |
| Moc dynamiczna na kanał 8 Ω | 95 W |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Komunikacja | AirPlay, Bluetooth, Wi-Fi |
| Dekodery dźwięku | Dolby Digital EX, Dolby Digital Plus, Dolby Pro Logic II, Dolby TrueHD, DTS-ES, DTS-HD, DTS-HD Master Audio, DTS Neo:6 |
| Moc dynamiczna na kanał 6 Ω | 150 W |
| Waga produktu | 9.7 kg |
| System dźwięku | 7.2 |
| Funkcje | obsługa iPhone/iPod/iPad, radio internetowe, Spotify Connect |
| Model | AVR-X2300W |
| Pobór mocy | 500 W |
| Głębokość produktu | 3.39 cm |
| Pozostałe złącza | USB |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 10 kg |
| Kolor | czarny |
| Liczba wejść HDMI | 8 |
| Liczba wyjść HDMI | 2 |
| Szerokość produktu | 4.34 cm |
| Marka | Denon |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: a5b2d344-8cee-4ff5-879e-e597f048ff14
Podobne wyszukiwania
Amplitunery Warszawa
 
(138)
Amplitunery Bytom
 
(96)
Amplitunery Łódź
 
(79)
Amplitunery Kraków
 
(76)
Amplitunery Konstantynów Łódzki
 
(61)
Amplitunery Wrocław
 
(52)
Amplitunery Legnica
 
(52)
Amplitunery Gdańsk
 
(51)
Amplitunery Piła
 
(38)
Amplitunery Szczecin
 
(35)
Amplitunery Bolesławiec
 
(34)
Amplitunery Konin
 
(24)
Amplitunery Lublin
 
(22)
Amplitunery Bydgoszcz
 
(21)
Amplitunery Gdynia
 
(20)
Amplitunery Wałbrzych
 
(20)
Amplitunery Gorzów Wielkopolski
 
(20)
Amplitunery Żywiec
 
(20)
Amplitunery Ostrów Wielkopolski
 
(19)
Amplitunery Prabuty
 
(18)
Amplitunery Międzychód
 
(17)
Amplitunery Świebodzice
 
(17)
Amplitunery Piotrków Trybunalski
 
(16)
Amplitunery Częstochowa
 
(16)
Amplitunery Ścięgny
 
(16)
Amplitunery Tarnów
 
(15)
Amplitunery Chęciny
 
(15)
Amplitunery Słupsk
 
(15)
Amplitunery Białystok
 
(14)
Amplitunery Kielce
 
(13)
Amplitunery Jasło
 
(13)
Amplitunery Świdnica
 
(13)
Amplitunery Grudziądz
 
(12)
Amplitunery Rzeszów
 
(11)
Amplitunery Włocławek
 
(11)
Amplitunery Bojszowy
 
(9)
Amplitunery Olkusz
 
(9)
Amplitunery Brzoza
 
(9)
Amplitunery Olsztyn
 
(8)
Amplitunery Sosnowiec
 
(8)
Amplitunery Środa Śląska
 
(8)
Amplitunery Brzeg Dolny
 
(8)
Amplitunery Poraj
 
(8)
Amplitunery Siedlce
 
(8)
Amplitunery Zalesie Golczowskie
 
(7)
Amplitunery Mikołów
 
(7)
Amplitunery Białogard
 
(7)
Amplitunery Radom
 
(7)
Amplitunery Jaryszów
 
(7)
Amplitunery Skwierzyna
 
(7)
Amplitunery Ruda Śląska
 
(7)
Amplitunery Iława
 
(7)
Amplitunery Reda
 
(6)
Amplitunery Gostyń
 
(6)
Amplitunery Wągrowiec
 
(6)
Amplitunery Garbów
 
(6)
Amplitunery Elbląg
 
(6)
Amplitunery Godziesze Małe
 
(6)
Amplitunery Jelenia Góra
 
(6)
Amplitunery Toruń
 
(6)
Amplitunery Buk
 
(5)
Amplitunery Dąbrowa Górnicza
 
(5)
Amplitunery Czeladź
 
(5)
Amplitunery Przemyśl
 
(5)
Amplitunery Deszczno
 
(5)
Amplitunery Brzesko
 
(5)
Amplitunery Kłodzko
 
(5)
Amplitunery Gliwice
 
(5)
Amplitunery Ostrołęka
 
(5)
Amplitunery Posada
 
(5)
Amplitunery Opole
 
(5)
Amplitunery Krotoszyn
 
(4)
Amplitunery Kościelec
 
(4)
Amplitunery Puławy
 
(4)
Amplitunery Zamość
 
(4)
Amplitunery Raciborowice
 
(4)
Amplitunery Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Amplitunery Jastrzębie-Zdrój
 
(4)
Amplitunery Żary
 
(4)
Amplitunery Sadlno
 
(4)
Amplitunery Zabrze
 
(4)
Amplitunery Będzin
 
(4)
Amplitunery Zawiercie
 
(4)
Amplitunery Wilków
 
(4)
Amplitunery Galwiecie
 
(4)
Amplitunery Głogów
 
(4)
Amplitunery Wieliczka
 
(4)
Amplitunery Marki
 
(4)
Amplitunery Radomsko
 
(4)
Amplitunery Sochocin
 
(4)
Amplitunery Skierniewice
 
(4)
Amplitunery Biała Podlaska
 
(4)
Amplitunery Pilawa
 
(4)
Amplitunery Korfantów
 
(4)
Amplitunery Lębork
 
(4)
Amplitunery Krosno
 
(4)