| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Denon |
| Model | AVR-X2600H |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 15.000 kg |
| Szerokość produktu | 43.40 cm |
| Wysokość produktu | 16.70 cm |
| Głębokość produktu | 34.10 cm |
| Waga produktu | 9.50 kg |
| Kolor | czarny |
| System dźwięku | 7.2 |
| Dekodery dźwięku | Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby Surround, Dolby TrueHD, DTS, DTS:X, DTS Digital Surround, DTS-ES, DTS-HD, DTS-HD High Resolution Audio, DTS-HD Master Audio |
| Moc znamionowa RMS | 150 W |
| Moc dynamiczna na kanał 6 Ω | 125 W |
| Moc dynamiczna na kanał 8 Ω | 95 W |
| Liczba wejść HDMI | 8 |
| Liczba wyjść HDMI | 2 |
| Liczba cyfrowych wejść optycznych S/PDIF | 2 |
| Liczba cyfrowych wyjść optycznych S/PDIF | 0 |
| Liczba cyfrowych wejść koaksjalnych | 2 |
| Pozostałe złącza | analogowe wejście audio, analogowe wyjście audio, RJ-45, USB, wejście gramofonowe, wejście komponentowe, wejście kompozytowe, wyjście komponentowe, wyjście kompozytowe |
| Komunikacja | AirPlay, Bluetooth, DLNA, Wi-Fi |
| Funkcje | filtr Loudness (kontur), kompatybilność z systemem Multiroom, korektor dźwięku, obsługa iPhone/iPod/iPad, radio FM, radio internetowe, Spotify Connect, zgodność z 4K |
| Impedancja głośników (Ω) | 4-16 |
| Pobór mocy | 500 W |
| EAN (GTIN) | 4951035069752 |
| Kod producenta | AVRX2600HBKE2 |
| Kod taryfy celnej | 85279900 |
| Zawiera baterie | nie |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: ea3b07e9-9939-4d55-a14f-2f3230c52aca
Podobne wyszukiwania
Amplitunery Warszawa
 
(142)
Amplitunery Bytom
 
(95)
Amplitunery Łódź
 
(78)
Amplitunery Kraków
 
(73)
Amplitunery Konstantynów Łódzki
 
(70)
Amplitunery Wrocław
 
(52)
Amplitunery Legnica
 
(48)
Amplitunery Gdańsk
 
(46)
Amplitunery Bolesławiec
 
(40)
Amplitunery Piła
 
(36)
Amplitunery Szczecin
 
(34)
Amplitunery Konin
 
(25)
Amplitunery Wałbrzych
 
(23)
Amplitunery Lublin
 
(23)
Amplitunery Bydgoszcz
 
(22)
Amplitunery Słupsk
 
(20)
Amplitunery Żywiec
 
(20)
Amplitunery Gdynia
 
(20)
Amplitunery Gorzów Wielkopolski
 
(19)
Amplitunery Ostrów Wielkopolski
 
(19)
Amplitunery Jasło
 
(19)
Amplitunery Międzychód
 
(18)
Amplitunery Świebodzice
 
(17)
Amplitunery Ścięgny
 
(16)
Amplitunery Białystok
 
(16)
Amplitunery Częstochowa
 
(15)
Amplitunery Tarnów
 
(15)
Amplitunery Piotrków Trybunalski
 
(15)
Amplitunery Grudziądz
 
(14)
Amplitunery Prabuty
 
(14)
Amplitunery Chęciny
 
(14)
Amplitunery Włocławek
 
(12)
Amplitunery Kielce
 
(11)
Amplitunery Rzeszów
 
(11)
Amplitunery Sosnowiec
 
(11)
Amplitunery Katowice
 
(11)
Amplitunery Olkusz
 
(10)
Amplitunery Świebodzin
 
(10)
Amplitunery Bojszowy
 
(9)
Amplitunery Olsztyn
 
(9)
Amplitunery Brzoza
 
(9)
Amplitunery Brzeg Dolny
 
(9)
Amplitunery Siedlce
 
(8)
Amplitunery Środa Śląska
 
(8)
Amplitunery Białogard
 
(8)
Amplitunery Iława
 
(8)
Amplitunery Kłodzko
 
(7)
Amplitunery Świdnica
 
(7)
Amplitunery Mikołów
 
(7)
Amplitunery Poraj
 
(7)
Amplitunery Toruń
 
(7)
Amplitunery Jelenia Góra
 
(7)
Amplitunery Skwierzyna
 
(7)
Amplitunery Jaryszów
 
(7)
Amplitunery Radom
 
(7)
Amplitunery Deszczno
 
(7)
Amplitunery Buk
 
(7)
Amplitunery Gostyń
 
(6)
Amplitunery Wągrowiec
 
(6)
Amplitunery Garbów
 
(6)
Amplitunery Ruda Śląska
 
(6)
Amplitunery Kwidzyn
 
(6)
Amplitunery Wilków
 
(5)
Amplitunery Elbląg
 
(5)
Amplitunery Gliwice
 
(5)
Amplitunery Zalesie Golczowskie
 
(5)
Amplitunery Ostrołęka
 
(5)
Amplitunery Posada
 
(5)
Amplitunery Krotoszyn
 
(5)
Amplitunery Czeladź
 
(5)
Amplitunery Reda
 
(5)
Amplitunery Brzesko
 
(5)
Amplitunery Przemyśl
 
(5)
Amplitunery Godziesze Małe
 
(5)
Amplitunery Lębork
 
(4)
Amplitunery Skierniewice
 
(4)
Amplitunery Zawiercie
 
(4)
Amplitunery Kościelec
 
(4)
Amplitunery Raciborowice
 
(4)
Amplitunery Wałcz
 
(4)
Amplitunery Zambrów
 
(4)
Amplitunery Puławy
 
(4)
Amplitunery Jastrzębie-Zdrój
 
(4)
Amplitunery Dąbrowa Górnicza
 
(4)
Amplitunery Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Amplitunery Marki
 
(4)
Amplitunery Wieliczka
 
(4)
Amplitunery Zabrze
 
(4)
Amplitunery Głogów
 
(4)
Amplitunery Biała Podlaska
 
(4)
Amplitunery Pilawa
 
(4)
Amplitunery Żary
 
(4)
Amplitunery Sadlno
 
(4)
Amplitunery Korfantów
 
(4)
Amplitunery Radomsko
 
(4)
Amplitunery Sochocin
 
(4)