| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Denon |
| Funkcje | RDS |
| Odtwarzanie mp3 | tak |
| Pilot | tak |
| Kolor | srebrny |
| Rodzaj odtwarzanych nośników | CD Audio, CD MP3, nośnik USB |
| Radio | FM |
| Model | RCD-M38 |
| EAN (GTIN) | 4582116364659 |
| Szerokość produktu | 21.00 cm |
| Wysokość produktu | 12.00 cm |
| Głębokość produktu | 31.00 cm |
| Waga produktu | 4.30 kg |
| Liczba zapamiętywanych stacji | 40 |
| Moc znamionowa RMS | 30 W |
| Kod producenta | RCD-M38 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: b36a432b-2931-401d-b999-3c21282a4c5a
Podobne wyszukiwania
Wieże stereo Poznań
 
(83)
Wieże stereo Warszawa
 
(77)
Wieże stereo Piła
 
(44)
Wieże stereo Łódź
 
(34)
Wieże stereo Wrocław
 
(30)
Wieże stereo Godziesze Małe
 
(23)
Wieże stereo Chęciny
 
(23)
Wieże stereo Kraków
 
(22)
Wieże stereo Gdańsk
 
(17)
Wieże stereo Bydgoszcz
 
(14)
Wieże stereo Zielona Góra
 
(13)
Wieże stereo Żagań
 
(12)
Wieże stereo Poraj
 
(10)
Wieże stereo Kielce
 
(10)
Wieże stereo Szczecin
 
(10)
Wieże stereo Katowice
 
(9)
Wieże stereo Gorzupia
 
(8)
Wieże stereo Legnica
 
(7)
Wieże stereo Bielsko-Biała
 
(7)
Wieże stereo Radom
 
(7)
Wieże stereo Gorzów Wielkopolski
 
(7)
Wieże stereo Świebodzice
 
(7)
Wieże stereo Konstantynów Łódzki
 
(7)
Wieże stereo Gliwice
 
(7)
Wieże stereo Ruda Śląska
 
(7)
Wieże stereo Jaryszów
 
(6)
Wieże stereo Koszalin
 
(6)
Wieże stereo Nowy Sącz
 
(6)
Wieże stereo Twardogóra
 
(6)
Wieże stereo Lubin
 
(6)
Wieże stereo Lublin
 
(6)
Wieże stereo Chełm
 
(6)
Wieże stereo Trzebiatów
 
(6)
Wieże stereo Świdnica
 
(5)
Wieże stereo Dębica
 
(5)
Wieże stereo Krotoszyn
 
(5)
Wieże stereo Leszno
 
(5)
Wieże stereo Elbląg
 
(5)
Wieże stereo Wadowice
 
(5)
Wieże stereo Białogard
 
(5)
Wieże stereo Bolesławiec
 
(5)
Wieże stereo Polnica
 
(5)
Wieże stereo Sosnowiec
 
(5)
Wieże stereo Oborniki
 
(4)
Wieże stereo Jelenia Góra
 
(4)
Wieże stereo Kędzierzyn-Koźle
 
(4)
Wieże stereo Wyrazów
 
(4)
Wieże stereo Kalisz
 
(4)
Wieże stereo Wołomin
 
(4)
Wieże stereo Tarnów
 
(4)
Wieże stereo Pionki
 
(4)
Wieże stereo Skwierzyna
 
(4)
Wieże stereo Zamość
 
(4)
Wieże stereo Zmyślona Słupska
 
(4)
Wieże stereo Mielec
 
(4)
Wieże stereo Czeladź
 
(4)
Wieże stereo Jasło
 
(4)
Wieże stereo Słupsk
 
(4)
Wieże stereo Pruszków
 
(4)
Wieże stereo Mysłowice
 
(4)
Wieże stereo Łomża
 
(4)
Wieże stereo Działdowo
 
(4)
Wieże stereo Konin
 
(4)
Wieże stereo Gdynia
 
(4)
Wieże stereo Pałck
 
(4)
Wieże stereo Piekary Śląskie
 
(4)