O przedmiocie
| Stan | Uszkodzony |
| System dźwięku | 5.1 |
| Kolor | czarny |
| Pozostałe złącza | analogowe wyjście audio, analogowe wejście audio |
| Komunikacja | brak |
| Funkcje | radio FM |
| Impedancja głośników (Ω) | 6-16 |
| Stan opakowania | zastępcze |
| Model | TX-DS555 |
| Szerokość produktu | 43.50 cm |
| Wysokość produktu | 13.00 cm |
| Głębokość produktu | 30.00 cm |
| Waga produktu | 5.60 kg |
| Liczba wejść HDMI | 0 |
| Liczba wyjść HDMI | 0 |
| Liczba cyfrowych wejść optycznych S/PDIF | 1 |
| Liczba cyfrowych wyjść optycznych S/PDIF | 0 |
| Liczba cyfrowych wejść koaksjalnych | 2 |
| Pobór mocy | 410 W |
| Kod producenta | TX-DS555 |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: cfb2f3ee-2c84-4b5f-91c2-7a4993eb7d56
Podobne wyszukiwania
Amplitunery Warszawa
 
(139)
Amplitunery Bytom
 
(96)
Amplitunery Łódź
 
(79)
Amplitunery Konstantynów Łódzki
 
(67)
Amplitunery Wrocław
 
(52)
Amplitunery Gdańsk
 
(51)
Amplitunery Legnica
 
(47)
Amplitunery Piła
 
(38)
Amplitunery Bolesławiec
 
(34)
Amplitunery Szczecin
 
(32)
Amplitunery Konin
 
(24)
Amplitunery Sosnowiec
 
(23)
Amplitunery Wałbrzych
 
(22)
Amplitunery Gorzów Wielkopolski
 
(22)
Amplitunery Lublin
 
(21)
Amplitunery Bydgoszcz
 
(20)
Amplitunery Żywiec
 
(20)
Amplitunery Gdynia
 
(19)
Amplitunery Ostrów Wielkopolski
 
(19)
Amplitunery Prabuty
 
(18)
Amplitunery Świebodzice
 
(17)
Amplitunery Międzychód
 
(17)
Amplitunery Częstochowa
 
(16)
Amplitunery Ścięgny
 
(16)
Amplitunery Piotrków Trybunalski
 
(16)
Amplitunery Tarnów
 
(15)
Amplitunery Chęciny
 
(14)
Amplitunery Białystok
 
(14)
Amplitunery Kielce
 
(13)
Amplitunery Jasło
 
(12)
Amplitunery Słupsk
 
(12)
Amplitunery Grudziądz
 
(12)
Amplitunery Włocławek
 
(11)
Amplitunery Rzeszów
 
(11)
Amplitunery Olsztyn
 
(9)
Amplitunery Brzoza
 
(9)
Amplitunery Świdnica
 
(9)
Amplitunery Olkusz
 
(9)
Amplitunery Bojszowy
 
(9)
Amplitunery Białogard
 
(8)
Amplitunery Siedlce
 
(8)
Amplitunery Brzeg Dolny
 
(8)
Amplitunery Poraj
 
(8)
Amplitunery Jelenia Góra
 
(8)
Amplitunery Środa Śląska
 
(8)
Amplitunery Zalesie Golczowskie
 
(7)
Amplitunery Jaryszów
 
(7)
Amplitunery Mikołów
 
(7)
Amplitunery Radom
 
(7)
Amplitunery Iława
 
(7)
Amplitunery Skwierzyna
 
(7)
Amplitunery Deszczno
 
(7)
Amplitunery Ruda Śląska
 
(7)
Amplitunery Kłodzko
 
(6)
Amplitunery Dąbrowa Górnicza
 
(6)
Amplitunery Gostyń
 
(6)
Amplitunery Wągrowiec
 
(6)
Amplitunery Buk
 
(6)
Amplitunery Garbów
 
(6)
Amplitunery Godziesze Małe
 
(6)
Amplitunery Reda
 
(6)
Amplitunery Toruń
 
(6)
Amplitunery Ostrołęka
 
(5)
Amplitunery Opole
 
(5)
Amplitunery Czeladź
 
(5)
Amplitunery Brzesko
 
(5)
Amplitunery Gliwice
 
(5)
Amplitunery Przemyśl
 
(5)
Amplitunery Posada
 
(5)
Amplitunery Skierniewice
 
(5)
Amplitunery Jastrzębie-Zdrój
 
(4)
Amplitunery Lębork
 
(4)
Amplitunery Oświęcim
 
(4)
Amplitunery Krosno
 
(4)
Amplitunery Krotoszyn
 
(4)
Amplitunery Kościelec
 
(4)
Amplitunery Elbląg
 
(4)
Amplitunery Wieliczka
 
(4)
Amplitunery Puławy
 
(4)
Amplitunery Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Amplitunery Zabrze
 
(4)
Amplitunery Żary
 
(4)
Amplitunery Sadlno
 
(4)
Amplitunery Będzin
 
(4)
Amplitunery Zawiercie
 
(4)
Amplitunery Raciborowice
 
(4)
Amplitunery Bielsko-Biała
 
(4)
Amplitunery Głogów
 
(4)
Amplitunery Wilków
 
(4)
Amplitunery Marki
 
(4)
Amplitunery Radomsko
 
(4)
Amplitunery Sochocin
 
(4)
Amplitunery Biała Podlaska
 
(4)
Amplitunery Pilawa
 
(4)
Amplitunery Korfantów
 
(4)
Amplitunery Zamość
 
(4)