| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | ONKYO |
| Model | TX-SR608 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 15.000 kg |
| Szerokość produktu | 43.50 cm |
| Wysokość produktu | 17.60 cm |
| Głębokość produktu | 32.90 cm |
| Waga produktu | 11.50 kg |
| Kolor | czarny |
| System dźwięku | 7.2 |
| Dekodery dźwięku | Dolby Digital, Dolby Digital EX, Dolby Digital Plus, Dolby Pro Logic II, Dolby TrueHD, DTS, DTS-ES, DTS-HD High Resolution Audio, DTS-HD Master Audio |
| Moc dynamiczna na kanał 8 Ω | 120 W |
| Liczba wejść HDMI | 6 |
| Liczba wyjść HDMI | 1 |
| Liczba cyfrowych wejść optycznych S/PDIF | 2 |
| Liczba cyfrowych wyjść optycznych S/PDIF | 0 |
| Liczba cyfrowych wejść koaksjalnych | 2 |
| Pozostałe złącza | analogowe wejście audio, analogowe wyjście audio, wejście komponentowe, wejście kompozytowe, wyjście komponentowe, wyjście kompozytowe |
| Komunikacja | brak |
| Funkcje | kompatybilność z systemem Multiroom, korektor dźwięku, radio FM |
| Impedancja głośników (Ω) | 4-16 |
| Pobór mocy | 620 W |
| Cechy dodatkowe | Regulacja Bass/Treble |
| Kod producenta | TX-SR608 |
| Zawiera baterie | nie |
O przedmiocie
Oferta: eebe0665-4bef-460c-885d-74ac0176b077
Podobne wyszukiwania
Amplitunery Warszawa
 
(135)
Amplitunery Bytom
 
(96)
Amplitunery Łódź
 
(79)
Amplitunery Konstantynów Łódzki
 
(67)
Amplitunery Wrocław
 
(52)
Amplitunery Gdańsk
 
(51)
Amplitunery Legnica
 
(47)
Amplitunery Piła
 
(38)
Amplitunery Bolesławiec
 
(34)
Amplitunery Szczecin
 
(32)
Amplitunery Konin
 
(24)
Amplitunery Sosnowiec
 
(23)
Amplitunery Wałbrzych
 
(22)
Amplitunery Gorzów Wielkopolski
 
(22)
Amplitunery Lublin
 
(21)
Amplitunery Żywiec
 
(20)
Amplitunery Bydgoszcz
 
(20)
Amplitunery Ostrów Wielkopolski
 
(19)
Amplitunery Prabuty
 
(18)
Amplitunery Gdynia
 
(18)
Amplitunery Międzychód
 
(17)
Amplitunery Świebodzice
 
(17)
Amplitunery Częstochowa
 
(16)
Amplitunery Piotrków Trybunalski
 
(16)
Amplitunery Ścięgny
 
(16)
Amplitunery Tarnów
 
(15)
Amplitunery Chęciny
 
(14)
Amplitunery Białystok
 
(14)
Amplitunery Kielce
 
(13)
Amplitunery Jasło
 
(12)
Amplitunery Słupsk
 
(12)
Amplitunery Grudziądz
 
(12)
Amplitunery Włocławek
 
(11)
Amplitunery Rzeszów
 
(11)
Amplitunery Olsztyn
 
(9)
Amplitunery Bojszowy
 
(9)
Amplitunery Brzoza
 
(9)
Amplitunery Świdnica
 
(9)
Amplitunery Olkusz
 
(9)
Amplitunery Siedlce
 
(8)
Amplitunery Brzeg Dolny
 
(8)
Amplitunery Poraj
 
(8)
Amplitunery Jelenia Góra
 
(8)
Amplitunery Środa Śląska
 
(8)
Amplitunery Białogard
 
(8)
Amplitunery Mikołów
 
(7)
Amplitunery Zalesie Golczowskie
 
(7)
Amplitunery Jaryszów
 
(7)
Amplitunery Radom
 
(7)
Amplitunery Iława
 
(7)
Amplitunery Skwierzyna
 
(7)
Amplitunery Ruda Śląska
 
(7)
Amplitunery Deszczno
 
(7)
Amplitunery Kłodzko
 
(6)
Amplitunery Dąbrowa Górnicza
 
(6)
Amplitunery Gostyń
 
(6)
Amplitunery Wągrowiec
 
(6)
Amplitunery Buk
 
(6)
Amplitunery Garbów
 
(6)
Amplitunery Godziesze Małe
 
(6)
Amplitunery Reda
 
(6)
Amplitunery Toruń
 
(6)
Amplitunery Ostrołęka
 
(5)
Amplitunery Opole
 
(5)
Amplitunery Czeladź
 
(5)
Amplitunery Brzesko
 
(5)
Amplitunery Gliwice
 
(5)
Amplitunery Przemyśl
 
(5)
Amplitunery Posada
 
(5)
Amplitunery Skierniewice
 
(5)
Amplitunery Jastrzębie-Zdrój
 
(4)
Amplitunery Lębork
 
(4)
Amplitunery Oświęcim
 
(4)
Amplitunery Krosno
 
(4)
Amplitunery Krotoszyn
 
(4)
Amplitunery Kościelec
 
(4)
Amplitunery Elbląg
 
(4)
Amplitunery Wieliczka
 
(4)
Amplitunery Puławy
 
(4)
Amplitunery Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Amplitunery Zabrze
 
(4)
Amplitunery Żary
 
(4)
Amplitunery Sadlno
 
(4)
Amplitunery Będzin
 
(4)
Amplitunery Zawiercie
 
(4)
Amplitunery Raciborowice
 
(4)
Amplitunery Bielsko-Biała
 
(4)
Amplitunery Głogów
 
(4)
Amplitunery Wilków
 
(4)
Amplitunery Marki
 
(4)
Amplitunery Radomsko
 
(4)
Amplitunery Sochocin
 
(4)
Amplitunery Biała Podlaska
 
(4)
Amplitunery Pilawa
 
(4)
Amplitunery Korfantów
 
(4)
Amplitunery Zamość
 
(4)