| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Panasonic |
| Model | SA-HE75 |
| Szerokość produktu | 43.00 cm |
| Wysokość produktu | 7.00 cm |
| Głębokość produktu | 35.00 cm |
| Waga produktu | 8.50 kg |
| Kolor | srebrny |
| System dźwięku | 2.0 |
| Dekodery dźwięku | Dolby Digital, DTS |
| Liczba wejść HDMI | 0 |
| Liczba wyjść HDMI | 0 |
| Liczba cyfrowych wejść optycznych S/PDIF | 2 |
| Liczba cyfrowych wyjść optycznych S/PDIF | 0 |
| Liczba cyfrowych wejść koaksjalnych | 1 |
| Pozostałe złącza | analogowe wejście audio |
| Komunikacja | brak |
| Funkcje | korektor dźwięku, radio FM |
| Impedancja głośników (Ω) | 6-16 |
| Kod producenta | SA-HE75 |
| Certyfikaty zgodności | CE |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: c71d9532-06eb-427d-bcdf-db2d80acae47
Podobne wyszukiwania
Amplitunery Warszawa
 
(123)
Amplitunery Bytom
 
(100)
Amplitunery Łódź
 
(81)
Amplitunery Kraków
 
(79)
Amplitunery Gdańsk
 
(54)
Amplitunery Wrocław
 
(54)
Amplitunery Legnica
 
(51)
Amplitunery Konstantynów Łódzki
 
(51)
Amplitunery Piła
 
(36)
Amplitunery Szczecin
 
(35)
Amplitunery Bolesławiec
 
(34)
Amplitunery Konin
 
(28)
Amplitunery Sosnowiec
 
(25)
Amplitunery Żywiec
 
(22)
Amplitunery Lublin
 
(21)
Amplitunery Wałbrzych
 
(20)
Amplitunery Prabuty
 
(19)
Amplitunery Gorzów Wielkopolski
 
(18)
Amplitunery Bydgoszcz
 
(18)
Amplitunery Gdynia
 
(18)
Amplitunery Słupsk
 
(17)
Amplitunery Ścięgny
 
(16)
Amplitunery Świebodzice
 
(16)
Amplitunery Częstochowa
 
(16)
Amplitunery Międzychód
 
(16)
Amplitunery Podegrodzie
 
(16)
Amplitunery Tarnów
 
(15)
Amplitunery Białystok
 
(14)
Amplitunery Żagań
 
(14)
Amplitunery Kielce
 
(13)
Amplitunery Katowice
 
(13)
Amplitunery Chęciny
 
(13)
Amplitunery Rzeszów
 
(11)
Amplitunery Piotrków Trybunalski
 
(11)
Amplitunery Płock
 
(10)
Amplitunery Bojszowy
 
(10)
Amplitunery Włocławek
 
(10)
Amplitunery Świdnica
 
(10)
Amplitunery Jelenia Góra
 
(9)
Amplitunery Olkusz
 
(9)
Amplitunery Grudziądz
 
(9)
Amplitunery Świebodzin
 
(8)
Amplitunery Radom
 
(8)
Amplitunery Środa Śląska
 
(8)
Amplitunery Kłodzko
 
(8)
Amplitunery Poraj
 
(8)
Amplitunery Jasło
 
(8)
Amplitunery Olsztyn
 
(8)
Amplitunery Brzeg Dolny
 
(8)
Amplitunery Mikołów
 
(7)
Amplitunery Jaryszów
 
(7)
Amplitunery Opole
 
(7)
Amplitunery Wągrowiec
 
(7)
Amplitunery Siedlce
 
(7)
Amplitunery Białogard
 
(7)
Amplitunery Marki
 
(7)
Amplitunery Toruń
 
(7)
Amplitunery Ostrołęka
 
(6)
Amplitunery Ruda Śląska
 
(6)
Amplitunery Tychy
 
(6)
Amplitunery Gliwice
 
(6)
Amplitunery Elbląg
 
(6)
Amplitunery Garbów
 
(6)
Amplitunery Skwierzyna
 
(6)
Amplitunery Gostyń
 
(6)
Amplitunery Zalesie Golczowskie
 
(5)
Amplitunery Posada
 
(5)
Amplitunery Zamość
 
(5)
Amplitunery Biała Podlaska
 
(5)
Amplitunery Czeladź
 
(5)
Amplitunery Zabrze
 
(5)
Amplitunery Kołobrzeg
 
(5)
Amplitunery Brzesko
 
(5)
Amplitunery Iława
 
(5)
Amplitunery Podzamcze
 
(4)
Amplitunery Lębork
 
(4)
Amplitunery Krosno
 
(4)
Amplitunery Kwidzyn
 
(4)
Amplitunery Kościelec
 
(4)
Amplitunery Sochocin
 
(4)
Amplitunery Skierniewice
 
(4)
Amplitunery Przemyśl
 
(4)
Amplitunery Żary
 
(4)
Amplitunery Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Amplitunery Radomsko
 
(4)
Amplitunery Dąbrowa Górnicza
 
(4)
Amplitunery Wilków
 
(4)
Amplitunery Reda
 
(4)
Amplitunery Kalisz
 
(4)
Amplitunery Raciborowice
 
(4)
Amplitunery Zawiercie
 
(4)
Amplitunery Pilawa
 
(4)
Amplitunery Rybnik
 
(4)
Amplitunery Gorzupia
 
(4)
Amplitunery Jastrzębie-Zdrój
 
(4)
Amplitunery Korfantów
 
(4)