| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Panasonic |
| System dźwięku | 5.1 |
| Kolor | srebrny |
| Dekodery dźwięku | DTS, Dolby Pro Logic II, Dolby Digital |
| Pozostałe złącza | analogowe wejście audio, wejście gramofonowe |
| Komunikacja | brak |
| Funkcje | radio FM |
| Impedancja głośników (Ω) | 4-16 |
| Model | SA-HE70 |
| Szerokość produktu | 43.00 cm |
| Wysokość produktu | 16.00 cm |
| Głębokość produktu | 36.70 cm |
| Waga produktu | 9.00 kg |
| Moc znamionowa RMS | 85 W |
| Liczba wejść HDMI | 0 |
| Liczba wyjść HDMI | 0 |
| Liczba cyfrowych wejść optycznych S/PDIF | 2 |
| Liczba cyfrowych wyjść optycznych S/PDIF | 0 |
| Liczba cyfrowych wejść koaksjalnych | 1 |
| Pobór mocy | 220 W |
| Załączone wyposażenie | Pilto zdalnego sterowania |
| Kod producenta | SA-HE70 |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: ef9650bb-3902-4031-8117-db53870ec191
Podobne wyszukiwania
Amplitunery Warszawa
 
(124)
Amplitunery Bytom
 
(100)
Amplitunery Łódź
 
(81)
Amplitunery Kraków
 
(79)
Amplitunery Wrocław
 
(55)
Amplitunery Gdańsk
 
(54)
Amplitunery Legnica
 
(51)
Amplitunery Konstantynów Łódzki
 
(51)
Amplitunery Piła
 
(36)
Amplitunery Szczecin
 
(35)
Amplitunery Bolesławiec
 
(34)
Amplitunery Konin
 
(28)
Amplitunery Sosnowiec
 
(25)
Amplitunery Żywiec
 
(22)
Amplitunery Lublin
 
(21)
Amplitunery Wałbrzych
 
(20)
Amplitunery Prabuty
 
(20)
Amplitunery Gdynia
 
(18)
Amplitunery Gorzów Wielkopolski
 
(18)
Amplitunery Bydgoszcz
 
(18)
Amplitunery Słupsk
 
(17)
Amplitunery Częstochowa
 
(16)
Amplitunery Międzychód
 
(16)
Amplitunery Świebodzice
 
(16)
Amplitunery Podegrodzie
 
(16)
Amplitunery Ścięgny
 
(16)
Amplitunery Tarnów
 
(15)
Amplitunery Białystok
 
(14)
Amplitunery Chęciny
 
(13)
Amplitunery Kielce
 
(13)
Amplitunery Katowice
 
(13)
Amplitunery Rzeszów
 
(11)
Amplitunery Żagań
 
(11)
Amplitunery Piotrków Trybunalski
 
(11)
Amplitunery Grudziądz
 
(11)
Amplitunery Płock
 
(10)
Amplitunery Świdnica
 
(10)
Amplitunery Bojszowy
 
(10)
Amplitunery Włocławek
 
(10)
Amplitunery Olkusz
 
(9)
Amplitunery Jelenia Góra
 
(9)
Amplitunery Nowy Sącz
 
(9)
Amplitunery Radom
 
(8)
Amplitunery Brzeg Dolny
 
(8)
Amplitunery Olsztyn
 
(8)
Amplitunery Świebodzin
 
(8)
Amplitunery Poraj
 
(8)
Amplitunery Kłodzko
 
(8)
Amplitunery Jasło
 
(8)
Amplitunery Środa Śląska
 
(8)
Amplitunery Jaryszów
 
(7)
Amplitunery Mikołów
 
(7)
Amplitunery Opole
 
(7)
Amplitunery Wągrowiec
 
(7)
Amplitunery Zalesie Golczowskie
 
(7)
Amplitunery Siedlce
 
(7)
Amplitunery Toruń
 
(7)
Amplitunery Białogard
 
(7)
Amplitunery Marki
 
(7)
Amplitunery Ruda Śląska
 
(6)
Amplitunery Skwierzyna
 
(6)
Amplitunery Elbląg
 
(6)
Amplitunery Ostrołęka
 
(6)
Amplitunery Gliwice
 
(6)
Amplitunery Garbów
 
(6)
Amplitunery Gostyń
 
(6)
Amplitunery Czeladź
 
(5)
Amplitunery Zamość
 
(5)
Amplitunery Posada
 
(5)
Amplitunery Tychy
 
(5)
Amplitunery Zabrze
 
(5)
Amplitunery Kołobrzeg
 
(5)
Amplitunery Biała Podlaska
 
(5)
Amplitunery Brzesko
 
(5)
Amplitunery Iława
 
(5)
Amplitunery Podzamcze
 
(4)
Amplitunery Lębork
 
(4)
Amplitunery Krosno
 
(4)
Amplitunery Kwidzyn
 
(4)
Amplitunery Kościelec
 
(4)
Amplitunery Sochocin
 
(4)
Amplitunery Pilawa
 
(4)
Amplitunery Rybnik
 
(4)
Amplitunery Skierniewice
 
(4)
Amplitunery Żary
 
(4)
Amplitunery Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Amplitunery Raciborowice
 
(4)
Amplitunery Reda
 
(4)
Amplitunery Wilków
 
(4)
Amplitunery Kalisz
 
(4)
Amplitunery Zawiercie
 
(4)
Amplitunery Jastrzębie-Zdrój
 
(4)
Amplitunery Radomsko
 
(4)
Amplitunery Przemyśl
 
(4)
Amplitunery Korfantów
 
(4)
Amplitunery Gorzupia
 
(4)