| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Sony |
| System dźwięku | 5.1 |
| Kolor | czarny |
| Dekodery dźwięku | Dolby Pro Logic II, Dolby Digital |
| Pozostałe złącza | wejście gramofonowe |
| Komunikacja | brak |
| Funkcje | radio FM, filtr Loudness (kontur) |
| Impedancja głośników (Ω) | 4-16 |
| Zawiera baterie | nie |
| Model | STR-DE635 |
| Szerokość produktu | 43.00 cm |
| Wysokość produktu | 15.00 cm |
| Głębokość produktu | 37.00 cm |
| Waga produktu | 10.00 kg |
| Liczba cyfrowych wejść optycznych S/PDIF | 1 |
| Liczba cyfrowych wejść koaksjalnych | 1 |
| EAN (GTIN) | 4901780882151 |
| Kod producenta | STR-DE635 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: cb4d0313-9ebc-4654-b171-8f9e00dcd02d
Podobne wyszukiwania
Amplitunery Warszawa
 
(139)
Amplitunery Bytom
 
(96)
Amplitunery Łódź
 
(79)
Amplitunery Kraków
 
(75)
Amplitunery Konstantynów Łódzki
 
(67)
Amplitunery Wrocław
 
(53)
Amplitunery Legnica
 
(47)
Amplitunery Gdańsk
 
(46)
Amplitunery Piła
 
(38)
Amplitunery Bolesławiec
 
(34)
Amplitunery Szczecin
 
(32)
Amplitunery Konin
 
(24)
Amplitunery Sosnowiec
 
(23)
Amplitunery Lublin
 
(23)
Amplitunery Wałbrzych
 
(22)
Amplitunery Gorzów Wielkopolski
 
(21)
Amplitunery Żywiec
 
(20)
Amplitunery Bydgoszcz
 
(20)
Amplitunery Ostrów Wielkopolski
 
(19)
Amplitunery Prabuty
 
(18)
Amplitunery Międzychód
 
(18)
Amplitunery Gdynia
 
(17)
Amplitunery Piotrków Trybunalski
 
(16)
Amplitunery Ścięgny
 
(16)
Amplitunery Częstochowa
 
(16)
Amplitunery Świebodzice
 
(16)
Amplitunery Tarnów
 
(15)
Amplitunery Białystok
 
(14)
Amplitunery Chęciny
 
(14)
Amplitunery Jasło
 
(13)
Amplitunery Kielce
 
(13)
Amplitunery Słupsk
 
(12)
Amplitunery Grudziądz
 
(12)
Amplitunery Rzeszów
 
(11)
Amplitunery Włocławek
 
(11)
Amplitunery Bojszowy
 
(9)
Amplitunery Świdnica
 
(9)
Amplitunery Olkusz
 
(9)
Amplitunery Brzoza
 
(9)
Amplitunery Poraj
 
(9)
Amplitunery Olsztyn
 
(9)
Amplitunery Białogard
 
(8)
Amplitunery Środa Śląska
 
(8)
Amplitunery Brzeg Dolny
 
(8)
Amplitunery Iława
 
(8)
Amplitunery Jelenia Góra
 
(8)
Amplitunery Siedlce
 
(8)
Amplitunery Kłodzko
 
(7)
Amplitunery Skwierzyna
 
(7)
Amplitunery Deszczno
 
(7)
Amplitunery Jaryszów
 
(7)
Amplitunery Radom
 
(7)
Amplitunery Mikołów
 
(7)
Amplitunery Ruda Śląska
 
(7)
Amplitunery Dąbrowa Górnicza
 
(6)
Amplitunery Reda
 
(6)
Amplitunery Toruń
 
(6)
Amplitunery Godziesze Małe
 
(6)
Amplitunery Wągrowiec
 
(6)
Amplitunery Garbów
 
(6)
Amplitunery Gostyń
 
(6)
Amplitunery Buk
 
(6)
Amplitunery Opole
 
(5)
Amplitunery Krotoszyn
 
(5)
Amplitunery Ostrołęka
 
(5)
Amplitunery Posada
 
(5)
Amplitunery Czeladź
 
(5)
Amplitunery Brzesko
 
(5)
Amplitunery Gliwice
 
(5)
Amplitunery Przemyśl
 
(5)
Amplitunery Elbląg
 
(5)
Amplitunery Krosno
 
(5)
Amplitunery Sadlno
 
(4)
Amplitunery Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Amplitunery Zawiercie
 
(4)
Amplitunery Raciborowice
 
(4)
Amplitunery Skierniewice
 
(4)
Amplitunery Lębork
 
(4)
Amplitunery Zalesie Golczowskie
 
(4)
Amplitunery Głogów
 
(4)
Amplitunery Radomsko
 
(4)
Amplitunery Sochocin
 
(4)
Amplitunery Zamość
 
(4)
Amplitunery Jastrzębie-Zdrój
 
(4)
Amplitunery Marki
 
(4)
Amplitunery Będzin
 
(4)
Amplitunery Biała Podlaska
 
(4)
Amplitunery Pilawa
 
(4)
Amplitunery Wieliczka
 
(4)
Amplitunery Korfantów
 
(4)
Amplitunery Wilków
 
(4)
Amplitunery Oświęcim
 
(4)
Amplitunery Kościelec
 
(4)
Amplitunery Zabrze
 
(4)
Amplitunery Puławy
 
(4)
Amplitunery Żary
 
(4)