| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Sony |
| System dźwięku | 5.1 |
| Kolor | czarny |
| Dekodery dźwięku | Dolby Pro Logic II, DTS, Dolby Digital |
| Komunikacja | brak |
| Funkcje | radio FM |
| Impedancja głośników (Ω) | 8-16 |
| Model | STR-DG510 |
| Szerokość produktu | 43.00 cm |
| Wysokość produktu | 15.70 cm |
| Głębokość produktu | 31.00 cm |
| Waga produktu | 7.70 kg |
| Liczba wejść HDMI | 2 |
| Liczba wyjść HDMI | 1 |
| Liczba cyfrowych wejść optycznych S/PDIF | 2 |
| Liczba cyfrowych wejść koaksjalnych | 1 |
| EAN (GTIN) | 4905524378726 |
| Kod producenta | STR-DG510 |
| Moc znamionowa RMS | 220 W |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: ab284707-e1af-4f20-a100-7af5a0739b94
Podobne wyszukiwania
Amplitunery Warszawa
 
(124)
Amplitunery Bytom
 
(100)
Amplitunery Łódź
 
(81)
Amplitunery Kraków
 
(79)
Amplitunery Wrocław
 
(55)
Amplitunery Gdańsk
 
(54)
Amplitunery Legnica
 
(51)
Amplitunery Konstantynów Łódzki
 
(51)
Amplitunery Piła
 
(36)
Amplitunery Szczecin
 
(35)
Amplitunery Bolesławiec
 
(34)
Amplitunery Konin
 
(28)
Amplitunery Sosnowiec
 
(25)
Amplitunery Żywiec
 
(22)
Amplitunery Lublin
 
(21)
Amplitunery Wałbrzych
 
(20)
Amplitunery Prabuty
 
(20)
Amplitunery Bydgoszcz
 
(18)
Amplitunery Gorzów Wielkopolski
 
(18)
Amplitunery Gdynia
 
(18)
Amplitunery Słupsk
 
(17)
Amplitunery Świebodzice
 
(16)
Amplitunery Podegrodzie
 
(16)
Amplitunery Ścięgny
 
(16)
Amplitunery Międzychód
 
(16)
Amplitunery Częstochowa
 
(16)
Amplitunery Tarnów
 
(15)
Amplitunery Białystok
 
(14)
Amplitunery Chęciny
 
(13)
Amplitunery Katowice
 
(13)
Amplitunery Kielce
 
(13)
Amplitunery Żagań
 
(11)
Amplitunery Piotrków Trybunalski
 
(11)
Amplitunery Rzeszów
 
(11)
Amplitunery Bojszowy
 
(10)
Amplitunery Świdnica
 
(10)
Amplitunery Włocławek
 
(10)
Amplitunery Płock
 
(10)
Amplitunery Olkusz
 
(9)
Amplitunery Jelenia Góra
 
(9)
Amplitunery Grudziądz
 
(9)
Amplitunery Nowy Sącz
 
(9)
Amplitunery Radom
 
(8)
Amplitunery Olsztyn
 
(8)
Amplitunery Kłodzko
 
(8)
Amplitunery Poraj
 
(8)
Amplitunery Świebodzin
 
(8)
Amplitunery Brzeg Dolny
 
(8)
Amplitunery Jasło
 
(8)
Amplitunery Środa Śląska
 
(8)
Amplitunery Mikołów
 
(7)
Amplitunery Wągrowiec
 
(7)
Amplitunery Opole
 
(7)
Amplitunery Siedlce
 
(7)
Amplitunery Toruń
 
(7)
Amplitunery Białogard
 
(7)
Amplitunery Marki
 
(7)
Amplitunery Jaryszów
 
(7)
Amplitunery Ruda Śląska
 
(6)
Amplitunery Gliwice
 
(6)
Amplitunery Elbląg
 
(6)
Amplitunery Ostrołęka
 
(6)
Amplitunery Zalesie Golczowskie
 
(6)
Amplitunery Garbów
 
(6)
Amplitunery Tychy
 
(6)
Amplitunery Gostyń
 
(6)
Amplitunery Skwierzyna
 
(6)
Amplitunery Czeladź
 
(5)
Amplitunery Zamość
 
(5)
Amplitunery Posada
 
(5)
Amplitunery Zabrze
 
(5)
Amplitunery Kołobrzeg
 
(5)
Amplitunery Biała Podlaska
 
(5)
Amplitunery Brzesko
 
(5)
Amplitunery Iława
 
(5)
Amplitunery Podzamcze
 
(4)
Amplitunery Lębork
 
(4)
Amplitunery Krosno
 
(4)
Amplitunery Kwidzyn
 
(4)
Amplitunery Kościelec
 
(4)
Amplitunery Sochocin
 
(4)
Amplitunery Pilawa
 
(4)
Amplitunery Rybnik
 
(4)
Amplitunery Skierniewice
 
(4)
Amplitunery Żary
 
(4)
Amplitunery Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Amplitunery Raciborowice
 
(4)
Amplitunery Reda
 
(4)
Amplitunery Wilków
 
(4)
Amplitunery Kalisz
 
(4)
Amplitunery Zawiercie
 
(4)
Amplitunery Jastrzębie-Zdrój
 
(4)
Amplitunery Radomsko
 
(4)
Amplitunery Przemyśl
 
(4)
Amplitunery Korfantów
 
(4)
Amplitunery Gorzupia
 
(4)