| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Yamaha |
| Model | TSR-400 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 10.000 kg |
| Szerokość produktu | 43.00 cm |
| Wysokość produktu | 17.00 cm |
| Głębokość produktu | 38.00 cm |
| Waga produktu | 9.00 kg |
| Kolor | czarny |
| System dźwięku | 5.2 |
| Dekodery dźwięku | Dolby Digital, DTS |
| Moc znamionowa RMS | 80 W |
| Moc dynamiczna na kanał 6 Ω | 115 W |
| Moc dynamiczna na kanał 8 Ω | 80 W |
| Liczba wejść HDMI | 4 |
| Liczba wyjść HDMI | 1 |
| Liczba cyfrowych wejść optycznych S/PDIF | 1 |
| Liczba cyfrowych wyjść optycznych S/PDIF | 0 |
| Liczba cyfrowych wejść koaksjalnych | 1 |
| Pozostałe złącza | analogowe wejście audio, RJ-45, USB |
| Komunikacja | AirPlay, Bluetooth, DLNA, Wi-Fi |
| Funkcje | kompatybilność z systemem Multiroom, obsługa iPhone/iPod/iPad, radio cyfrowe DAB+, radio FM, radio internetowe, Spotify Connect, zgodność z 4K |
| Impedancja głośników (Ω) | 6-8 |
| Cechy dodatkowe | HDR |
| Załączone wyposażenie | Baterie w zestawie |
| EAN (GTIN) | 4957812660402 |
| Kod producenta | TSR-400 |
| Kod taryfy celnej | 85279900 |
| Zawiera baterie | tak |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: ad53b1d4-4739-4c52-8f8a-52a7ef95a666
Podobne wyszukiwania
Amplitunery Warszawa
 
(141)
Amplitunery Bytom
 
(96)
Amplitunery Łódź
 
(77)
Amplitunery Kraków
 
(73)
Amplitunery Konstantynów Łódzki
 
(70)
Amplitunery Wrocław
 
(51)
Amplitunery Legnica
 
(48)
Amplitunery Gdańsk
 
(45)
Amplitunery Bolesławiec
 
(40)
Amplitunery Piła
 
(36)
Amplitunery Szczecin
 
(34)
Amplitunery Konin
 
(25)
Amplitunery Wałbrzych
 
(23)
Amplitunery Lublin
 
(23)
Amplitunery Bydgoszcz
 
(22)
Amplitunery Gorzów Wielkopolski
 
(20)
Amplitunery Żywiec
 
(20)
Amplitunery Słupsk
 
(20)
Amplitunery Jasło
 
(19)
Amplitunery Ostrów Wielkopolski
 
(19)
Amplitunery Międzychód
 
(18)
Amplitunery Gdynia
 
(18)
Amplitunery Świebodzice
 
(17)
Amplitunery Białystok
 
(16)
Amplitunery Ścięgny
 
(16)
Amplitunery Tarnów
 
(15)
Amplitunery Prabuty
 
(15)
Amplitunery Piotrków Trybunalski
 
(15)
Amplitunery Chęciny
 
(14)
Amplitunery Grudziądz
 
(14)
Amplitunery Częstochowa
 
(14)
Amplitunery Włocławek
 
(11)
Amplitunery Kielce
 
(11)
Amplitunery Rzeszów
 
(11)
Amplitunery Świebodzin
 
(10)
Amplitunery Olkusz
 
(10)
Amplitunery Bojszowy
 
(9)
Amplitunery Brzoza
 
(9)
Amplitunery Sosnowiec
 
(9)
Amplitunery Olsztyn
 
(9)
Amplitunery Brzeg Dolny
 
(9)
Amplitunery Siedlce
 
(8)
Amplitunery Środa Śląska
 
(8)
Amplitunery Białogard
 
(8)
Amplitunery Iława
 
(8)
Amplitunery Mikołów
 
(7)
Amplitunery Jelenia Góra
 
(7)
Amplitunery Skwierzyna
 
(7)
Amplitunery Poraj
 
(7)
Amplitunery Deszczno
 
(7)
Amplitunery Jaryszów
 
(7)
Amplitunery Radom
 
(7)
Amplitunery Świdnica
 
(7)
Amplitunery Toruń
 
(7)
Amplitunery Kłodzko
 
(7)
Amplitunery Gostyń
 
(6)
Amplitunery Buk
 
(6)
Amplitunery Ruda Śląska
 
(6)
Amplitunery Kwidzyn
 
(6)
Amplitunery Wągrowiec
 
(6)
Amplitunery Garbów
 
(6)
Amplitunery Elbląg
 
(5)
Amplitunery Przemyśl
 
(5)
Amplitunery Wilków
 
(5)
Amplitunery Opole
 
(5)
Amplitunery Krotoszyn
 
(5)
Amplitunery Gliwice
 
(5)
Amplitunery Zalesie Golczowskie
 
(5)
Amplitunery Godziesze Małe
 
(5)
Amplitunery Posada
 
(5)
Amplitunery Ostrołęka
 
(5)
Amplitunery Czeladź
 
(5)
Amplitunery Reda
 
(5)
Amplitunery Raciborowice
 
(4)
Amplitunery Zabrze
 
(4)
Amplitunery Głogów
 
(4)
Amplitunery Galwiecie
 
(4)
Amplitunery Sochocin
 
(4)
Amplitunery Wałcz
 
(4)
Amplitunery Zambrów
 
(4)
Amplitunery Jastrzębie-Zdrój
 
(4)
Amplitunery Marki
 
(4)
Amplitunery Wieliczka
 
(4)
Amplitunery Biała Podlaska
 
(4)
Amplitunery Pilawa
 
(4)
Amplitunery Korfantów
 
(4)
Amplitunery Lębork
 
(4)
Amplitunery Kościelec
 
(4)
Amplitunery Puławy
 
(4)
Amplitunery Żary
 
(4)
Amplitunery Sadlno
 
(4)
Amplitunery Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Amplitunery Dąbrowa Górnicza
 
(4)
Amplitunery Skierniewice
 
(4)
Amplitunery Brzesko
 
(4)
Amplitunery Zawiercie
 
(4)