| Stan | Bardzo dobry |
| Kod producenta | AD12YDC-L-01-B-PV/C |
| Model | Kaiser 3 |
| Wysokość mebla | 134.00 cm |
| Szerokość mebla | 74.00 cm |
| Głębokość mebla | 57.00 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska | 51 cm |
| Minimalna wysokość siedziska | 44 cm |
| Szerokość siedziska | 32.00 cm |
| Głębokość siedziska | 49.00 cm |
| EAN (GTIN) | 6972417132411 |
| Funkcje dodatkowe | możliwość bujania, poduszka lędźwiowa, poduszka na zagłówek, regulacja podłokietników, rozkładanie |
| Materiał obicia | skóra sztuczna |
| Obciążenie maksymalne | 180 kg |
| Certyfikaty zgodności | CE |
O przedmiocie
Oferta: 4fe7c022-8e63-4b00-bc4c-45ba223270cf
Podobne wyszukiwania
Fotele gamingowe Warszawa
 
(40)
Fotele gamingowe Radom
 
(19)
Fotele gamingowe Kraków
 
(19)
Fotele gamingowe Bydgoszcz
 
(18)
Fotele gamingowe Łódź
 
(14)
Fotele gamingowe Wrocław
 
(12)
Fotele gamingowe Poznań
 
(11)
Fotele gamingowe Gdańsk
 
(9)
Fotele gamingowe Szczecin
 
(8)
Fotele gamingowe Stargard
 
(6)
Fotele gamingowe Chęciny
 
(6)
Fotele gamingowe Marki
 
(5)
Fotele gamingowe Kielce
 
(4)
Fotele gamingowe Lublin
 
(4)
Fotele gamingowe Nowy Sącz
 
(4)
Fotele gamingowe Białystok
 
(4)
Fotele gamingowe Krośniewice
 
(4)
Fotele gamingowe Pruszków
 
(4)