O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Xiaomi |
| Model telefonu | 12 |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | inny kolor |
| Materiał | aluminium, metal |
| Rodzaj wyświetlacza | AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Funkcje aparatu | optyczna stabilizacja obrazu, panorama, autofocus, lampa błyskowa, HDR, nagrywanie wideo, cyfrowa stabilizacja obrazu |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 8+ gen 1 |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 8 MB |
| System operacyjny | Android |
| Wersja systemu operacyjnego | Android 12 |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Transmisja danych | 5G |
| Nawigacja | GPS |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje | rozpoznawanie twarzy, szybkie ładowanie, odblokowanie za pomocą odcisku palca, płatności zbliżeniowe (NFC), ładowanie indukcyjne |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, latarka, funkcja głośnomówiąca, książka telefoniczna, alarm wibracyjny, radio, własne gry, dyktafon, przypomnienia, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Blokada simlock | brak blokady |
| Ładowarka w komplecie | nie |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Zawiera baterie | tak |
| Stan opakowania | brak opakowania |
| Kod producenta | China |
| Szerokość | 152.70 mm |
| Wysokość | 8.16 mm |
| Głębokość | 69.90 mm |
| Waga | 180 g |
| Przekątna ekranu | 6.28 " |
| Częstotliwość procesora | 3000 GHz |
| Pojemność akumulatora | 4500 mAh |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 75c901da-d840-4fed-901c-f969609ad790
Podobne wyszukiwania
12 Warszawa
 
(3684)
12 Ełk
 
(619)
12 Kielce
 
(489)
12 Lublin
 
(459)
12 Gliwice
 
(239)
12 Opole
 
(150)
12 Sosnowiec
 
(131)
12 Elbląg
 
(106)
12 Siemianowice Śląskie
 
(104)
12 Zamość
 
(87)
12 Ostrów Wielkopolski
 
(75)
12 Jelenia Góra
 
(65)
12 Stargard
 
(54)
12 Mysłowice
 
(54)
12 Przemyśl
 
(52)
12 Legionowo
 
(49)
12 Wadowice
 
(47)
12 Zgierz
 
(45)
12 Grodzisk Mazowiecki
 
(43)
12 Poniatowa
 
(42)
12 Opoka-Kolonia
 
(41)
12 Puławy
 
(41)
12 Żywiec
 
(40)
12 Mikołów
 
(39)
12 Jarosław
 
(37)
12 Będzin
 
(34)
12 Wągrowiec
 
(32)
12 Kobyłka
 
(31)
12 Sierpc
 
(30)
12 Kamienna Góra
 
(30)
12 Brzozów
 
(29)
12 Morąg
 
(28)
12 Kłodzko
 
(27)
12 Bochnia
 
(27)
12 Łuków
 
(26)
12 Skierniewice
 
(25)
12 Drwalew
 
(24)
12 Nowy Targ
 
(24)
12 Szczecinek
 
(23)
12 Głubczyce
 
(23)
12 Myszków
 
(22)
12 Pruszcz
 
(21)
12 Wyrazów
 
(21)
12 Szczyrk
 
(21)
12 Mszana Dolna
 
(21)
12 Chodzież
 
(21)
12 Paczków
 
(20)
12 Brwinów
 
(19)
12 Rydułtowy
 
(19)
12 Krotoszyn
 
(18)
12 Łęczyca
 
(18)
12 Płońsk
 
(18)
12 Janów Lubelski
 
(17)
12 Koło
 
(17)
12 Myślenice
 
(17)
12 Ostrów Mazowiecka
 
(16)
12 Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
12 Chełmno
 
(15)
12 Stary Sącz
 
(15)
12 Limanowa
 
(15)
12 Syców
 
(14)
12 Hrubieszów
 
(14)
12 Niwiska
 
(14)
12 Zarszyn
 
(13)
12 Łęczna
 
(13)
12 Łosice
 
(13)
12 Gryfice
 
(13)
12 Plewiska
 
(13)
12 Białogard
 
(13)
12 Bogdaniec
 
(13)
12 Daleszyce
 
(13)
12 Libertów
 
(13)
12 Milicz
 
(13)
12 Ząbkowice Śląskie
 
(13)
12 Jabłonna
 
(12)
12 Józefów
 
(12)
12 Krasnystaw
 
(12)
12 Czaplinek
 
(12)
12 Borówiec
 
(11)
12 Słupca
 
(11)
12 Braniewo
 
(11)
12 Kluczbork
 
(11)
12 Skwierzyna
 
(11)
12 Zambrów
 
(10)
12 Wołów
 
(10)
12 Sosnowica
 
(10)
12 Sulęcin
 
(10)
12 Ustroń
 
(10)
12 Piekoszów
 
(10)
12 Bukowno
 
(9)
12 Wałcz
 
(9)
12 Włodawa
 
(9)
12 Tarnowo Podgórne
 
(9)
12 Ropczyce
 
(9)
12 Przeczyce
 
(9)
12 Komorniki
 
(9)