| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Canon |
| Typ matrycy | CMOS |
| W zestawie | korpus + obiektyw |
| Mocowanie | Canon EF |
| Rozmiar matrycy | APS-C |
| Kolor | czarny |
| Stabilizacja | optyczna obiektywu |
| Wizjer | optyczny |
| Jakość video | 1080p |
| Lampa błyskowa | wbudowana, możliwość podpięcia |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Procesor obrazu | DIGIC 4 |
| Obsługiwane karty pamięci | SD, SDHC, SDXC |
| Złącza | miniUSB, miniHDMI, AV, audio 3,5 mm |
| Konstrukcja | automatyczne czyszczenie matrycy |
| Funkcje | auto ISO |
| Zawiera baterie | tak |
| Rozdzielczość | 18.00 Mpx |
| Model | Canon EOS 550D |
| Przekątna ekranu | 3.00 " |
| Model załączonego obiektywu | Canon 18-55 mm IS STM |
| Zdjęcia seryjne | 3.70 kl./s |
| Załączone wyposażenie | CANON EFS 55-250 MM 1.1M/3.6 FT / CANON EFS 18-55M |
| Szerokość produktu | 7.00 cm |
| Wysokość produktu | 7.00 cm |
| Głębokość produktu | 10.80 cm |
| Waga produktu | 530.00 g |
| EAN (GTIN) | 8714574584072 |
| Kod producenta | Canon EOS 550D |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 6a552978-8f35-473d-a076-663a5ce83d5b
Podobne wyszukiwania
Lustrzanki Warszawa
 
(267)
Lustrzanki Kraków
 
(103)
Lustrzanki Wrocław
 
(94)
Lustrzanki Poznań
 
(71)
Lustrzanki Łódź
 
(67)
Lustrzanki Gdańsk
 
(62)
Lustrzanki Lublin
 
(35)
Lustrzanki Płock
 
(33)
Lustrzanki Bydgoszcz
 
(32)
Lustrzanki Szczecin
 
(29)
Lustrzanki Gliwice
 
(25)
Lustrzanki Rzeszów
 
(20)
Lustrzanki Toruń
 
(20)
Lustrzanki Gdynia
 
(20)
Lustrzanki Katowice
 
(19)
Lustrzanki Białystok
 
(19)
Lustrzanki Częstochowa
 
(16)
Lustrzanki Sosnowiec
 
(13)
Lustrzanki Bielsko-Biała
 
(13)
Lustrzanki Piła
 
(13)
Lustrzanki Kielce
 
(12)
Lustrzanki Opole
 
(12)
Lustrzanki Tarnów
 
(11)
Lustrzanki Radom
 
(10)
Lustrzanki Piaseczno
 
(9)
Lustrzanki Krosno
 
(8)
Lustrzanki Grudziądz
 
(8)
Lustrzanki Elbląg
 
(8)
Lustrzanki Tychy
 
(8)
Lustrzanki Koszalin
 
(8)
Lustrzanki Zgorzelec
 
(8)
Lustrzanki Nowy Targ
 
(8)
Lustrzanki Wałbrzych
 
(8)
Lustrzanki Lubin
 
(8)
Lustrzanki Rybnik
 
(7)
Lustrzanki Jelenia Góra
 
(7)
Lustrzanki Racibórz
 
(7)
Lustrzanki Gorzów Wielkopolski
 
(7)
Lustrzanki Linia
 
(7)
Lustrzanki Włocławek
 
(7)
Lustrzanki Pruszcz Gdański
 
(7)
Lustrzanki Stalowa Wola
 
(7)
Lustrzanki Pruszków
 
(7)
Lustrzanki Olsztyn
 
(6)
Lustrzanki Nowy Sącz
 
(6)
Lustrzanki Sopot
 
(6)
Lustrzanki Słupsk
 
(6)
Lustrzanki Chorzów
 
(6)
Lustrzanki Siemianowice Śląskie
 
(6)
Lustrzanki Zabrze
 
(6)
Lustrzanki Legionowo
 
(6)
Lustrzanki Dąbrowa Górnicza
 
(6)
Lustrzanki Suwałki
 
(5)
Lustrzanki Stargard
 
(5)
Lustrzanki Ciechanów
 
(5)
Lustrzanki Radomsko
 
(5)
Lustrzanki Połaniec
 
(5)
Lustrzanki Gostynin
 
(5)
Lustrzanki Konin
 
(5)
Lustrzanki Legnica
 
(5)
Lustrzanki Zielona Góra
 
(5)
Lustrzanki Jasło
 
(5)
Lustrzanki Niepołomice
 
(5)
Lustrzanki Dębica
 
(5)
Lustrzanki Świnoujście
 
(4)
Lustrzanki Wąsosz
 
(4)
Lustrzanki Piastów
 
(4)
Lustrzanki Mrągowo
 
(4)
Lustrzanki Zgierz
 
(4)
Lustrzanki Targowiska
 
(4)
Lustrzanki Swarzędz
 
(4)
Lustrzanki Tuszyn
 
(4)
Lustrzanki Mińsk Mazowiecki
 
(4)
Lustrzanki Głogów
 
(4)
Lustrzanki Wągrowiec
 
(4)
Lustrzanki Bochnia
 
(4)
Lustrzanki Gniezno
 
(4)
Lustrzanki Świebodzin
 
(4)
Lustrzanki Marki
 
(4)
Lustrzanki Bytom
 
(4)
Lustrzanki Rypin
 
(4)
Lustrzanki Świecie
 
(4)
Lustrzanki Nysa
 
(4)
Lustrzanki Świdnica
 
(4)
Lustrzanki Jaworzno
 
(4)
Lustrzanki Jarosław
 
(4)
Lustrzanki Gostyń
 
(4)
Lustrzanki Tarnobrzeg
 
(4)
Lustrzanki Kwidzyn
 
(4)
Lustrzanki Puławy
 
(4)
Lustrzanki Rumia
 
(4)
Lustrzanki Grodzisk Mazowiecki
 
(4)