| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Canon |
| Rozdzielczość | 24.10 Mpx |
| Model | EOS 2000D |
| Przekątna ekranu | 3.00 " |
| Typ matrycy | CMOS |
| W zestawie | korpus + obiektyw |
| Model załączonego obiektywu | EF-S 18-55 f/3.5-5.6 III |
| Mocowanie | Canon EF-S |
| Rozmiar matrycy | APS-C |
| Kolor | czarny |
| Stabilizacja | optyczna obiektywu |
| Zdjęcia seryjne | 3.00 kl./s |
| Wizjer | optyczny |
| Jakość video | 1080p |
| Lampa błyskowa | wbudowana |
| Czułość ISO | 100, 12800 |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Liczba zdjęć na jednym ładowaniu (standard CIPA) | 500 szt. |
| Procesor obrazu | DIGIC 4+ |
| Autofocus | 9-punktowy autofokus |
| Czas ekspozycji | 30 - 1/4000 |
| Obsługiwane karty pamięci | SD, SDHC, SDXC |
| Komunikacja | NFC, Wi-Fi |
| Złącza | miniHDMI, miniUSB |
| Konstrukcja | automatyczne czyszczenie matrycy |
| Funkcje | auto ISO |
| Szerokość produktu | 10.13 cm |
| Wysokość produktu | 12.90 cm |
| Głębokość produktu | 7.76 cm |
| Waga produktu | 0.50 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.475 kg |
| EAN (GTIN) | 4549292111842 |
| Kod producenta | 2728C002 |
| Certyfikaty zgodności | CE |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Oferta: 4314910b-c149-416b-b8f9-88a1f509e664
Podobne wyszukiwania
Lustrzanki Warszawa
 
(277)
Lustrzanki Kraków
 
(102)
Lustrzanki Wrocław
 
(94)
Lustrzanki Poznań
 
(73)
Lustrzanki Łódź
 
(69)
Lustrzanki Gdańsk
 
(60)
Lustrzanki Lublin
 
(35)
Lustrzanki Płock
 
(33)
Lustrzanki Bydgoszcz
 
(32)
Lustrzanki Szczecin
 
(29)
Lustrzanki Gliwice
 
(25)
Lustrzanki Gdynia
 
(21)
Lustrzanki Toruń
 
(20)
Lustrzanki Katowice
 
(19)
Lustrzanki Rzeszów
 
(19)
Lustrzanki Białystok
 
(18)
Lustrzanki Częstochowa
 
(16)
Lustrzanki Sosnowiec
 
(15)
Lustrzanki Bielsko-Biała
 
(13)
Lustrzanki Piła
 
(13)
Lustrzanki Opole
 
(12)
Lustrzanki Kielce
 
(12)
Lustrzanki Tarnów
 
(11)
Lustrzanki Radom
 
(10)
Lustrzanki Piaseczno
 
(9)
Lustrzanki Lubin
 
(9)
Lustrzanki Grudziądz
 
(8)
Lustrzanki Zgorzelec
 
(8)
Lustrzanki Koszalin
 
(8)
Lustrzanki Nowy Targ
 
(8)
Lustrzanki Krosno
 
(8)
Lustrzanki Wałbrzych
 
(8)
Lustrzanki Tychy
 
(8)
Lustrzanki Elbląg
 
(8)
Lustrzanki Gorzów Wielkopolski
 
(7)
Lustrzanki Włocławek
 
(7)
Lustrzanki Rybnik
 
(7)
Lustrzanki Stalowa Wola
 
(7)
Lustrzanki Racibórz
 
(7)
Lustrzanki Jelenia Góra
 
(7)
Lustrzanki Pruszcz Gdański
 
(7)
Lustrzanki Linia
 
(7)
Lustrzanki Pruszków
 
(7)
Lustrzanki Ciechanów
 
(6)
Lustrzanki Dąbrowa Górnicza
 
(6)
Lustrzanki Siemianowice Śląskie
 
(6)
Lustrzanki Zabrze
 
(6)
Lustrzanki Nowy Sącz
 
(6)
Lustrzanki Legionowo
 
(6)
Lustrzanki Stargard
 
(6)
Lustrzanki Radomsko
 
(6)
Lustrzanki Sopot
 
(6)
Lustrzanki Słupsk
 
(6)
Lustrzanki Chorzów
 
(6)
Lustrzanki Gostynin
 
(5)
Lustrzanki Suwałki
 
(5)
Lustrzanki Zielona Góra
 
(5)
Lustrzanki Konin
 
(5)
Lustrzanki Niepołomice
 
(5)
Lustrzanki Jasło
 
(5)
Lustrzanki Połaniec
 
(5)
Lustrzanki Legnica
 
(5)
Lustrzanki Olsztyn
 
(5)
Lustrzanki Świecie
 
(4)
Lustrzanki Świdnica
 
(4)
Lustrzanki Dębica
 
(4)
Lustrzanki Jarosław
 
(4)
Lustrzanki Nysa
 
(4)
Lustrzanki Tarnobrzeg
 
(4)
Lustrzanki Kwidzyn
 
(4)
Lustrzanki Jaworzno
 
(4)
Lustrzanki Puławy
 
(4)
Lustrzanki Gostyń
 
(4)
Lustrzanki Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Lustrzanki Rumia
 
(4)
Lustrzanki Świnoujście
 
(4)
Lustrzanki Tarnowskie Góry
 
(4)
Lustrzanki Piastów
 
(4)
Lustrzanki Bytom
 
(4)
Lustrzanki Wąsosz
 
(4)
Lustrzanki Targowiska
 
(4)
Lustrzanki Głogów
 
(4)
Lustrzanki Bochnia
 
(4)
Lustrzanki Gniezno
 
(4)
Lustrzanki Świebodzin
 
(4)
Lustrzanki Marki
 
(4)
Lustrzanki Swarzędz
 
(4)
Lustrzanki Tuszyn
 
(4)
Lustrzanki Mińsk Mazowiecki
 
(4)
Lustrzanki Wągrowiec
 
(4)
Lustrzanki Rypin
 
(4)