| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Canon |
| W zestawie | korpus |
| Typ matrycy | CMOS |
| Mocowanie | Canon EF |
| Rozmiar matrycy | pełna klatka |
| Kolor | czarny |
| Stabilizacja | brak stabilizacji |
| Wizjer | optyczny |
| Jakość video | 1080p |
| Lampa błyskowa | możliwość podpięcia |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Procesor obrazu | DIGIC 5+ |
| Obsługiwane karty pamięci | SD, SDHC, SDXC |
| Komunikacja | GPS |
| Złącza | miniUSB, miniHDMI, audio 3,5 mm |
| Konstrukcja | automatyczne czyszczenie matrycy |
| Funkcje | auto ISO |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Model | EOS 6D |
| EAN (GTIN) | 4960999964515 |
| Rozdzielczość | 20.20 Mpx |
| Przekątna ekranu | 3.00 " |
| Model załączonego obiektywu | 24-105 |
| Zdjęcia seryjne | 4.50 kl./s |
| Autofocus | Tak |
| Czas ekspozycji | EV od 1 do 20 |
| Załączone wyposażenie | Bateria |
| Szerokość produktu | 14.45 cm |
| Wysokość produktu | 11.05 cm |
| Głębokość produktu | 7.12 cm |
| Waga produktu | 680.00 g |
| Kod producenta | EOS 6D |
| Kod taryfy celnej | 85258900 |
| Czułość ISO | 100, 25600 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 2888863a-951c-496f-a1e2-99d2ba06abd0
Podobne wyszukiwania
Lustrzanki Warszawa
 
(266)
Lustrzanki Kraków
 
(104)
Lustrzanki Wrocław
 
(78)
Lustrzanki Poznań
 
(66)
Lustrzanki Łódź
 
(64)
Lustrzanki Gdańsk
 
(56)
Lustrzanki Lublin
 
(35)
Lustrzanki Bydgoszcz
 
(33)
Lustrzanki Płock
 
(30)
Lustrzanki Szczecin
 
(27)
Lustrzanki Gliwice
 
(26)
Lustrzanki Rzeszów
 
(23)
Lustrzanki Gdynia
 
(22)
Lustrzanki Katowice
 
(20)
Lustrzanki Toruń
 
(19)
Lustrzanki Częstochowa
 
(17)
Lustrzanki Białystok
 
(17)
Lustrzanki Sosnowiec
 
(14)
Lustrzanki Kielce
 
(14)
Lustrzanki Bielsko-Biała
 
(13)
Lustrzanki Piła
 
(13)
Lustrzanki Gostynin
 
(12)
Lustrzanki Ząbki
 
(11)
Lustrzanki Radom
 
(10)
Lustrzanki Tarnów
 
(10)
Lustrzanki Elbląg
 
(8)
Lustrzanki Piaseczno
 
(8)
Lustrzanki Nowy Targ
 
(8)
Lustrzanki Koszalin
 
(8)
Lustrzanki Wałbrzych
 
(8)
Lustrzanki Zgorzelec
 
(8)
Lustrzanki Tychy
 
(8)
Lustrzanki Linia
 
(7)
Lustrzanki Racibórz
 
(7)
Lustrzanki Jelenia Góra
 
(7)
Lustrzanki Krosno
 
(7)
Lustrzanki Pruszków
 
(7)
Lustrzanki Sopot
 
(7)
Lustrzanki Lubin
 
(7)
Lustrzanki Rybnik
 
(7)
Lustrzanki Stalowa Wola
 
(7)
Lustrzanki Konin
 
(7)
Lustrzanki Opole
 
(6)
Lustrzanki Grudziądz
 
(6)
Lustrzanki Radomsko
 
(6)
Lustrzanki Słupsk
 
(6)
Lustrzanki Siemianowice Śląskie
 
(6)
Lustrzanki Chorzów
 
(6)
Lustrzanki Bochnia
 
(6)
Lustrzanki Legionowo
 
(6)
Lustrzanki Dąbrowa Górnicza
 
(6)
Lustrzanki Pruszcz Gdański
 
(6)
Lustrzanki Ciechanów
 
(6)
Lustrzanki Stargard
 
(6)
Lustrzanki Nowy Sącz
 
(6)
Lustrzanki Legnica
 
(5)
Lustrzanki Gorzów Wielkopolski
 
(5)
Lustrzanki Zielona Góra
 
(5)
Lustrzanki Połaniec
 
(5)
Lustrzanki Włocławek
 
(5)
Lustrzanki Olsztyn
 
(5)
Lustrzanki Jasło
 
(5)
Lustrzanki Gniezno
 
(5)
Lustrzanki Suwałki
 
(5)
Lustrzanki Mrągowo
 
(5)
Lustrzanki Kobyłka
 
(4)
Lustrzanki Świebodzin
 
(4)
Lustrzanki Świdnica
 
(4)
Lustrzanki Dębica
 
(4)
Lustrzanki Targowiska
 
(4)
Lustrzanki Głogów
 
(4)
Lustrzanki Jarosław
 
(4)
Lustrzanki Józefów
 
(4)
Lustrzanki Tarnobrzeg
 
(4)
Lustrzanki Kwidzyn
 
(4)
Lustrzanki Siedlce
 
(4)
Lustrzanki Puławy
 
(4)
Lustrzanki Tuszyn
 
(4)
Lustrzanki Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Lustrzanki Mińsk Mazowiecki
 
(4)
Lustrzanki Wągrowiec
 
(4)
Lustrzanki Świnoujście
 
(4)
Lustrzanki Nysa
 
(4)
Lustrzanki Gostyń
 
(4)
Lustrzanki Piastów
 
(4)
Lustrzanki Bytom
 
(4)
Lustrzanki Iława
 
(4)
Lustrzanki Tarnowskie Góry
 
(4)
Lustrzanki Wąsosz
 
(4)
Lustrzanki Marki
 
(4)
Lustrzanki Świecie
 
(4)