| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Canon |
| W zestawie | brak informacji |
| Typ matrycy | CMOS |
| Mocowanie | Canon EF |
| Rozmiar matrycy | APS-C |
| Kolor | czarny |
| Stabilizacja | optyczna obiektywu |
| Wizjer | optyczny |
| Jakość video | 1080p |
| Lampa błyskowa | wbudowana |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Procesor obrazu | DIGIC 4+ |
| Obsługiwane karty pamięci | SD, SDHC, SDXC |
| Komunikacja | NFC, Wi-Fi |
| Złącza | miniHDMI |
| Konstrukcja | automatyczne czyszczenie matrycy |
| Funkcje | auto ISO |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Model | EOS 2000D |
| EAN (GTIN) | 8714574657394 |
| Rozdzielczość | 24.10 Mpx |
| Przekątna ekranu | 3.00 " |
| Model załączonego obiektywu | EF-S 18-55mm IS II + obiektyw EF 75-300mm III |
| Zdjęcia seryjne | 3.00 kl./s |
| Liczba zdjęć na jednym ładowaniu (standard CIPA) | 500 szt. |
| Autofocus | Tak |
| Czas ekspozycji | 30 - 1/4000 |
| Załączone wyposażenie | Dekiel na obiektyw: E-58 / E-58II |
| Szerokość produktu | 12.90 cm |
| Wysokość produktu | 10.13 cm |
| Głębokość produktu | 7.76 cm |
| Waga produktu | 480.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.480 kg |
| Kod producenta | 2728C017 |
| Czułość ISO | 100, 6400 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: fe65f0e3-3aab-407c-9f2a-ecb87dab4002
Podobne wyszukiwania
Lustrzanki Warszawa
 
(273)
Lustrzanki Kraków
 
(100)
Lustrzanki Wrocław
 
(89)
Lustrzanki Poznań
 
(68)
Lustrzanki Łódź
 
(65)
Lustrzanki Gdańsk
 
(55)
Lustrzanki Lublin
 
(33)
Lustrzanki Bydgoszcz
 
(33)
Lustrzanki Szczecin
 
(26)
Lustrzanki Gliwice
 
(25)
Lustrzanki Gdynia
 
(21)
Lustrzanki Rzeszów
 
(20)
Lustrzanki Toruń
 
(18)
Lustrzanki Katowice
 
(17)
Lustrzanki Częstochowa
 
(16)
Lustrzanki Białystok
 
(16)
Lustrzanki Bielsko-Biała
 
(14)
Lustrzanki Piła
 
(13)
Lustrzanki Sosnowiec
 
(13)
Lustrzanki Opole
 
(12)
Lustrzanki Kielce
 
(12)
Lustrzanki Lubin
 
(11)
Lustrzanki Tarnów
 
(10)
Lustrzanki Radom
 
(10)
Lustrzanki Elbląg
 
(9)
Lustrzanki Płock
 
(9)
Lustrzanki Piaseczno
 
(9)
Lustrzanki Krosno
 
(9)
Lustrzanki Koszalin
 
(8)
Lustrzanki Rybnik
 
(8)
Lustrzanki Nowy Targ
 
(8)
Lustrzanki Tychy
 
(8)
Lustrzanki Racibórz
 
(7)
Lustrzanki Zabrze
 
(7)
Lustrzanki Nowy Sącz
 
(7)
Lustrzanki Gorzów Wielkopolski
 
(7)
Lustrzanki Linia
 
(7)
Lustrzanki Pruszcz Gdański
 
(7)
Lustrzanki Wałbrzych
 
(7)
Lustrzanki Sopot
 
(7)
Lustrzanki Zgorzelec
 
(7)
Lustrzanki Jelenia Góra
 
(6)
Lustrzanki Siemianowice Śląskie
 
(6)
Lustrzanki Jasło
 
(6)
Lustrzanki Chorzów
 
(6)
Lustrzanki Grudziądz
 
(6)
Lustrzanki Legionowo
 
(6)
Lustrzanki Stalowa Wola
 
(6)
Lustrzanki Pruszków
 
(6)
Lustrzanki Dąbrowa Górnicza
 
(6)
Lustrzanki Dębica
 
(5)
Lustrzanki Zielona Góra
 
(5)
Lustrzanki Nysa
 
(5)
Lustrzanki Konin
 
(5)
Lustrzanki Połaniec
 
(5)
Lustrzanki Włocławek
 
(5)
Lustrzanki Wieliczka
 
(5)
Lustrzanki Olsztyn
 
(5)
Lustrzanki Stargard
 
(5)
Lustrzanki Słupsk
 
(5)
Lustrzanki Gniezno
 
(5)
Lustrzanki Ciechanów
 
(5)
Lustrzanki Suwałki
 
(5)
Lustrzanki Legnica
 
(5)
Lustrzanki Zgierz
 
(5)
Lustrzanki Świdnica
 
(4)
Lustrzanki Targowiska
 
(4)
Lustrzanki Rumia
 
(4)
Lustrzanki Świebodzin
 
(4)
Lustrzanki Jarosław
 
(4)
Lustrzanki Bochnia
 
(4)
Lustrzanki Tarnobrzeg
 
(4)
Lustrzanki Kwidzyn
 
(4)
Lustrzanki Głogów
 
(4)
Lustrzanki Puławy
 
(4)
Lustrzanki Radomsko
 
(4)
Lustrzanki Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Lustrzanki Wąsosz
 
(4)
Lustrzanki Tuszyn
 
(4)
Lustrzanki Wągrowiec
 
(4)
Lustrzanki Wodzisław Śląski
 
(4)
Lustrzanki Piastów
 
(4)
Lustrzanki Gostyń
 
(4)
Lustrzanki Ruda Śląska
 
(4)
Lustrzanki Świecie
 
(4)
Lustrzanki Kobyłka
 
(4)
Lustrzanki Marki
 
(4)