| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Canon |
| Model | Canon EOS 5D Mark IV (WG) |
| Rozdzielczość | 30.40 Mpx |
| Przekątna ekranu | 3.20 " |
| Typ matrycy | CMOS |
| W zestawie | korpus |
| Model załączonego obiektywu | EF 50mm f/1.2L USM |
| Mocowanie | Canon EF |
| Rozmiar matrycy | pełna klatka |
| Kolor | czarny |
| Stabilizacja | brak stabilizacji |
| Zdjęcia seryjne | 7.00 kl./s |
| Wizjer | optyczny |
| Jakość video | 4K |
| Lampa błyskowa | możliwość podpięcia |
| Czułość ISO | 50, 102400 |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Procesor obrazu | DIGIC 6 |
| Autofocus | 61 punktowy AF, maks. 41 punktów krzyżowych |
| Obsługiwane karty pamięci | CF, SD, SDHC, SDXC |
| Komunikacja | GPS, NFC, Wi-Fi |
| Złącza | audio 3,5 mm, microUSB, miniHDMI |
| Konstrukcja | automatyczne czyszczenie matrycy, ekran dotykowy, podwójny slot kart pamięci, uszczelnienia |
| Funkcje | auto ISO, interwałometr, wirtualny horyzont |
| Szerokość produktu | 15.07 cm |
| Wysokość produktu | 11.64 cm |
| Głębokość produktu | 7.59 cm |
| Waga produktu | 800.00 g |
| EAN (GTIN) | 8714574645964 |
| Kod producenta | 1483C026AA |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 15320dbe-33dd-4c6e-8de2-9aff83b3fe19
Podobne wyszukiwania
Lustrzanki Warszawa
 
(277)
Lustrzanki Kraków
 
(102)
Lustrzanki Wrocław
 
(94)
Lustrzanki Poznań
 
(73)
Lustrzanki Łódź
 
(69)
Lustrzanki Gdańsk
 
(60)
Lustrzanki Lublin
 
(35)
Lustrzanki Płock
 
(33)
Lustrzanki Bydgoszcz
 
(32)
Lustrzanki Szczecin
 
(29)
Lustrzanki Gliwice
 
(25)
Lustrzanki Gdynia
 
(21)
Lustrzanki Toruń
 
(20)
Lustrzanki Katowice
 
(19)
Lustrzanki Rzeszów
 
(19)
Lustrzanki Białystok
 
(18)
Lustrzanki Częstochowa
 
(16)
Lustrzanki Sosnowiec
 
(15)
Lustrzanki Bielsko-Biała
 
(13)
Lustrzanki Piła
 
(13)
Lustrzanki Opole
 
(12)
Lustrzanki Kielce
 
(12)
Lustrzanki Tarnów
 
(11)
Lustrzanki Radom
 
(10)
Lustrzanki Piaseczno
 
(9)
Lustrzanki Lubin
 
(9)
Lustrzanki Elbląg
 
(8)
Lustrzanki Nowy Targ
 
(8)
Lustrzanki Grudziądz
 
(8)
Lustrzanki Zgorzelec
 
(8)
Lustrzanki Krosno
 
(8)
Lustrzanki Tychy
 
(8)
Lustrzanki Wałbrzych
 
(8)
Lustrzanki Koszalin
 
(8)
Lustrzanki Pruszcz Gdański
 
(7)
Lustrzanki Racibórz
 
(7)
Lustrzanki Gorzów Wielkopolski
 
(7)
Lustrzanki Włocławek
 
(7)
Lustrzanki Rybnik
 
(7)
Lustrzanki Stalowa Wola
 
(7)
Lustrzanki Pruszków
 
(7)
Lustrzanki Linia
 
(7)
Lustrzanki Jelenia Góra
 
(7)
Lustrzanki Radomsko
 
(6)
Lustrzanki Nowy Sącz
 
(6)
Lustrzanki Zabrze
 
(6)
Lustrzanki Stargard
 
(6)
Lustrzanki Siemianowice Śląskie
 
(6)
Lustrzanki Legionowo
 
(6)
Lustrzanki Sopot
 
(6)
Lustrzanki Dąbrowa Górnicza
 
(6)
Lustrzanki Chorzów
 
(6)
Lustrzanki Słupsk
 
(6)
Lustrzanki Ciechanów
 
(6)
Lustrzanki Olsztyn
 
(5)
Lustrzanki Gostynin
 
(5)
Lustrzanki Niepołomice
 
(5)
Lustrzanki Zielona Góra
 
(5)
Lustrzanki Połaniec
 
(5)
Lustrzanki Jasło
 
(5)
Lustrzanki Konin
 
(5)
Lustrzanki Legnica
 
(5)
Lustrzanki Suwałki
 
(5)
Lustrzanki Świdnica
 
(4)
Lustrzanki Jaworzno
 
(4)
Lustrzanki Tarnobrzeg
 
(4)
Lustrzanki Kwidzyn
 
(4)
Lustrzanki Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Lustrzanki Tarnowskie Góry
 
(4)
Lustrzanki Świecie
 
(4)
Lustrzanki Dębica
 
(4)
Lustrzanki Świebodzin
 
(4)
Lustrzanki Marki
 
(4)
Lustrzanki Gniezno
 
(4)
Lustrzanki Puławy
 
(4)
Lustrzanki Głogów
 
(4)
Lustrzanki Świnoujście
 
(4)
Lustrzanki Piastów
 
(4)
Lustrzanki Targowiska
 
(4)
Lustrzanki Wąsosz
 
(4)
Lustrzanki Rumia
 
(4)
Lustrzanki Gostyń
 
(4)
Lustrzanki Swarzędz
 
(4)
Lustrzanki Nysa
 
(4)
Lustrzanki Mińsk Mazowiecki
 
(4)
Lustrzanki Wągrowiec
 
(4)
Lustrzanki Bytom
 
(4)
Lustrzanki Tuszyn
 
(4)
Lustrzanki Bochnia
 
(4)
Lustrzanki Jarosław
 
(4)
Lustrzanki Rypin
 
(4)