| Stan | Bardzo dobry |
| Głębokość produktu | 8 cm |
| Załączone wyposażenie | etui |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Model | Instax Mini 11 |
| Wysokość produktu | 14 cm |
| Marka | Fujifilm |
| Kolor | biały |
| Zasilanie | AA |
| Szerokość produktu | 13 cm |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 991b83d9-188b-46ed-bdfc-e171dc7159ff
Podobne wyszukiwania
Aparaty natychmiastowe Warszawa
 
(42)
Aparaty natychmiastowe Radom
 
(37)
Aparaty natychmiastowe Kraków
 
(24)
Aparaty natychmiastowe Wrocław
 
(19)
Aparaty natychmiastowe Rzeszów
 
(16)
Aparaty natychmiastowe Kielce
 
(12)
Aparaty natychmiastowe Gdańsk
 
(12)
Aparaty natychmiastowe Łódź
 
(11)
Aparaty natychmiastowe Poznań
 
(10)
Aparaty natychmiastowe Grudziądz
 
(9)
Aparaty natychmiastowe Katowice
 
(7)
Aparaty natychmiastowe Kretomino
 
(7)
Aparaty natychmiastowe Tarnów
 
(6)
Aparaty natychmiastowe Ostrzeszów
 
(5)
Aparaty natychmiastowe Białystok
 
(4)
Aparaty natychmiastowe Toruń
 
(4)
Aparaty natychmiastowe Piastów
 
(4)
Aparaty natychmiastowe Czechowice-Dziedzice
 
(4)
Aparaty natychmiastowe Gorzów Wielkopolski
 
(4)
Aparaty natychmiastowe Sosnowiec
 
(4)
Aparaty natychmiastowe Sękocin-Las
 
(4)
Aparaty natychmiastowe Częstochowa
 
(4)
Aparaty natychmiastowe Szczecin
 
(4)
Aparaty natychmiastowe Ełk
 
(4)
Aparaty natychmiastowe Kalisz
 
(4)
Aparaty natychmiastowe Suwałki
 
(4)