| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Nikon |
| Rozdzielczość | 16.00 Mpx |
| Model | D4 |
| Przekątna ekranu | 3.20 " |
| Typ matrycy | CMOS |
| W zestawie | korpus |
| Model załączonego obiektywu | Nikor 105mm |
| Mocowanie | Nikon F |
| Rozmiar matrycy | pełna klatka |
| Kolor | czarny |
| Stabilizacja | brak stabilizacji |
| Zdjęcia seryjne | 11.00 kl./s |
| Wizjer | optyczny |
| Jakość video | 1080p |
| Lampa błyskowa | brak, możliwość podpięcia |
| Czułość ISO | 50, 204800 |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Procesor obrazu | EXPEED 3 |
| Obsługiwane karty pamięci | CF, XQD |
| Komunikacja | GPS |
| Złącza | miniHDMI, miniUSB |
| Konstrukcja | automatyczne czyszczenie matrycy, podwójny slot kart pamięci, uszczelnienia |
| Funkcje | auto ISO |
| Szerokość produktu | 16.00 cm |
| Wysokość produktu | 15.60 cm |
| Głębokość produktu | 9.05 cm |
| Waga produktu | 1340.00 g |
| Kod producenta | 226632 |
| Zawiera baterie | tak |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 48bde64f-2f41-4b75-9cc4-67e40452fc69
Podobne wyszukiwania
Lustrzanki Warszawa
 
(273)
Lustrzanki Kraków
 
(100)
Lustrzanki Wrocław
 
(89)
Lustrzanki Poznań
 
(68)
Lustrzanki Łódź
 
(66)
Lustrzanki Gdańsk
 
(56)
Lustrzanki Lublin
 
(33)
Lustrzanki Bydgoszcz
 
(33)
Lustrzanki Szczecin
 
(26)
Lustrzanki Gliwice
 
(25)
Lustrzanki Gdynia
 
(21)
Lustrzanki Rzeszów
 
(20)
Lustrzanki Toruń
 
(18)
Lustrzanki Katowice
 
(17)
Lustrzanki Częstochowa
 
(16)
Lustrzanki Białystok
 
(14)
Lustrzanki Bielsko-Biała
 
(14)
Lustrzanki Sosnowiec
 
(13)
Lustrzanki Piła
 
(13)
Lustrzanki Kielce
 
(12)
Lustrzanki Opole
 
(12)
Lustrzanki Lubin
 
(11)
Lustrzanki Tarnów
 
(10)
Lustrzanki Radom
 
(10)
Lustrzanki Elbląg
 
(9)
Lustrzanki Płock
 
(9)
Lustrzanki Piaseczno
 
(9)
Lustrzanki Krosno
 
(9)
Lustrzanki Nowy Targ
 
(8)
Lustrzanki Koszalin
 
(8)
Lustrzanki Rybnik
 
(8)
Lustrzanki Tychy
 
(8)
Lustrzanki Sopot
 
(7)
Lustrzanki Nowy Sącz
 
(7)
Lustrzanki Linia
 
(7)
Lustrzanki Zabrze
 
(7)
Lustrzanki Zgorzelec
 
(7)
Lustrzanki Wałbrzych
 
(7)
Lustrzanki Racibórz
 
(7)
Lustrzanki Gorzów Wielkopolski
 
(7)
Lustrzanki Pruszcz Gdański
 
(6)
Lustrzanki Jelenia Góra
 
(6)
Lustrzanki Pruszków
 
(6)
Lustrzanki Chorzów
 
(6)
Lustrzanki Legionowo
 
(6)
Lustrzanki Grudziądz
 
(6)
Lustrzanki Dąbrowa Górnicza
 
(6)
Lustrzanki Siemianowice Śląskie
 
(6)
Lustrzanki Jasło
 
(6)
Lustrzanki Stalowa Wola
 
(6)
Lustrzanki Dębica
 
(5)
Lustrzanki Zielona Góra
 
(5)
Lustrzanki Nysa
 
(5)
Lustrzanki Konin
 
(5)
Lustrzanki Połaniec
 
(5)
Lustrzanki Włocławek
 
(5)
Lustrzanki Wieliczka
 
(5)
Lustrzanki Olsztyn
 
(5)
Lustrzanki Stargard
 
(5)
Lustrzanki Słupsk
 
(5)
Lustrzanki Gniezno
 
(5)
Lustrzanki Ciechanów
 
(5)
Lustrzanki Suwałki
 
(5)
Lustrzanki Legnica
 
(5)
Lustrzanki Zgierz
 
(5)
Lustrzanki Świdnica
 
(4)
Lustrzanki Targowiska
 
(4)
Lustrzanki Rumia
 
(4)
Lustrzanki Świebodzin
 
(4)
Lustrzanki Jarosław
 
(4)
Lustrzanki Bochnia
 
(4)
Lustrzanki Tarnobrzeg
 
(4)
Lustrzanki Kwidzyn
 
(4)
Lustrzanki Głogów
 
(4)
Lustrzanki Puławy
 
(4)
Lustrzanki Radomsko
 
(4)
Lustrzanki Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Lustrzanki Wąsosz
 
(4)
Lustrzanki Tuszyn
 
(4)
Lustrzanki Wągrowiec
 
(4)
Lustrzanki Wodzisław Śląski
 
(4)
Lustrzanki Piastów
 
(4)
Lustrzanki Gostyń
 
(4)
Lustrzanki Ruda Śląska
 
(4)
Lustrzanki Świecie
 
(4)
Lustrzanki Kobyłka
 
(4)
Lustrzanki Marki
 
(4)