| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Nikon |
| Typ matrycy | CCD |
| W zestawie | korpus |
| Mocowanie | Nikon F |
| Rozmiar matrycy | APS-C |
| Kolor | czarny |
| Stabilizacja | brak stabilizacji |
| Wizjer | optyczny |
| Jakość video | brak nagrywania |
| Lampa błyskowa | możliwość podpięcia, wbudowana |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Procesor obrazu | EXPEED |
| Obsługiwane karty pamięci | SD, SDHC |
| Złącza | miniUSB |
| Funkcje | auto ISO |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Rozdzielczość | 6.10 Mpx |
| Model | D40 |
| Przekątna ekranu | 2.50 " |
| Model załączonego obiektywu | Nikkor 18-55 |
| Zdjęcia seryjne | 2.50 kl./s |
| Liczba zdjęć na jednym ładowaniu (standard CIPA) | 510 szt. |
| Autofocus | Tak |
| Załączone wyposażenie | torba ładowarka karta pamięci pasek pilot |
| Szerokość produktu | 12.70 cm |
| Wysokość produktu | 10.40 cm |
| Głębokość produktu | 8.00 cm |
| Waga produktu | 560.00 g |
| Kod producenta | D40 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: cecd1d12-62d2-42de-8bb5-028a7ab276c3
Podobne wyszukiwania
Lustrzanki Warszawa
 
(274)
Lustrzanki Kraków
 
(100)
Lustrzanki Wrocław
 
(90)
Lustrzanki Poznań
 
(69)
Lustrzanki Łódź
 
(63)
Lustrzanki Gdańsk
 
(56)
Lustrzanki Lublin
 
(33)
Lustrzanki Bydgoszcz
 
(32)
Lustrzanki Szczecin
 
(27)
Lustrzanki Gliwice
 
(25)
Lustrzanki Rzeszów
 
(21)
Lustrzanki Gdynia
 
(21)
Lustrzanki Toruń
 
(19)
Lustrzanki Katowice
 
(18)
Lustrzanki Częstochowa
 
(16)
Lustrzanki Białystok
 
(15)
Lustrzanki Bielsko-Biała
 
(14)
Lustrzanki Sosnowiec
 
(13)
Lustrzanki Piła
 
(13)
Lustrzanki Kielce
 
(12)
Lustrzanki Opole
 
(12)
Lustrzanki Radom
 
(10)
Lustrzanki Elbląg
 
(9)
Lustrzanki Lubin
 
(9)
Lustrzanki Płock
 
(9)
Lustrzanki Tarnów
 
(9)
Lustrzanki Pruszcz Gdański
 
(9)
Lustrzanki Piaseczno
 
(9)
Lustrzanki Nowy Targ
 
(8)
Lustrzanki Rybnik
 
(8)
Lustrzanki Koszalin
 
(8)
Lustrzanki Krosno
 
(8)
Lustrzanki Tychy
 
(8)
Lustrzanki Zgorzelec
 
(7)
Lustrzanki Linia
 
(7)
Lustrzanki Racibórz
 
(7)
Lustrzanki Wałbrzych
 
(7)
Lustrzanki Zabrze
 
(7)
Lustrzanki Gorzów Wielkopolski
 
(7)
Lustrzanki Nowy Sącz
 
(7)
Lustrzanki Grudziądz
 
(6)
Lustrzanki Pruszków
 
(6)
Lustrzanki Legionowo
 
(6)
Lustrzanki Dąbrowa Górnicza
 
(6)
Lustrzanki Stalowa Wola
 
(6)
Lustrzanki Sopot
 
(6)
Lustrzanki Włocławek
 
(6)
Lustrzanki Siemianowice Śląskie
 
(6)
Lustrzanki Chorzów
 
(6)
Lustrzanki Jelenia Góra
 
(6)
Lustrzanki Wieliczka
 
(5)
Lustrzanki Suwałki
 
(5)
Lustrzanki Ciechanów
 
(5)
Lustrzanki Dębica
 
(5)
Lustrzanki Nysa
 
(5)
Lustrzanki Zgierz
 
(5)
Lustrzanki Legnica
 
(5)
Lustrzanki Jasło
 
(5)
Lustrzanki Stargard
 
(5)
Lustrzanki Konin
 
(5)
Lustrzanki Połaniec
 
(5)
Lustrzanki Słupsk
 
(5)
Lustrzanki Zielona Góra
 
(5)
Lustrzanki Olsztyn
 
(5)
Lustrzanki Gniezno
 
(5)
Lustrzanki Nisko
 
(4)
Lustrzanki Rumia
 
(4)
Lustrzanki Wodzisław Śląski
 
(4)
Lustrzanki Wągrowiec
 
(4)
Lustrzanki Mińsk Mazowiecki
 
(4)
Lustrzanki Tuszyn
 
(4)
Lustrzanki Radomsko
 
(4)
Lustrzanki Głogów
 
(4)
Lustrzanki Bochnia
 
(4)
Lustrzanki Świebodzin
 
(4)
Lustrzanki Marki
 
(4)
Lustrzanki Ruda Śląska
 
(4)
Lustrzanki Gostyń
 
(4)
Lustrzanki Świecie
 
(4)
Lustrzanki Kobyłka
 
(4)
Lustrzanki Wąsosz
 
(4)
Lustrzanki Świdnica
 
(4)
Lustrzanki Jarosław
 
(4)
Lustrzanki Tarnobrzeg
 
(4)
Lustrzanki Kwidzyn
 
(4)
Lustrzanki Targowiska
 
(4)
Lustrzanki Puławy
 
(4)
Lustrzanki Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Lustrzanki Piastów
 
(4)