| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Nikon |
| W zestawie | korpus |
| Typ matrycy | CMOS |
| Mocowanie | Nikon F |
| Rozmiar matrycy | APS-C |
| Kolor | czarny |
| Stabilizacja | brak stabilizacji, optyczna obiektywu |
| Wizjer | optyczny |
| Jakość video | 4K |
| Lampa błyskowa | wbudowana, możliwość podpięcia |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Procesor obrazu | EXPEED 5 |
| Obsługiwane karty pamięci | SD, SDHC, SDXC |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Złącza | miniHDMI, microUSB, audio 3,5 mm |
| Konstrukcja | automatyczne czyszczenie matrycy, ekran dotykowy, ekran ruchomy |
| Funkcje | auto ISO |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Model | D7500 |
| Rozdzielczość | 20.90 Mpx |
| Przekątna ekranu | 3.20 " |
| Model załączonego obiektywu | NIKKOR AF-P DX 18-55MM f3.5-5.6 G VR |
| Zdjęcia seryjne | 8.00 kl./s |
| Liczba zdjęć na jednym ładowaniu (standard CIPA) | 950 szt. |
| Autofocus | Ustawianie ostrości w sposób ciągły |
| Czas ekspozycji | 1/8000-30 |
| Załączone wyposażenie | skrócona instrukcja obsługi |
| Szerokość produktu | 13.55 cm |
| Wysokość produktu | 10.40 cm |
| Głębokość produktu | 7.25 cm |
| Waga produktu | 640.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.720 kg |
| Kod producenta | VBA510AE |
| Kod taryfy celnej | 85258900 |
| Czułość ISO | 100, 51200 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 151f99a5-c8a8-4f1f-8ab4-1b98e87e6ae4
Podobne wyszukiwania
Lustrzanki Warszawa
 
(265)
Lustrzanki Kraków
 
(103)
Lustrzanki Wrocław
 
(77)
Lustrzanki Poznań
 
(66)
Lustrzanki Łódź
 
(63)
Lustrzanki Gdańsk
 
(55)
Lustrzanki Lublin
 
(34)
Lustrzanki Bydgoszcz
 
(33)
Lustrzanki Płock
 
(28)
Lustrzanki Szczecin
 
(27)
Lustrzanki Gliwice
 
(26)
Lustrzanki Gdynia
 
(22)
Lustrzanki Rzeszów
 
(22)
Lustrzanki Katowice
 
(20)
Lustrzanki Toruń
 
(19)
Lustrzanki Częstochowa
 
(17)
Lustrzanki Białystok
 
(16)
Lustrzanki Sosnowiec
 
(14)
Lustrzanki Kielce
 
(14)
Lustrzanki Bielsko-Biała
 
(13)
Lustrzanki Piła
 
(13)
Lustrzanki Gostynin
 
(12)
Lustrzanki Ząbki
 
(11)
Lustrzanki Radom
 
(10)
Lustrzanki Tarnów
 
(9)
Lustrzanki Nowy Targ
 
(8)
Lustrzanki Piaseczno
 
(8)
Lustrzanki Elbląg
 
(8)
Lustrzanki Koszalin
 
(8)
Lustrzanki Wałbrzych
 
(8)
Lustrzanki Zgorzelec
 
(8)
Lustrzanki Tychy
 
(8)
Lustrzanki Linia
 
(7)
Lustrzanki Jelenia Góra
 
(7)
Lustrzanki Opole
 
(7)
Lustrzanki Krosno
 
(7)
Lustrzanki Rybnik
 
(7)
Lustrzanki Pruszków
 
(7)
Lustrzanki Sopot
 
(7)
Lustrzanki Lubin
 
(7)
Lustrzanki Dąbrowa Górnicza
 
(7)
Lustrzanki Stalowa Wola
 
(7)
Lustrzanki Konin
 
(7)
Lustrzanki Racibórz
 
(7)
Lustrzanki Siemianowice Śląskie
 
(6)
Lustrzanki Chorzów
 
(6)
Lustrzanki Słupsk
 
(6)
Lustrzanki Legionowo
 
(6)
Lustrzanki Ciechanów
 
(6)
Lustrzanki Nowy Sącz
 
(6)
Lustrzanki Radomsko
 
(6)
Lustrzanki Stargard
 
(6)
Lustrzanki Grudziądz
 
(6)
Lustrzanki Bochnia
 
(6)
Lustrzanki Legnica
 
(5)
Lustrzanki Gorzów Wielkopolski
 
(5)
Lustrzanki Zielona Góra
 
(5)
Lustrzanki Połaniec
 
(5)
Lustrzanki Włocławek
 
(5)
Lustrzanki Pruszcz Gdański
 
(5)
Lustrzanki Jasło
 
(5)
Lustrzanki Gniezno
 
(5)
Lustrzanki Suwałki
 
(5)
Lustrzanki Mrągowo
 
(5)
Lustrzanki Świecie
 
(4)
Lustrzanki Kobyłka
 
(4)
Lustrzanki Głogów
 
(4)
Lustrzanki Świdnica
 
(4)
Lustrzanki Dębica
 
(4)
Lustrzanki Targowiska
 
(4)
Lustrzanki Józefów
 
(4)
Lustrzanki Jarosław
 
(4)
Lustrzanki Siedlce
 
(4)
Lustrzanki Tarnobrzeg
 
(4)
Lustrzanki Kwidzyn
 
(4)
Lustrzanki Tuszyn
 
(4)
Lustrzanki Puławy
 
(4)
Lustrzanki Chojnice
 
(4)
Lustrzanki Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Lustrzanki Wągrowiec
 
(4)
Lustrzanki Olsztyn
 
(4)
Lustrzanki Świnoujście
 
(4)
Lustrzanki Nysa
 
(4)
Lustrzanki Gostyń
 
(4)
Lustrzanki Piastów
 
(4)
Lustrzanki Bytom
 
(4)
Lustrzanki Iława
 
(4)
Lustrzanki Tarnowskie Góry
 
(4)
Lustrzanki Wąsosz
 
(4)
Lustrzanki Marki
 
(4)
Lustrzanki Świebodzin
 
(4)