| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Sony |
| Model | DSCWX500 |
| Rozdzielczość | 18.20 Mpx |
| Przekątna ekranu | 2.90 " |
| Typ matrycy | CMOS |
| Zoom optyczny | 30.00 |
| Kolor | czerwony |
| Stabilizacja | optyczna obiektywu |
| Zdjęcia seryjne | 10.00 kl./s |
| Jakość video | 1080p |
| Czułość ISO | 12800, 12800 |
| Zasilanie | baterie |
| Procesor obrazu | BIONZ X |
| Obsługiwane karty pamięci | SD, SDHC, SDXC |
| Komunikacja | Wi-Fi |
| Złącza | microUSB |
| Szerokość produktu | 10.16 cm |
| Wysokość produktu | 5.81 cm |
| Głębokość produktu | 3.55 cm |
| Waga produktu | 209.00 g |
| EAN (GTIN) | 4548736014275 |
| Kod producenta | DSCWX500R.CE3 |
| Zawiera baterie | tak |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 81a3920c-f138-4c8e-ba20-71b1e2a2ef05
Podobne wyszukiwania
Kompaktowe Warszawa
 
(511)
Kompaktowe Katowice
 
(199)
Kompaktowe Poznań
 
(94)
Kompaktowe Koszalin
 
(87)
Kompaktowe Wrocław
 
(82)
Kompaktowe Kraków
 
(82)
Kompaktowe Piła
 
(79)
Kompaktowe Płock
 
(75)
Kompaktowe Pińczów
 
(74)
Kompaktowe Gostynin
 
(37)
Kompaktowe Łódź
 
(34)
Kompaktowe Karwiany
 
(32)
Kompaktowe Szczecin
 
(32)
Kompaktowe Gorzów Wielkopolski
 
(31)
Kompaktowe Gdańsk
 
(22)
Kompaktowe Kunice
 
(21)
Kompaktowe Bielawa
 
(20)
Kompaktowe Kielce
 
(18)
Kompaktowe Manowo
 
(17)
Kompaktowe Zgorzelec
 
(16)
Kompaktowe Lublin
 
(16)
Kompaktowe Gdynia
 
(15)
Kompaktowe Rzeszów
 
(14)
Kompaktowe Słubice
 
(11)
Kompaktowe Bydgoszcz
 
(11)
Kompaktowe Zabrze
 
(11)
Kompaktowe Włocławek
 
(10)
Kompaktowe Białystok
 
(10)
Kompaktowe Środa Wielkopolska
 
(10)
Kompaktowe Paczków
 
(9)
Kompaktowe Ozorków
 
(9)
Kompaktowe Szczucin
 
(9)
Kompaktowe Siedlce
 
(9)
Kompaktowe Mikołów
 
(8)
Kompaktowe Zakręt
 
(8)
Kompaktowe Radom
 
(8)
Kompaktowe Olsztyn
 
(8)
Kompaktowe Gliwice
 
(8)
Kompaktowe Świdnik
 
(7)
Kompaktowe Konotop
 
(7)
Kompaktowe Ruda Śląska
 
(7)
Kompaktowe Libertów
 
(7)
Kompaktowe Grodzisk Mazowiecki
 
(7)
Kompaktowe Pruszków
 
(6)
Kompaktowe Chorzów
 
(6)
Kompaktowe Świdnica
 
(6)
Kompaktowe Jelenia Góra
 
(6)
Kompaktowe Ciechocinek
 
(6)
Kompaktowe Łask
 
(6)
Kompaktowe Żagań
 
(6)
Kompaktowe Sejny
 
(6)
Kompaktowe Ostrów Wielkopolski
 
(5)
Kompaktowe Kalisz
 
(5)
Kompaktowe Bytom
 
(5)
Kompaktowe Zielona Góra
 
(5)
Kompaktowe Sosnowiec
 
(5)
Kompaktowe Kołobrzeg
 
(5)
Kompaktowe Pabianice
 
(5)
Kompaktowe Wieliczka
 
(5)
Kompaktowe Zamość
 
(5)
Kompaktowe Stargard
 
(5)
Kompaktowe Jarocin
 
(5)
Kompaktowe Bielsko-Biała
 
(5)
Kompaktowe Będzin
 
(5)
Kompaktowe Wałbrzych
 
(5)
Kompaktowe Suwałki
 
(4)
Kompaktowe Świętochłowice
 
(4)
Kompaktowe Marki
 
(4)
Kompaktowe Sieradz
 
(4)
Kompaktowe Radomin
 
(4)
Kompaktowe Tychy
 
(4)
Kompaktowe Pieszyce
 
(4)
Kompaktowe Pniewy
 
(4)
Kompaktowe Wadowice
 
(4)
Kompaktowe Poświętne
 
(4)
Kompaktowe Szczęsne
 
(4)
Kompaktowe Mościska
 
(4)
Kompaktowe Częstochowa
 
(4)
Kompaktowe Opole
 
(4)
Kompaktowe Inowrocław
 
(4)
Kompaktowe Nowe Chechło
 
(4)