O przedmiocie
| Stan | Nowy |
| Marka | Apple |
| Model | AirPods |
| Rodzaj słuchawek | douszne |
| Kolor dominujący | biały |
| Szerokość produktu | 1.83 cm |
| Wysokość produktu | 3.02 cm |
| Głębokość produktu | 1.81 cm |
| Waga produktu | 32.30 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.240 kg |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Konstrukcja | zamknięta |
| Mikrofon | tak |
| Regulacja głośności | nie |
| Transmisja sygnału | Bluetooth |
| Czas czuwania | 30 h |
| Zasięg | 10 m |
| Czas pracy | 5 h |
| Załączone wyposażenie | etui ładujące |
| Kod producenta | 195949688591 |
| Złącze ładowania | USB typ C |
| Aktywne tłumienie hałasu | nie |
| Impedancja | 32 Ω |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: c0fabb7e-5678-49a8-90df-708b949090b1
Podobne wyszukiwania
Bezprzewodowe Warszawa
 
(936)
Bezprzewodowe Lublin
 
(116)
Bezprzewodowe Kielce
 
(70)
Bezprzewodowe Bolesławiec
 
(46)
Bezprzewodowe Piaseczno
 
(46)
Bezprzewodowe Ostrów Wielkopolski
 
(40)
Bezprzewodowe Opole
 
(38)
Bezprzewodowe Gliwice
 
(35)
Bezprzewodowe Zamość
 
(28)
Bezprzewodowe Sosnowiec
 
(27)
Bezprzewodowe Zawiercie
 
(25)
Bezprzewodowe Ostrowiec Świętokrzyski
 
(24)
Bezprzewodowe Hrubieszów
 
(23)
Bezprzewodowe Żywiec
 
(15)
Bezprzewodowe Elbląg
 
(15)
Bezprzewodowe Będzin
 
(14)
Bezprzewodowe Jarosław
 
(14)
Bezprzewodowe Brzozów
 
(14)
Bezprzewodowe Janów Lubelski
 
(13)
Bezprzewodowe Grodzisk Mazowiecki
 
(13)
Bezprzewodowe Mirzec
 
(13)
Bezprzewodowe Przemyśl
 
(12)
Bezprzewodowe Ełk
 
(11)
Bezprzewodowe Jelenia Góra
 
(11)
Bezprzewodowe Siemianowice Śląskie
 
(10)
Bezprzewodowe Stanin
 
(10)
Bezprzewodowe Rydułtowy
 
(10)
Bezprzewodowe Myszków
 
(9)
Bezprzewodowe Limanowa
 
(9)
Bezprzewodowe Wadowice
 
(9)
Bezprzewodowe Legionowo
 
(9)
Bezprzewodowe Starachowice
 
(9)
Bezprzewodowe Śrem
 
(9)
Bezprzewodowe Mysłowice
 
(9)
Bezprzewodowe Zabierzów
 
(9)
Bezprzewodowe Syców
 
(9)
Bezprzewodowe Zgierz
 
(8)
Bezprzewodowe Łuków
 
(8)
Bezprzewodowe Ząbkowice Śląskie
 
(8)
Bezprzewodowe Krotoszyn
 
(8)
Bezprzewodowe Skierniewice
 
(8)
Bezprzewodowe Stargard
 
(7)
Bezprzewodowe Lubsko
 
(7)
Bezprzewodowe Szczerców
 
(7)
Bezprzewodowe Nowy Targ
 
(7)
Bezprzewodowe Parczew
 
(7)
Bezprzewodowe Krzemieniewo
 
(7)
Bezprzewodowe Brzeziny
 
(7)
Bezprzewodowe Gryfice
 
(7)
Bezprzewodowe Szczecinek
 
(7)
Bezprzewodowe Rozprza
 
(6)
Bezprzewodowe Kruszyn
 
(6)
Bezprzewodowe Osielsko
 
(6)
Bezprzewodowe Radziejowice-Parcel
 
(6)
Bezprzewodowe Pasieka
 
(6)
Bezprzewodowe Koło
 
(6)
Bezprzewodowe Koronowo
 
(6)
Bezprzewodowe Głubczyce
 
(6)
Bezprzewodowe Łęczna
 
(5)
Bezprzewodowe Poddębice
 
(5)
Bezprzewodowe Puławy
 
(5)
Bezprzewodowe Sierpc
 
(5)
Bezprzewodowe Wołów
 
(5)
Bezprzewodowe Manowo
 
(5)
Bezprzewodowe Krasnystaw
 
(5)
Bezprzewodowe Jarocin
 
(5)
Bezprzewodowe Bochnia
 
(5)
Bezprzewodowe Chodzież
 
(5)
Bezprzewodowe Środa Wielkopolska
 
(5)
Bezprzewodowe Opatów
 
(5)
Bezprzewodowe Choszczno
 
(5)
Bezprzewodowe Jakubowizna
 
(5)
Bezprzewodowe Świnoujście
 
(5)
Bezprzewodowe Przysucha
 
(5)
Bezprzewodowe Brwinów
 
(4)
Bezprzewodowe Poraj
 
(4)
Bezprzewodowe Tczew
 
(4)
Bezprzewodowe Mikołów
 
(4)
Bezprzewodowe Morąg
 
(4)
Bezprzewodowe Imielin
 
(4)
Bezprzewodowe Zambrów
 
(4)
Bezprzewodowe Szadek
 
(4)
Bezprzewodowe Nieporęt
 
(4)
Bezprzewodowe Wągrowiec
 
(4)
Bezprzewodowe Winnica
 
(4)
Bezprzewodowe Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Bezprzewodowe Nowe Brzesko
 
(4)
Bezprzewodowe Stara Kamienica
 
(4)
Bezprzewodowe Raków
 
(4)
Bezprzewodowe Węgrów
 
(4)
Bezprzewodowe Bukowno
 
(4)
Bezprzewodowe Kluczbork
 
(4)
Bezprzewodowe Międzyzdroje
 
(4)
Bezprzewodowe Kobyłka
 
(4)
Bezprzewodowe Płońsk
 
(4)
Bezprzewodowe Snochowice
 
(4)