| Stan | Nowy |
| Marka | Apple |
| Model | AirPods Pro 2. generacji |
| Rodzaj słuchawek | dokanałowe |
| Kolor dominujący | biały |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Konstrukcja | zamknięta |
| Mikrofon | tak |
| Regulacja głośności | tak |
| Transmisja sygnału | Bluetooth |
| Złącze ładowania | USB typ C |
| Aktywne tłumienie hałasu | tak |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Stan opakowania | oryginalne |
| EAN (GTIN) | 5906142307302 |
| Szerokość produktu | 2.18 cm |
| Wysokość produktu | 3.09 cm |
| Głębokość produktu | 2.40 cm |
| Waga produktu | 10.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.300 kg |
| Czas czuwania | 24 h |
| Zasięg | 10 m |
| Czas pracy | 30 h |
| Cechy dodatkowe | Przyspieszeniomierz wykrywający mowę |
| Załączone wyposażenie | 3 pary wkładek silikonowych (, S, M, L) |
| Kod producenta | A3048 |
| Impedancja | 200 Ω |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: cfe7b117-2cb0-4801-9234-fe8bf7fe3b53
Podobne wyszukiwania
Bezprzewodowe Warszawa
 
(918)
Bezprzewodowe Bydgoszcz
 
(154)
Bezprzewodowe Lublin
 
(119)
Bezprzewodowe Kielce
 
(62)
Bezprzewodowe Piaseczno
 
(51)
Bezprzewodowe Ostrów Wielkopolski
 
(40)
Bezprzewodowe Opole
 
(38)
Bezprzewodowe Bolesławiec
 
(35)
Bezprzewodowe Zamość
 
(33)
Bezprzewodowe Gliwice
 
(33)
Bezprzewodowe Hrubieszów
 
(23)
Bezprzewodowe Ostrowiec Świętokrzyski
 
(23)
Bezprzewodowe Sosnowiec
 
(22)
Bezprzewodowe Zawiercie
 
(18)
Bezprzewodowe Elbląg
 
(15)
Bezprzewodowe Jarosław
 
(15)
Bezprzewodowe Grodzisk Mazowiecki
 
(14)
Bezprzewodowe Będzin
 
(13)
Bezprzewodowe Janów Lubelski
 
(13)
Bezprzewodowe Mirzec
 
(13)
Bezprzewodowe Przemyśl
 
(12)
Bezprzewodowe Brzozów
 
(12)
Bezprzewodowe Ełk
 
(11)
Bezprzewodowe Jelenia Góra
 
(11)
Bezprzewodowe Wadowice
 
(11)
Bezprzewodowe Rydułtowy
 
(10)
Bezprzewodowe Siemianowice Śląskie
 
(10)
Bezprzewodowe Zgierz
 
(10)
Bezprzewodowe Starachowice
 
(10)
Bezprzewodowe Stanin
 
(10)
Bezprzewodowe Żywiec
 
(10)
Bezprzewodowe Krotoszyn
 
(10)
Bezprzewodowe Parczew
 
(9)
Bezprzewodowe Myszków
 
(9)
Bezprzewodowe Zabierzów
 
(9)
Bezprzewodowe Szczerców
 
(9)
Bezprzewodowe Łuków
 
(8)
Bezprzewodowe Piaski
 
(8)
Bezprzewodowe Śrem
 
(8)
Bezprzewodowe Skierniewice
 
(8)
Bezprzewodowe Mysłowice
 
(8)
Bezprzewodowe Gryfice
 
(8)
Bezprzewodowe Syców
 
(8)
Bezprzewodowe Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Bezprzewodowe Stargard
 
(7)
Bezprzewodowe Lubsko
 
(7)
Bezprzewodowe Limanowa
 
(7)
Bezprzewodowe Legionowo
 
(7)
Bezprzewodowe Brzeziny
 
(7)
Bezprzewodowe Krzemieniewo
 
(7)
Bezprzewodowe Kruszyn
 
(6)
Bezprzewodowe Szczecinek
 
(6)
Bezprzewodowe Myślenice
 
(6)
Bezprzewodowe Świnoujście
 
(6)
Bezprzewodowe Środa Wielkopolska
 
(6)
Bezprzewodowe Kobyłka
 
(6)
Bezprzewodowe Osielsko
 
(6)
Bezprzewodowe Radziejowice-Parcel
 
(6)
Bezprzewodowe Głubczyce
 
(5)
Bezprzewodowe Koronowo
 
(5)
Bezprzewodowe Jakubowizna
 
(5)
Bezprzewodowe Sierpc
 
(5)
Bezprzewodowe Koło
 
(5)
Bezprzewodowe Poddębice
 
(5)
Bezprzewodowe Mikołów
 
(5)
Bezprzewodowe Choszczno
 
(5)
Bezprzewodowe Krasnystaw
 
(5)
Bezprzewodowe Bochnia
 
(5)
Bezprzewodowe Gubin
 
(5)
Bezprzewodowe Jarocin
 
(5)
Bezprzewodowe Puławy
 
(5)
Bezprzewodowe Przysucha
 
(5)
Bezprzewodowe Manowo
 
(5)
Bezprzewodowe Wołów
 
(5)
Bezprzewodowe Chodzież
 
(5)
Bezprzewodowe Piątek
 
(5)
Bezprzewodowe Opatów
 
(5)
Bezprzewodowe Międzyzdroje
 
(4)
Bezprzewodowe Wągrowiec
 
(4)
Bezprzewodowe Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Bezprzewodowe Stara Kamienica
 
(4)
Bezprzewodowe Płońsk
 
(4)
Bezprzewodowe Snochowice
 
(4)
Bezprzewodowe Kluczbork
 
(4)
Bezprzewodowe Tczew
 
(4)
Bezprzewodowe Poraj
 
(4)
Bezprzewodowe Brwinów
 
(4)
Bezprzewodowe Morąg
 
(4)
Bezprzewodowe Imielin
 
(4)
Bezprzewodowe Szadek
 
(4)
Bezprzewodowe Józefów
 
(4)
Bezprzewodowe Nowe Brzesko
 
(4)
Bezprzewodowe Pasieka
 
(4)
Bezprzewodowe Raków
 
(4)
Bezprzewodowe Węgrów
 
(4)
Bezprzewodowe Zambrów
 
(4)