| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Apple |
| Model | AirPods |
| Rodzaj słuchawek | douszne |
| Kolor dominujący | biały |
| Szerokość produktu | 50.10 cm |
| Wysokość produktu | 46.20 cm |
| Głębokość produktu | 21.20 cm |
| Waga produktu | 34.70 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.120 kg |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Konstrukcja | zamknięta |
| Mikrofon | tak |
| Regulacja głośności | tak |
| Transmisja sygnału | Bluetooth |
| Czas czuwania | 30 h |
| Zasięg | 10 m |
| Czas pracy | 5 h |
| Cechy dodatkowe | ZESTAW SŁUCHAWKOWY, BT 5.3 |
| Załączone wyposażenie | Powerbank KABEL USB typ C marki EdStore |
| Kod producenta | MXP93ZM/A |
| Pasmo przenoszenia | 20 Hz, 20000 Hz |
| Złącze ładowania | USB typ C |
| Aktywne tłumienie hałasu | tak |
| Impedancja | 32 Ω |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: aa2f7a24-76fa-475c-912b-7ce53328e7c3
Podobne wyszukiwania
Bezprzewodowe Warszawa
 
(913)
Bezprzewodowe Bydgoszcz
 
(161)
Bezprzewodowe Lublin
 
(122)
Bezprzewodowe Kielce
 
(69)
Bezprzewodowe Piaseczno
 
(53)
Bezprzewodowe Ostrów Wielkopolski
 
(40)
Bezprzewodowe Opole
 
(38)
Bezprzewodowe Bolesławiec
 
(37)
Bezprzewodowe Gliwice
 
(34)
Bezprzewodowe Zamość
 
(28)
Bezprzewodowe Sosnowiec
 
(27)
Bezprzewodowe Zawiercie
 
(25)
Bezprzewodowe Ostrowiec Świętokrzyski
 
(24)
Bezprzewodowe Hrubieszów
 
(23)
Bezprzewodowe Żywiec
 
(15)
Bezprzewodowe Elbląg
 
(15)
Bezprzewodowe Jarosław
 
(14)
Bezprzewodowe Będzin
 
(14)
Bezprzewodowe Brzozów
 
(13)
Bezprzewodowe Mirzec
 
(13)
Bezprzewodowe Grodzisk Mazowiecki
 
(13)
Bezprzewodowe Ełk
 
(13)
Bezprzewodowe Janów Lubelski
 
(13)
Bezprzewodowe Przemyśl
 
(13)
Bezprzewodowe Jelenia Góra
 
(11)
Bezprzewodowe Stanin
 
(10)
Bezprzewodowe Rydułtowy
 
(10)
Bezprzewodowe Siemianowice Śląskie
 
(10)
Bezprzewodowe Limanowa
 
(9)
Bezprzewodowe Mysłowice
 
(9)
Bezprzewodowe Śrem
 
(9)
Bezprzewodowe Wadowice
 
(9)
Bezprzewodowe Zabierzów
 
(9)
Bezprzewodowe Starachowice
 
(9)
Bezprzewodowe Syców
 
(9)
Bezprzewodowe Legionowo
 
(9)
Bezprzewodowe Myszków
 
(9)
Bezprzewodowe Gryfice
 
(8)
Bezprzewodowe Łuków
 
(8)
Bezprzewodowe Krotoszyn
 
(8)
Bezprzewodowe Ząbkowice Śląskie
 
(8)
Bezprzewodowe Piaski
 
(8)
Bezprzewodowe Zgierz
 
(7)
Bezprzewodowe Parczew
 
(7)
Bezprzewodowe Skierniewice
 
(7)
Bezprzewodowe Nowy Targ
 
(7)
Bezprzewodowe Brzeziny
 
(7)
Bezprzewodowe Lubsko
 
(7)
Bezprzewodowe Stargard
 
(7)
Bezprzewodowe Krzemieniewo
 
(7)
Bezprzewodowe Szczecinek
 
(6)
Bezprzewodowe Kruszyn
 
(6)
Bezprzewodowe Pasieka
 
(6)
Bezprzewodowe Koło
 
(6)
Bezprzewodowe Koronowo
 
(6)
Bezprzewodowe Głubczyce
 
(6)
Bezprzewodowe Szczerców
 
(6)
Bezprzewodowe Osielsko
 
(6)
Bezprzewodowe Radziejowice-Parcel
 
(6)
Bezprzewodowe Przysucha
 
(5)
Bezprzewodowe Środa Wielkopolska
 
(5)
Bezprzewodowe Świnoujście
 
(5)
Bezprzewodowe Chodzież
 
(5)
Bezprzewodowe Sierpc
 
(5)
Bezprzewodowe Puławy
 
(5)
Bezprzewodowe Poddębice
 
(5)
Bezprzewodowe Wołów
 
(5)
Bezprzewodowe Bochnia
 
(5)
Bezprzewodowe Jarocin
 
(5)
Bezprzewodowe Choszczno
 
(5)
Bezprzewodowe Krasnystaw
 
(5)
Bezprzewodowe Łęczna
 
(5)
Bezprzewodowe Opatów
 
(5)
Bezprzewodowe Manowo
 
(5)
Bezprzewodowe Jakubowizna
 
(5)
Bezprzewodowe Nowe Brzesko
 
(4)
Bezprzewodowe Poraj
 
(4)
Bezprzewodowe Płońsk
 
(4)
Bezprzewodowe Raków
 
(4)
Bezprzewodowe Węgrów
 
(4)
Bezprzewodowe Snochowice
 
(4)
Bezprzewodowe Kluczbork
 
(4)
Bezprzewodowe Zambrów
 
(4)
Bezprzewodowe Brwinów
 
(4)
Bezprzewodowe Tczew
 
(4)
Bezprzewodowe Międzyzdroje
 
(4)
Bezprzewodowe Mikołów
 
(4)
Bezprzewodowe Morąg
 
(4)
Bezprzewodowe Imielin
 
(4)
Bezprzewodowe Wągrowiec
 
(4)
Bezprzewodowe Szadek
 
(4)
Bezprzewodowe Kobyłka
 
(4)
Bezprzewodowe Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Bezprzewodowe Nieporęt
 
(4)
Bezprzewodowe Stara Kamienica
 
(4)
Bezprzewodowe Bukowno
 
(4)