| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Apple |
| Model | AirPods Max |
| Rodzaj słuchawek | nauszne |
| Kolor dominujący | czarny |
| Szerokość produktu | 168.60 cm |
| Wysokość produktu | 187.30 cm |
| Głębokość produktu | 83.40 cm |
| Waga produktu | 386.20 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.566 kg |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Konstrukcja | zamknięta |
| Mikrofon | tak |
| Regulacja głośności | tak |
| Transmisja sygnału | Bluetooth |
| Czas czuwania | 20 h |
| Zasięg | 10 m |
| Czas pracy | 20 h |
| Cechy dodatkowe | ZESTAW SŁUCHAWKOWY, BT 5.3 |
| Załączone wyposażenie | Gwarancja 24msc, Kabel USB-C, Etui Apple SmartCase, Oryginalne pudełko |
| Kod producenta | MWW43ZM/A |
| Pasmo przenoszenia | 40 Hz, 40000 Hz |
| Złącze ładowania | USB typ C |
| Aktywne tłumienie hałasu | tak |
| Impedancja | 32 Ω |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 65dd47a7-2568-4de5-b35e-c1cbfcc387df
Podobne wyszukiwania
Bezprzewodowe Warszawa
 
(913)
Bezprzewodowe Bydgoszcz
 
(160)
Bezprzewodowe Lublin
 
(118)
Bezprzewodowe Kielce
 
(62)
Bezprzewodowe Piaseczno
 
(49)
Bezprzewodowe Ostrów Wielkopolski
 
(38)
Bezprzewodowe Opole
 
(38)
Bezprzewodowe Bolesławiec
 
(35)
Bezprzewodowe Gliwice
 
(33)
Bezprzewodowe Zamość
 
(32)
Bezprzewodowe Hrubieszów
 
(23)
Bezprzewodowe Ostrowiec Świętokrzyski
 
(23)
Bezprzewodowe Sosnowiec
 
(21)
Bezprzewodowe Zawiercie
 
(18)
Bezprzewodowe Elbląg
 
(15)
Bezprzewodowe Grodzisk Mazowiecki
 
(14)
Bezprzewodowe Jarosław
 
(14)
Bezprzewodowe Janów Lubelski
 
(13)
Bezprzewodowe Mirzec
 
(13)
Bezprzewodowe Będzin
 
(13)
Bezprzewodowe Jelenia Góra
 
(12)
Bezprzewodowe Brzozów
 
(12)
Bezprzewodowe Przemyśl
 
(12)
Bezprzewodowe Ełk
 
(11)
Bezprzewodowe Krotoszyn
 
(10)
Bezprzewodowe Zgierz
 
(10)
Bezprzewodowe Wadowice
 
(10)
Bezprzewodowe Stanin
 
(10)
Bezprzewodowe Siemianowice Śląskie
 
(10)
Bezprzewodowe Żywiec
 
(10)
Bezprzewodowe Rydułtowy
 
(10)
Bezprzewodowe Szczerców
 
(9)
Bezprzewodowe Myszków
 
(9)
Bezprzewodowe Zabierzów
 
(9)
Bezprzewodowe Parczew
 
(9)
Bezprzewodowe Łuków
 
(8)
Bezprzewodowe Limanowa
 
(8)
Bezprzewodowe Mysłowice
 
(8)
Bezprzewodowe Piaski
 
(8)
Bezprzewodowe Starachowice
 
(8)
Bezprzewodowe Śrem
 
(8)
Bezprzewodowe Legionowo
 
(8)
Bezprzewodowe Gryfice
 
(8)
Bezprzewodowe Skierniewice
 
(8)
Bezprzewodowe Syców
 
(8)
Bezprzewodowe Stargard
 
(7)
Bezprzewodowe Lubsko
 
(7)
Bezprzewodowe Brzeziny
 
(7)
Bezprzewodowe Krzemieniewo
 
(7)
Bezprzewodowe Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Bezprzewodowe Kobyłka
 
(6)
Bezprzewodowe Szczecinek
 
(6)
Bezprzewodowe Kruszyn
 
(6)
Bezprzewodowe Myślenice
 
(6)
Bezprzewodowe Środa Wielkopolska
 
(6)
Bezprzewodowe Osielsko
 
(6)
Bezprzewodowe Radziejowice-Parcel
 
(6)
Bezprzewodowe Opatów
 
(5)
Bezprzewodowe Piątek
 
(5)
Bezprzewodowe Koronowo
 
(5)
Bezprzewodowe Głubczyce
 
(5)
Bezprzewodowe Przysucha
 
(5)
Bezprzewodowe Świnoujście
 
(5)
Bezprzewodowe Sierpc
 
(5)
Bezprzewodowe Koło
 
(5)
Bezprzewodowe Poddębice
 
(5)
Bezprzewodowe Choszczno
 
(5)
Bezprzewodowe Krasnystaw
 
(5)
Bezprzewodowe Mikołów
 
(5)
Bezprzewodowe Bochnia
 
(5)
Bezprzewodowe Jarocin
 
(5)
Bezprzewodowe Puławy
 
(5)
Bezprzewodowe Manowo
 
(5)
Bezprzewodowe Jakubowizna
 
(5)
Bezprzewodowe Wołów
 
(5)
Bezprzewodowe Chodzież
 
(5)
Bezprzewodowe Płońsk
 
(4)
Bezprzewodowe Snochowice
 
(4)
Bezprzewodowe Tczew
 
(4)
Bezprzewodowe Poraj
 
(4)
Bezprzewodowe Brwinów
 
(4)
Bezprzewodowe Morąg
 
(4)
Bezprzewodowe Imielin
 
(4)
Bezprzewodowe Szadek
 
(4)
Bezprzewodowe Józefów
 
(4)
Bezprzewodowe Nowe Brzesko
 
(4)
Bezprzewodowe Pasieka
 
(4)
Bezprzewodowe Raków
 
(4)
Bezprzewodowe Węgrów
 
(4)
Bezprzewodowe Zelów
 
(4)
Bezprzewodowe Kluczbork
 
(4)
Bezprzewodowe Zambrów
 
(4)
Bezprzewodowe Międzyzdroje
 
(4)
Bezprzewodowe Wągrowiec
 
(4)
Bezprzewodowe Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Bezprzewodowe Stara Kamienica
 
(4)