| Stan | Nowy |
| Marka | Apple |
| Model | AirPods Pro 2. generacji |
| Rodzaj słuchawek | dokanałowe |
| Kolor dominujący | biały |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Konstrukcja | zamknięta |
| Mikrofon | tak |
| Regulacja głośności | tak |
| Transmisja sygnału | Bluetooth |
| Złącze ładowania | USB typ C |
| Aktywne tłumienie hałasu | tak |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Szerokość produktu | 4.43 cm |
| Wysokość produktu | 5.35 cm |
| Głębokość produktu | 2.13 cm |
| Waga produktu | 246.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.189 kg |
| Czas czuwania | 10 h |
| Zasięg | 10 m |
| Czas pracy | 30 h |
| Cechy dodatkowe | Live Listen |
| Załączone wyposażenie | 4 pary wkładek silikonowych (XS, S, M, L) |
| Kod producenta | MTJV3AM/A |
| Impedancja | 0 Ω |
| Pasmo przenoszenia | 20 Hz, 20000 Hz |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: fb876917-93f4-4295-9fb7-0cec304f4dc9
Podobne wyszukiwania
Bezprzewodowe Warszawa
 
(945)
Bezprzewodowe Bydgoszcz
 
(161)
Bezprzewodowe Lublin
 
(114)
Bezprzewodowe Kielce
 
(73)
Bezprzewodowe Piaseczno
 
(50)
Bezprzewodowe Bolesławiec
 
(47)
Bezprzewodowe Ostrów Wielkopolski
 
(40)
Bezprzewodowe Opole
 
(35)
Bezprzewodowe Gliwice
 
(32)
Bezprzewodowe Zamość
 
(31)
Bezprzewodowe Sosnowiec
 
(27)
Bezprzewodowe Zawiercie
 
(25)
Bezprzewodowe Ostrowiec Świętokrzyski
 
(22)
Bezprzewodowe Hrubieszów
 
(21)
Bezprzewodowe Żywiec
 
(15)
Bezprzewodowe Będzin
 
(14)
Bezprzewodowe Brzozów
 
(14)
Bezprzewodowe Mirzec
 
(13)
Bezprzewodowe Elbląg
 
(13)
Bezprzewodowe Przemyśl
 
(13)
Bezprzewodowe Ełk
 
(13)
Bezprzewodowe Grodzisk Mazowiecki
 
(13)
Bezprzewodowe Starachowice
 
(12)
Bezprzewodowe Jarosław
 
(12)
Bezprzewodowe Jelenia Góra
 
(11)
Bezprzewodowe Łuków
 
(10)
Bezprzewodowe Stanin
 
(10)
Bezprzewodowe Krotoszyn
 
(10)
Bezprzewodowe Zabierzów
 
(10)
Bezprzewodowe Janów Lubelski
 
(10)
Bezprzewodowe Gryfice
 
(9)
Bezprzewodowe Mysłowice
 
(9)
Bezprzewodowe Skierniewice
 
(9)
Bezprzewodowe Wadowice
 
(9)
Bezprzewodowe Myszków
 
(9)
Bezprzewodowe Pasieka
 
(8)
Bezprzewodowe Lubsko
 
(8)
Bezprzewodowe Siemianowice Śląskie
 
(8)
Bezprzewodowe Śrem
 
(8)
Bezprzewodowe Rydułtowy
 
(8)
Bezprzewodowe Ząbkowice Śląskie
 
(8)
Bezprzewodowe Zgierz
 
(7)
Bezprzewodowe Brzeziny
 
(7)
Bezprzewodowe Parczew
 
(7)
Bezprzewodowe Legionowo
 
(7)
Bezprzewodowe Koronowo
 
(7)
Bezprzewodowe Limanowa
 
(7)
Bezprzewodowe Szczecinek
 
(7)
Bezprzewodowe Krzemieniewo
 
(7)
Bezprzewodowe Stargard
 
(7)
Bezprzewodowe Choszczno
 
(6)
Bezprzewodowe Kruszyn
 
(6)
Bezprzewodowe Koło
 
(6)
Bezprzewodowe Tczew
 
(6)
Bezprzewodowe Nowy Targ
 
(6)
Bezprzewodowe Rozprza
 
(6)
Bezprzewodowe Osielsko
 
(6)
Bezprzewodowe Radziejowice-Parcel
 
(6)
Bezprzewodowe Jakubowizna
 
(5)
Bezprzewodowe Chodzież
 
(5)
Bezprzewodowe Ostrów Mazowiecka
 
(5)
Bezprzewodowe Krasnystaw
 
(5)
Bezprzewodowe Puławy
 
(5)
Bezprzewodowe Bochnia
 
(5)
Bezprzewodowe Łęczna
 
(5)
Bezprzewodowe Poddębice
 
(5)
Bezprzewodowe Głubczyce
 
(5)
Bezprzewodowe Morąg
 
(5)
Bezprzewodowe Środa Wielkopolska
 
(5)
Bezprzewodowe Opatów
 
(5)
Bezprzewodowe Wołów
 
(5)
Bezprzewodowe Świnoujście
 
(5)
Bezprzewodowe Manowo
 
(5)
Bezprzewodowe Sierpc
 
(5)
Bezprzewodowe Wągrowiec
 
(4)
Bezprzewodowe Międzyzdroje
 
(4)
Bezprzewodowe Kobyłka
 
(4)
Bezprzewodowe Stara Kamienica
 
(4)
Bezprzewodowe Bukowno
 
(4)
Bezprzewodowe Bolechowice
 
(4)
Bezprzewodowe Płońsk
 
(4)
Bezprzewodowe Snochowice
 
(4)
Bezprzewodowe Poraj
 
(4)
Bezprzewodowe Słupca
 
(4)
Bezprzewodowe Przysucha
 
(4)
Bezprzewodowe Syców
 
(4)
Bezprzewodowe Mikołów
 
(4)
Bezprzewodowe Imielin
 
(4)
Bezprzewodowe Szadek
 
(4)
Bezprzewodowe Nieporęt
 
(4)
Bezprzewodowe Nowe Brzesko
 
(4)
Bezprzewodowe Jarocin
 
(4)
Bezprzewodowe Raków
 
(4)
Bezprzewodowe Węgrów
 
(4)
Bezprzewodowe Kluczbork
 
(4)
Bezprzewodowe Zambrów
 
(4)