O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Zasięg | 20 m |
| Transmisja sygnału | Bluetooth |
| Złącze ładowania | USB typ C |
| Regulacja głośności | tak |
| Cechy dodatkowe | Live Listen |
| Waga produktu | 5.30 g |
| Szerokość produktu | 2.18 cm |
| Wysokość produktu | 3.09 cm |
| Impedancja | 200 Ω |
| Głębokość produktu | 2.40 cm |
| Zawiera baterie | tak |
| Kolor dominujący | biały |
| Rodzaj słuchawek | dokanałowe |
| Marka | Apple |
| Aktywne tłumienie hałasu | tak |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Model | AirPods Pro 2. generacji |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.300 kg |
| Czas pracy | 30 h |
| Kod producenta | A3047 |
| Załączone wyposażenie | etui ładujące |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Czas czuwania | 650 h |
| Mikrofon | tak |
| Konstrukcja | zamknięta |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 425b54cc-0dca-4166-b2c7-a120fa37cc21
Podobne wyszukiwania
Bezprzewodowe Warszawa
 
(950)
Bezprzewodowe Lublin
 
(115)
Bezprzewodowe Kielce
 
(73)
Bezprzewodowe Piaseczno
 
(50)
Bezprzewodowe Bolesławiec
 
(47)
Bezprzewodowe Ostrów Wielkopolski
 
(40)
Bezprzewodowe Opole
 
(35)
Bezprzewodowe Gliwice
 
(32)
Bezprzewodowe Zamość
 
(31)
Bezprzewodowe Sosnowiec
 
(27)
Bezprzewodowe Zawiercie
 
(25)
Bezprzewodowe Hrubieszów
 
(23)
Bezprzewodowe Żywiec
 
(15)
Bezprzewodowe Będzin
 
(14)
Bezprzewodowe Elbląg
 
(14)
Bezprzewodowe Grodzisk Mazowiecki
 
(14)
Bezprzewodowe Ełk
 
(13)
Bezprzewodowe Mirzec
 
(13)
Bezprzewodowe Przemyśl
 
(13)
Bezprzewodowe Brzozów
 
(13)
Bezprzewodowe Starachowice
 
(12)
Bezprzewodowe Jarosław
 
(12)
Bezprzewodowe Jelenia Góra
 
(11)
Bezprzewodowe Zabierzów
 
(10)
Bezprzewodowe Janów Lubelski
 
(10)
Bezprzewodowe Stanin
 
(10)
Bezprzewodowe Łuków
 
(10)
Bezprzewodowe Krotoszyn
 
(10)
Bezprzewodowe Wadowice
 
(9)
Bezprzewodowe Gryfice
 
(9)
Bezprzewodowe Myszków
 
(9)
Bezprzewodowe Skierniewice
 
(9)
Bezprzewodowe Mysłowice
 
(9)
Bezprzewodowe Lubsko
 
(8)
Bezprzewodowe Pasieka
 
(8)
Bezprzewodowe Siemianowice Śląskie
 
(8)
Bezprzewodowe Śrem
 
(8)
Bezprzewodowe Rydułtowy
 
(8)
Bezprzewodowe Ząbkowice Śląskie
 
(8)
Bezprzewodowe Zgierz
 
(7)
Bezprzewodowe Legionowo
 
(7)
Bezprzewodowe Stargard
 
(7)
Bezprzewodowe Krzemieniewo
 
(7)
Bezprzewodowe Brzeziny
 
(7)
Bezprzewodowe Koronowo
 
(7)
Bezprzewodowe Parczew
 
(7)
Bezprzewodowe Szczecinek
 
(7)
Bezprzewodowe Limanowa
 
(6)
Bezprzewodowe Choszczno
 
(6)
Bezprzewodowe Koło
 
(6)
Bezprzewodowe Nowy Targ
 
(6)
Bezprzewodowe Puławy
 
(6)
Bezprzewodowe Rozprza
 
(6)
Bezprzewodowe Kruszyn
 
(6)
Bezprzewodowe Tczew
 
(6)
Bezprzewodowe Świnoujście
 
(6)
Bezprzewodowe Osielsko
 
(6)
Bezprzewodowe Radziejowice-Parcel
 
(6)
Bezprzewodowe Wołów
 
(5)
Bezprzewodowe Sierpc
 
(5)
Bezprzewodowe Środa Wielkopolska
 
(5)
Bezprzewodowe Jakubowizna
 
(5)
Bezprzewodowe Opatów
 
(5)
Bezprzewodowe Manowo
 
(5)
Bezprzewodowe Morąg
 
(5)
Bezprzewodowe Chodzież
 
(5)
Bezprzewodowe Poddębice
 
(5)
Bezprzewodowe Łęczna
 
(5)
Bezprzewodowe Bochnia
 
(5)
Bezprzewodowe Krasnystaw
 
(5)
Bezprzewodowe Stara Kamienica
 
(4)
Bezprzewodowe Snochowice
 
(4)
Bezprzewodowe Bukowno
 
(4)
Bezprzewodowe Jarocin
 
(4)
Bezprzewodowe Raków
 
(4)
Bezprzewodowe Węgrów
 
(4)
Bezprzewodowe Ustroń
 
(4)
Bezprzewodowe Poraj
 
(4)
Bezprzewodowe Kluczbork
 
(4)
Bezprzewodowe Międzyzdroje
 
(4)
Bezprzewodowe Kobyłka
 
(4)
Bezprzewodowe Syców
 
(4)
Bezprzewodowe Bolechowice
 
(4)
Bezprzewodowe Szadek
 
(4)
Bezprzewodowe Nieporęt
 
(4)
Bezprzewodowe Zambrów
 
(4)
Bezprzewodowe Imielin
 
(4)
Bezprzewodowe Głubczyce
 
(4)
Bezprzewodowe Łysomice
 
(4)
Bezprzewodowe Wągrowiec
 
(4)
Bezprzewodowe Płońsk
 
(4)
Bezprzewodowe Mikołów
 
(4)
Bezprzewodowe Przysucha
 
(4)
Bezprzewodowe Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Bezprzewodowe Nowe Brzesko
 
(4)
Bezprzewodowe Słupca
 
(4)