| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Apple |
| Model | AirPods Pro 2. generacji (MagSafe) |
| Rodzaj słuchawek | dokanałowe |
| Kolor dominujący | biały |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Konstrukcja | zamknięta |
| Mikrofon | tak |
| Regulacja głośności | tak |
| Transmisja sygnału | Bluetooth |
| Złącze ładowania | USB typ C |
| Aktywne tłumienie hałasu | tak |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Szerokość produktu | 2.18 cm |
| Wysokość produktu | 3.09 cm |
| Głębokość produktu | 2.40 cm |
| Waga produktu | 61.40 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.230 kg |
| Czas czuwania | 380 h |
| Zasięg | 10 m |
| Czas pracy | 6 h |
| Cechy dodatkowe | Przyspieszeniomierz wykrywający mowę |
| Załączone wyposażenie | etui ładujące |
| Kod producenta | MTJV3ZM/A |
| Impedancja | 201 Ω |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: d98760d0-9d4e-4b19-b008-faaac4b2f8e9
Podobne wyszukiwania
Bezprzewodowe Warszawa
 
(953)
Bezprzewodowe Lublin
 
(116)
Bezprzewodowe Kielce
 
(70)
Bezprzewodowe Piaseczno
 
(46)
Bezprzewodowe Bolesławiec
 
(46)
Bezprzewodowe Ostrów Wielkopolski
 
(40)
Bezprzewodowe Opole
 
(38)
Bezprzewodowe Gliwice
 
(35)
Bezprzewodowe Zamość
 
(28)
Bezprzewodowe Sosnowiec
 
(27)
Bezprzewodowe Zawiercie
 
(25)
Bezprzewodowe Hrubieszów
 
(24)
Bezprzewodowe Ostrowiec Świętokrzyski
 
(24)
Bezprzewodowe Żywiec
 
(15)
Bezprzewodowe Elbląg
 
(15)
Bezprzewodowe Jarosław
 
(14)
Bezprzewodowe Brzozów
 
(14)
Bezprzewodowe Będzin
 
(14)
Bezprzewodowe Mirzec
 
(13)
Bezprzewodowe Grodzisk Mazowiecki
 
(13)
Bezprzewodowe Janów Lubelski
 
(13)
Bezprzewodowe Przemyśl
 
(12)
Bezprzewodowe Ełk
 
(11)
Bezprzewodowe Jelenia Góra
 
(11)
Bezprzewodowe Rydułtowy
 
(10)
Bezprzewodowe Stanin
 
(10)
Bezprzewodowe Siemianowice Śląskie
 
(10)
Bezprzewodowe Myszków
 
(9)
Bezprzewodowe Limanowa
 
(9)
Bezprzewodowe Wadowice
 
(9)
Bezprzewodowe Legionowo
 
(9)
Bezprzewodowe Starachowice
 
(9)
Bezprzewodowe Śrem
 
(9)
Bezprzewodowe Mysłowice
 
(9)
Bezprzewodowe Zabierzów
 
(9)
Bezprzewodowe Syców
 
(9)
Bezprzewodowe Ząbkowice Śląskie
 
(8)
Bezprzewodowe Skierniewice
 
(8)
Bezprzewodowe Krotoszyn
 
(8)
Bezprzewodowe Łuków
 
(8)
Bezprzewodowe Krzemieniewo
 
(7)
Bezprzewodowe Stargard
 
(7)
Bezprzewodowe Nowy Targ
 
(7)
Bezprzewodowe Brzeziny
 
(7)
Bezprzewodowe Szczerców
 
(7)
Bezprzewodowe Gryfice
 
(7)
Bezprzewodowe Zgierz
 
(7)
Bezprzewodowe Lubsko
 
(7)
Bezprzewodowe Parczew
 
(7)
Bezprzewodowe Szczecinek
 
(7)
Bezprzewodowe Kruszyn
 
(6)
Bezprzewodowe Osielsko
 
(6)
Bezprzewodowe Radziejowice-Parcel
 
(6)
Bezprzewodowe Głubczyce
 
(6)
Bezprzewodowe Rozprza
 
(6)
Bezprzewodowe Koło
 
(6)
Bezprzewodowe Koronowo
 
(6)
Bezprzewodowe Pasieka
 
(6)
Bezprzewodowe Wołów
 
(5)
Bezprzewodowe Puławy
 
(5)
Bezprzewodowe Sierpc
 
(5)
Bezprzewodowe Świnoujście
 
(5)
Bezprzewodowe Środa Wielkopolska
 
(5)
Bezprzewodowe Jakubowizna
 
(5)
Bezprzewodowe Opatów
 
(5)
Bezprzewodowe Manowo
 
(5)
Bezprzewodowe Przysucha
 
(5)
Bezprzewodowe Chodzież
 
(5)
Bezprzewodowe Poddębice
 
(5)
Bezprzewodowe Choszczno
 
(5)
Bezprzewodowe Bochnia
 
(5)
Bezprzewodowe Jarocin
 
(5)
Bezprzewodowe Krasnystaw
 
(5)
Bezprzewodowe Łęczna
 
(5)
Bezprzewodowe Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Bezprzewodowe Nowe Brzesko
 
(4)
Bezprzewodowe Stara Kamienica
 
(4)
Bezprzewodowe Snochowice
 
(4)
Bezprzewodowe Poraj
 
(4)
Bezprzewodowe Raków
 
(4)
Bezprzewodowe Węgrów
 
(4)
Bezprzewodowe Bukowno
 
(4)
Bezprzewodowe Brwinów
 
(4)
Bezprzewodowe Kluczbork
 
(4)
Bezprzewodowe Międzyzdroje
 
(4)
Bezprzewodowe Kobyłka
 
(4)
Bezprzewodowe Morąg
 
(4)
Bezprzewodowe Imielin
 
(4)
Bezprzewodowe Zambrów
 
(4)
Bezprzewodowe Szadek
 
(4)
Bezprzewodowe Nieporęt
 
(4)
Bezprzewodowe Płońsk
 
(4)
Bezprzewodowe Mikołów
 
(4)
Bezprzewodowe Tczew
 
(4)
Bezprzewodowe Wągrowiec
 
(4)
Bezprzewodowe Winnica
 
(4)