| Stan | Nowy |
| Marka | Apple |
| Model | AirPods Pro (2 gen) |
| Szerokość produktu | 2.18 cm |
| Wysokość produktu | 3.09 cm |
| Głębokość produktu | 2.40 cm |
| Waga produktu | 5.30 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.189 kg |
| Kolor dominujący | biały |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Rodzaj słuchawek | dokanałowe |
| Konstrukcja | zamknięta |
| Mikrofon | tak |
| Regulacja głośności | tak |
| Transmisja sygnału | Bluetooth |
| Czas czuwania | 10 h |
| Zasięg | 10 m |
| Czas pracy | 30 h |
| Kod producenta | MQD83ZM/A |
| Pasmo przenoszenia | 20 Hz, 20000 Hz |
| Aktywne tłumienie hałasu | tak |
| Impedancja | 0 Ω |
| Certyfikat | CE |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: c9f3b454-93db-48d2-9362-3c9ba76382d3
Podobne wyszukiwania
Bezprzewodowe Warszawa
 
(920)
Bezprzewodowe Bydgoszcz
 
(149)
Bezprzewodowe Lublin
 
(120)
Bezprzewodowe Kielce
 
(63)
Bezprzewodowe Piaseczno
 
(51)
Bezprzewodowe Ostrów Wielkopolski
 
(39)
Bezprzewodowe Opole
 
(35)
Bezprzewodowe Bolesławiec
 
(35)
Bezprzewodowe Gliwice
 
(33)
Bezprzewodowe Zamość
 
(31)
Bezprzewodowe Ostrowiec Świętokrzyski
 
(24)
Bezprzewodowe Sosnowiec
 
(23)
Bezprzewodowe Hrubieszów
 
(22)
Bezprzewodowe Zawiercie
 
(18)
Bezprzewodowe Elbląg
 
(17)
Bezprzewodowe Jarosław
 
(15)
Bezprzewodowe Będzin
 
(15)
Bezprzewodowe Grodzisk Mazowiecki
 
(14)
Bezprzewodowe Janów Lubelski
 
(13)
Bezprzewodowe Mirzec
 
(13)
Bezprzewodowe Brzozów
 
(12)
Bezprzewodowe Przemyśl
 
(12)
Bezprzewodowe Wadowice
 
(11)
Bezprzewodowe Siemianowice Śląskie
 
(11)
Bezprzewodowe Parczew
 
(11)
Bezprzewodowe Jelenia Góra
 
(11)
Bezprzewodowe Rydułtowy
 
(11)
Bezprzewodowe Ełk
 
(11)
Bezprzewodowe Żywiec
 
(10)
Bezprzewodowe Stanin
 
(10)
Bezprzewodowe Zgierz
 
(10)
Bezprzewodowe Zabierzów
 
(9)
Bezprzewodowe Mysłowice
 
(9)
Bezprzewodowe Krotoszyn
 
(9)
Bezprzewodowe Myszków
 
(9)
Bezprzewodowe Starachowice
 
(9)
Bezprzewodowe Syców
 
(9)
Bezprzewodowe Skierniewice
 
(8)
Bezprzewodowe Piaski
 
(8)
Bezprzewodowe Koło
 
(7)
Bezprzewodowe Limanowa
 
(7)
Bezprzewodowe Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Bezprzewodowe Brzeziny
 
(7)
Bezprzewodowe Szczerców
 
(7)
Bezprzewodowe Stargard
 
(7)
Bezprzewodowe Krzemieniewo
 
(7)
Bezprzewodowe Lubsko
 
(7)
Bezprzewodowe Śrem
 
(7)
Bezprzewodowe Myślenice
 
(6)
Bezprzewodowe Radziejowice-Parcel
 
(6)
Bezprzewodowe Wołów
 
(6)
Bezprzewodowe Osielsko
 
(6)
Bezprzewodowe Legionowo
 
(6)
Bezprzewodowe Świnoujście
 
(6)
Bezprzewodowe Szczecinek
 
(6)
Bezprzewodowe Łuków
 
(6)
Bezprzewodowe Środa Wielkopolska
 
(6)
Bezprzewodowe Kruszyn
 
(6)
Bezprzewodowe Gryfice
 
(5)
Bezprzewodowe Sierpc
 
(5)
Bezprzewodowe Koronowo
 
(5)
Bezprzewodowe Jakubowizna
 
(5)
Bezprzewodowe Opatów
 
(5)
Bezprzewodowe Manowo
 
(5)
Bezprzewodowe Przysucha
 
(5)
Bezprzewodowe Mikołów
 
(5)
Bezprzewodowe Głubczyce
 
(5)
Bezprzewodowe Chodzież
 
(5)
Bezprzewodowe Poddębice
 
(5)
Bezprzewodowe Łęczyca
 
(5)
Bezprzewodowe Piątek
 
(5)
Bezprzewodowe Bochnia
 
(5)
Bezprzewodowe Jarocin
 
(5)
Bezprzewodowe Choszczno
 
(5)
Bezprzewodowe Krasnystaw
 
(5)
Bezprzewodowe Puławy
 
(5)
Bezprzewodowe Wągrowiec
 
(4)
Bezprzewodowe Tczew
 
(4)
Bezprzewodowe Raków
 
(4)
Bezprzewodowe Węgrów
 
(4)
Bezprzewodowe Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Bezprzewodowe Stara Kamienica
 
(4)
Bezprzewodowe Kluczbork
 
(4)
Bezprzewodowe Międzyzdroje
 
(4)
Bezprzewodowe Kobyłka
 
(4)
Bezprzewodowe Poraj
 
(4)
Bezprzewodowe Brwinów
 
(4)
Bezprzewodowe Pasieka
 
(4)
Bezprzewodowe Płońsk
 
(4)
Bezprzewodowe Snochowice
 
(4)
Bezprzewodowe Kamienna Góra
 
(4)
Bezprzewodowe Szadek
 
(4)
Bezprzewodowe Józefów
 
(4)
Bezprzewodowe Nowe Brzesko
 
(4)
Bezprzewodowe Imielin
 
(4)
Bezprzewodowe Morąg
 
(4)