O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Szerokość produktu | 3.19 cm |
| Cechy dodatkowe | Bluetooth |
| Wysokość produktu | 3.19 cm |
| Waga produktu | 11.00 g |
| Marka | Apple |
| Model | Apple AirTag (2.gen) |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Kod producenta | AirTag (2.gen) |
| Głębokość produktu | 0.80 cm |
| Funkcje | brak |
| Załączone wyposażenie | bateria CR2032 |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: f8302a09-b452-46b1-98b4-43ebdab5550f
Podobne wyszukiwania
Lokalizacja GPS Warszawa
 
(32)
Lokalizacja GPS Kraków
 
(24)
Lokalizacja GPS Wrocław
 
(13)
Lokalizacja GPS Poznań
 
(11)
Lokalizacja GPS Szczecin
 
(8)
Lokalizacja GPS Bydgoszcz
 
(8)
Lokalizacja GPS Piekary Śląskie
 
(8)
Lokalizacja GPS Łomża
 
(7)
Lokalizacja GPS Dębica
 
(6)
Lokalizacja GPS Gdańsk
 
(6)
Lokalizacja GPS Gorzów Wielkopolski
 
(5)
Lokalizacja GPS Tychy
 
(5)
Lokalizacja GPS Łódź
 
(5)
Lokalizacja GPS Mielec
 
(4)
Lokalizacja GPS Włocławek
 
(4)
Lokalizacja GPS Olsztyn
 
(4)
Lokalizacja GPS Bytom
 
(4)
Lokalizacja GPS Starachowice
 
(4)
Lokalizacja GPS Białystok
 
(4)
Lokalizacja GPS Krosno
 
(4)
Lokalizacja GPS Gliwice
 
(4)