| Stan | Bardzo dobry |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD), 720p (HD) |
| System operacyjny | iOS |
| Czujniki | barometr, czujnik światła, czujnik temperatury, czytnik linii papilarnych, kompas cyfrowy, żyroskop |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Kod producenta | iPAD 6th Cellular Space Gray 2/32 |
| Waga | 478.00 g |
| Materiał | metal, szkło |
| Szerokość | 169.50 mm |
| Zawiera baterie | tak |
| Marka | Apple |
| Nawigacja | GPS |
| Model procesora | Apple A10 |
| Częstotliwość procesora | 2.30 GHz |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), Lightning |
| Przekątna ekranu | 9.70 " |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 8.00 Mpx |
| Rozdzielczość ekranu (px) | 1536 x 2048 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 1.20 Mpx |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Ekran dotykowy | tak |
| Slot karty pamięci | nie |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Akumulator | litowo-polimerowy |
| Układ graficzny | PowerVR Series7XT Plus |
| Wysokość | 240.00 mm |
| Głębokość | 7.50 mm |
| Kolor | szary |
| Funkcje aparatu | autofocus, HDR, nagrywanie wideo, panorama, samowyzwalacz, zdjęcia seryjne |
| Model tabletu | iPad (6th Gen) |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Rodzaj wyświetlacza | Retina |
| Wbudowana pamięć | 32 GB |
| Pojemność akumulatora | 8827 mAh |
O przedmiocie
Oferta: f25f54b9-0771-47ae-9e97-66b8d45c8b8b
Podobne wyszukiwania
Urządzenia Warszawa
 
(461)
Urządzenia Kamienna Góra
 
(441)
Urządzenia Kielce
 
(97)
Urządzenia Gdańsk
 
(71)
Urządzenia Gliwice
 
(70)
Urządzenia Góra Kalwaria
 
(65)
Urządzenia Szczecin
 
(56)
Urządzenia Rzeszów
 
(43)
Urządzenia Bydgoszcz
 
(30)
Urządzenia Lublin
 
(30)
Urządzenia Radom
 
(21)
Urządzenia Pyrzyce
 
(21)
Urządzenia Inowrocław
 
(15)
Urządzenia Sosnowiec
 
(15)
Urządzenia Biała Podlaska
 
(14)
Urządzenia Trzebnica
 
(14)
Urządzenia Wałbrzych
 
(14)
Urządzenia Konin
 
(14)
Urządzenia Jaworzno
 
(13)
Urządzenia Piotrków Trybunalski
 
(13)
Urządzenia Słupsk
 
(13)
Urządzenia Chorzów
 
(13)
Urządzenia Zamość
 
(12)
Urządzenia Opole
 
(11)
Urządzenia Pruszków
 
(11)
Urządzenia Ełk
 
(11)
Urządzenia Ostrów Wielkopolski
 
(11)
Urządzenia Legnica
 
(10)
Urządzenia Stargard
 
(10)
Urządzenia Sieradz
 
(10)
Urządzenia Elbląg
 
(9)
Urządzenia Mikołów
 
(9)
Urządzenia Zgorzelec
 
(9)
Urządzenia Przemyśl
 
(8)
Urządzenia Wągrowiec
 
(8)
Urządzenia Grójec
 
(8)
Urządzenia Otwock
 
(8)
Urządzenia Piaseczno
 
(8)
Urządzenia Dunkowa
 
(8)
Urządzenia Puławy
 
(8)
Urządzenia Pabianice
 
(8)
Urządzenia Tomaszów Mazowiecki
 
(8)
Urządzenia Baranowo
 
(7)
Urządzenia Leszno
 
(7)
Urządzenia Siemianowice Śląskie
 
(7)
Urządzenia Kalisz
 
(7)
Urządzenia Włocławek
 
(7)
Urządzenia Siedlce
 
(6)
Urządzenia Bolesławiec
 
(6)
Urządzenia Tarnowskie Góry
 
(6)
Urządzenia Dębica
 
(6)
Urządzenia Bielawa
 
(6)
Urządzenia Jelenia Góra
 
(6)
Urządzenia Tczew
 
(6)
Urządzenia Kobyłka
 
(6)
Urządzenia Wieleń
 
(5)
Urządzenia Szczecinek
 
(5)
Urządzenia Wodzisław Śląski
 
(5)
Urządzenia Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Urządzenia Zduńska Wola
 
(5)
Urządzenia Ostrowiec Świętokrzyski
 
(5)
Urządzenia Brwinów
 
(5)
Urządzenia Lipno
 
(5)
Urządzenia Turek
 
(5)
Urządzenia Kutno
 
(5)
Urządzenia Dobra
 
(5)
Urządzenia Bochnia
 
(5)
Urządzenia Zgierz
 
(5)
Urządzenia Olszyny
 
(4)
Urządzenia Banino
 
(4)
Urządzenia Pniewy
 
(4)
Urządzenia Mysłowice
 
(4)
Urządzenia Zawiercie
 
(4)
Urządzenia Krępsko
 
(4)
Urządzenia Skierniewice
 
(4)
Urządzenia Piastów
 
(4)
Urządzenia Ozorków
 
(4)
Urządzenia Żywiec
 
(4)
Urządzenia Gubin
 
(4)
Urządzenia Gniezno
 
(4)
Urządzenia Bielsko-Biała
 
(4)
Urządzenia Łęczna
 
(4)
Urządzenia Suwałki
 
(4)
Urządzenia Lisi Ogon
 
(4)
Urządzenia Żory
 
(4)
Urządzenia Olkusz
 
(4)
Urządzenia Trawniki
 
(4)
Urządzenia Wołomin
 
(4)
Urządzenia Legionowo
 
(4)
Urządzenia Ośno Lubuskie
 
(4)
Urządzenia Wadowice
 
(4)
Urządzenia Reda
 
(4)
Urządzenia Będzin
 
(4)
Urządzenia Chodzież
 
(4)
Urządzenia Nysa
 
(4)
Urządzenia Gostyń
 
(4)