| Stan | Bardzo dobry |
| Marka telefonu | Apple |
| Wbudowana pamięć | 16 GB |
| Pamięć RAM | 128 MB |
| Model telefonu | iPhone 3G |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD |
| Ekran dotykowy | tak |
| System operacyjny | iOS |
| Slot karty pamięci | nie |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Transmisja danych | 3G |
| Opcje SIM | brak informacji |
| Kod producenta | 011811008903053 |
| Przekątna ekranu | 3.50 " |
| Pojemność akumulatora | 1800 mAh |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 5c71794e-20ec-4166-9d99-28570d2e9dd3
Podobne wyszukiwania
Apple Warszawa
 
(3526)
Apple Kielce
 
(517)
Apple Ełk
 
(499)
Apple Lublin
 
(444)
Apple Gliwice
 
(229)
Apple Siemianowice Śląskie
 
(183)
Apple Opole
 
(149)
Apple Sosnowiec
 
(133)
Apple Elbląg
 
(107)
Apple Zamość
 
(95)
Apple Piaseczno
 
(84)
Apple Ostrów Wielkopolski
 
(73)
Apple Jelenia Góra
 
(65)
Apple Mysłowice
 
(53)
Apple Zgierz
 
(50)
Apple Stargard
 
(49)
Apple Wadowice
 
(49)
Apple Przemyśl
 
(49)
Apple Puławy
 
(47)
Apple Legionowo
 
(47)
Apple Mikołów
 
(43)
Apple Grodzisk Mazowiecki
 
(43)
Apple Jarosław
 
(42)
Apple Opoka-Kolonia
 
(41)
Apple Drwalew
 
(41)
Apple Poniatowa
 
(40)
Apple Żywiec
 
(36)
Apple Będzin
 
(34)
Apple Wągrowiec
 
(32)
Apple Sierpc
 
(31)
Apple Kobyłka
 
(30)
Apple Morąg
 
(30)
Apple Bochnia
 
(27)
Apple Łuków
 
(27)
Apple Śrem
 
(27)
Apple Szczecinek
 
(25)
Apple Nowy Targ
 
(24)
Apple Brwinów
 
(23)
Apple Skierniewice
 
(23)
Apple Głubczyce
 
(23)
Apple Kłodzko
 
(22)
Apple Myszków
 
(22)
Apple Pruszcz
 
(21)
Apple Mszana Dolna
 
(21)
Apple Koło
 
(21)
Apple Chodzież
 
(21)
Apple Kamienna Góra
 
(21)
Apple Krotoszyn
 
(20)
Apple Płońsk
 
(20)
Apple Paczków
 
(19)
Apple Łęczyca
 
(19)
Apple Kostrzyn nad Odrą
 
(19)
Apple Rydułtowy
 
(19)
Apple Brzozów
 
(19)
Apple Myślenice
 
(18)
Apple Limanowa
 
(18)
Apple Janów Lubelski
 
(17)
Apple Chełmno
 
(15)
Apple Szczyrk
 
(15)
Apple Hrubieszów
 
(15)
Apple Stary Sącz
 
(15)
Apple Słupca
 
(14)
Apple Białogard
 
(14)
Apple Plewiska
 
(14)
Apple Syców
 
(14)
Apple Wyrazów
 
(14)
Apple Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Apple Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Apple Jabłonna
 
(13)
Apple Łęczna
 
(13)
Apple Kluczbork
 
(13)
Apple Braniewo
 
(13)
Apple Annopol
 
(13)
Apple Zarszyn
 
(13)
Apple Łosice
 
(12)
Apple Gryfice
 
(12)
Apple Czaplinek
 
(12)
Apple Józefów
 
(11)
Apple Krasnystaw
 
(11)
Apple Zambrów
 
(11)
Apple Wołów
 
(11)
Apple Sosnowica
 
(11)
Apple Ustroń
 
(11)
Apple Libertów
 
(11)
Apple Skwierzyna
 
(11)
Apple Lubsko
 
(10)
Apple Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
Apple Przeczyce
 
(10)
Apple Ropczyce
 
(10)
Apple Bukowno
 
(9)
Apple Tarnowo Podgórne
 
(9)
Apple Włodawa
 
(9)
Apple Koluszki
 
(9)
Apple Daleszyce
 
(9)
Apple Komorniki
 
(9)
Apple Koronowo
 
(9)