O przedmiocie
| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Apple |
| Wbudowana pamięć | 16 GB |
| Pamięć RAM | 512 MB |
| Model telefonu | iPhone 4S |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | czarny |
| Materiał | szkło, metal |
| Rodzaj wyświetlacza | Retina |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 640 x 960 px |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | Apple A5 |
| System operacyjny | iOS |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 3G |
| Nawigacja | A-GPS |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, żyroskop, czujnik zbliżeniowy |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio) |
| Funkcje | tethering (hot-spot) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, latarka, funkcja głośnomówiąca, książka telefoniczna, alarm wibracyjny, dyktafon, przypomnienia, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Single SIM |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Kod producenta | MC918LL/A |
| Szerokość | 115.00 mm |
| Wysokość | 58.60 mm |
| Głębokość | 9.30 mm |
| Waga | 140.00 g |
| Przekątna ekranu | 4.00 " |
| Gęstość pikseli | 326 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 8.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 0.30 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 0.80 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Pojemność akumulatora | 1430 mAh |
| Układ graficzny | PowerVR SGX 543 MP2 |
| Maksymalny czas czuwania | 200 h |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: f2b9bacb-65d7-408a-8998-d75f5148ccec
Podobne wyszukiwania
Apple Warszawa
 
(3483)
Apple Ełk
 
(624)
Apple Kielce
 
(460)
Apple Lublin
 
(458)
Apple Gliwice
 
(243)
Apple Siemianowice Śląskie
 
(158)
Apple Opole
 
(151)
Apple Sosnowiec
 
(122)
Apple Elbląg
 
(104)
Apple Zamość
 
(92)
Apple Ostrów Wielkopolski
 
(83)
Apple Jelenia Góra
 
(60)
Apple Mysłowice
 
(59)
Apple Przemyśl
 
(51)
Apple Stargard
 
(50)
Apple Legionowo
 
(49)
Apple Wadowice
 
(47)
Apple Puławy
 
(46)
Apple Zgierz
 
(43)
Apple Grodzisk Mazowiecki
 
(43)
Apple Mikołów
 
(43)
Apple Poniatowa
 
(42)
Apple Jarosław
 
(42)
Apple Opoka-Kolonia
 
(41)
Apple Żywiec
 
(40)
Apple Wągrowiec
 
(35)
Apple Będzin
 
(34)
Apple Sierpc
 
(31)
Apple Kamienna Góra
 
(30)
Apple Łuków
 
(28)
Apple Kobyłka
 
(28)
Apple Bochnia
 
(28)
Apple Skierniewice
 
(27)
Apple Kłodzko
 
(27)
Apple Morąg
 
(27)
Apple Szczecinek
 
(26)
Apple Brzozów
 
(25)
Apple Nowy Targ
 
(24)
Apple Myszków
 
(22)
Apple Głubczyce
 
(22)
Apple Szczyrk
 
(21)
Apple Wyrazów
 
(21)
Apple Chodzież
 
(21)
Apple Pruszcz
 
(21)
Apple Brwinów
 
(20)
Apple Mszana Dolna
 
(20)
Apple Krotoszyn
 
(19)
Apple Drwalew
 
(19)
Apple Koło
 
(19)
Apple Rydułtowy
 
(19)
Apple Płońsk
 
(18)
Apple Paczków
 
(18)
Apple Łęczyca
 
(18)
Apple Janów Lubelski
 
(17)
Apple Myślenice
 
(17)
Apple Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Apple Chełmno
 
(15)
Apple Stary Sącz
 
(15)
Apple Kostrzyn nad Odrą
 
(15)
Apple Gryfice
 
(14)
Apple Łosice
 
(14)
Apple Syców
 
(14)
Apple Niwiska
 
(14)
Apple Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Apple Bogdaniec
 
(14)
Apple Zarszyn
 
(13)
Apple Białogard
 
(13)
Apple Łęczna
 
(13)
Apple Plewiska
 
(13)
Apple Libertów
 
(13)
Apple Jabłonna
 
(12)
Apple Józefów
 
(12)
Apple Krasnystaw
 
(12)
Apple Czaplinek
 
(12)
Apple Słupca
 
(11)
Apple Włodawa
 
(11)
Apple Borówiec
 
(11)
Apple Wołów
 
(11)
Apple Kluczbork
 
(11)
Apple Braniewo
 
(11)
Apple Skwierzyna
 
(11)
Apple Wałcz
 
(10)
Apple Zambrów
 
(10)
Apple Sosnowica
 
(10)
Apple Daleszyce
 
(10)
Apple Ćwiklice
 
(10)
Apple Milicz
 
(10)
Apple Ustroń
 
(10)
Apple Sulęcin
 
(10)
Apple Piekoszów
 
(10)
Apple Bukowno
 
(9)
Apple Zelów
 
(9)
Apple Tarnowo Podgórne
 
(9)
Apple Lubsko
 
(9)
Apple Ropczyce
 
(9)
Apple Komorniki
 
(9)