| Stan | Bardzo dobry |
| Zawiera baterie | tak |
| Szerokość | 67 mm |
| Blokada simlock | brak blokady |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 1.2 Mpx |
| System operacyjny | iOS |
| Czujniki | czujnik światła, czytnik linii papilarnych, kompas cyfrowy, krokomierz, wysokościomierz, żyroskop |
| Marka | Apple |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Materiał | aluminium |
| Głębokość | 6.9 mm |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny, wodoodporny |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Nawigacja | GPS |
| Złącza | Lightning |
| Ładowarka w komplecie | nie |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, przypomnienia, radio, własne gry, zegar |
| Wbudowana pamięć | 16 GB |
| Slot karty pamięci | nie |
| Ekran dotykowy | tak |
| Funkcje aparatu | cyfrowa stabilizacja obrazu, lampa błyskowa, nagrywanie wideo, wykrywanie twarzy, zoom |
| Kolor | srebrny |
| Pojemność akumulatora | 1810 mAh |
| Pamięć RAM | 1 GB |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD), 720p (HD) |
| Gęstość pikseli | 326 ppi |
| Model telefonu | 6 |
| Wysokość | 138.1 mm |
| Przekątna ekranu | 4.7 " |
| Rozdzielczość ekranu | 750 x 1334 px |
| Typ | Smartfon |
| Waga | 129 g |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 8 Mpx |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 22277a2e-7a43-4420-945d-a0c2341f3a72
Podobne wyszukiwania
Apple Warszawa
 
(3568)
Apple Kielce
 
(579)
Apple Ełk
 
(494)
Apple Lublin
 
(439)
Apple Gliwice
 
(230)
Apple Siemianowice Śląskie
 
(171)
Apple Opole
 
(152)
Apple Sosnowiec
 
(137)
Apple Elbląg
 
(108)
Apple Zamość
 
(93)
Apple Piaseczno
 
(88)
Apple Ostrów Wielkopolski
 
(74)
Apple Jelenia Góra
 
(66)
Apple Mysłowice
 
(55)
Apple Legionowo
 
(53)
Apple Zgierz
 
(51)
Apple Wadowice
 
(49)
Apple Stargard
 
(47)
Apple Przemyśl
 
(46)
Apple Mikołów
 
(43)
Apple Puławy
 
(43)
Apple Grodzisk Mazowiecki
 
(42)
Apple Drwalew
 
(42)
Apple Jarosław
 
(41)
Apple Opoka-Kolonia
 
(41)
Apple Poniatowa
 
(40)
Apple Żywiec
 
(37)
Apple Będzin
 
(34)
Apple Wągrowiec
 
(33)
Apple Kobyłka
 
(30)
Apple Morąg
 
(30)
Apple Sierpc
 
(29)
Apple Bochnia
 
(27)
Apple Łuków
 
(27)
Apple Śrem
 
(26)
Apple Szczecinek
 
(25)
Apple Skierniewice
 
(24)
Apple Nowy Targ
 
(24)
Apple Myszków
 
(23)
Apple Głubczyce
 
(23)
Apple Brwinów
 
(22)
Apple Kłodzko
 
(22)
Apple Kamienna Góra
 
(22)
Apple Chodzież
 
(22)
Apple Mszana Dolna
 
(21)
Apple Koło
 
(21)
Apple Pruszcz
 
(21)
Apple Płońsk
 
(20)
Apple Paczków
 
(20)
Apple Łęczyca
 
(19)
Apple Myślenice
 
(19)
Apple Rydułtowy
 
(19)
Apple Brzozów
 
(19)
Apple Limanowa
 
(18)
Apple Krotoszyn
 
(17)
Apple Kostrzyn nad Odrą
 
(17)
Apple Hrubieszów
 
(16)
Apple Stary Sącz
 
(16)
Apple Janów Lubelski
 
(16)
Apple Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Apple Syców
 
(15)
Apple Chełmno
 
(15)
Apple Wyrazów
 
(14)
Apple Plewiska
 
(14)
Apple Braniewo
 
(14)
Apple Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Apple Słupca
 
(13)
Apple Jabłonna
 
(13)
Apple Białogard
 
(13)
Apple Łosice
 
(13)
Apple Gryfice
 
(13)
Apple Kluczbork
 
(13)
Apple Łęczna
 
(13)
Apple Zarszyn
 
(13)
Apple Czaplinek
 
(12)
Apple Wołów
 
(12)
Apple Bukowno
 
(11)
Apple Józefów
 
(11)
Apple Krasnystaw
 
(11)
Apple Szczyrk
 
(11)
Apple Zambrów
 
(11)
Apple Sosnowica
 
(11)
Apple Libertów
 
(11)
Apple Piekoszów
 
(11)
Apple Skwierzyna
 
(11)
Apple Ustroń
 
(11)
Apple Koluszki
 
(10)
Apple Ropczyce
 
(10)
Apple Daleszyce
 
(10)
Apple Włodawa
 
(9)
Apple Lubsko
 
(9)
Apple Komorniki
 
(9)
Apple Zabierzów
 
(9)
Apple Milicz
 
(9)
Apple Drawsko
 
(9)
Apple Sulęcin
 
(9)