| Stan | Uszkodzony |
| Marka | Apple |
| Model telefonu | iPhone 6 |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | szary |
| Waga | 129 g |
| Przekątna ekranu | 4.7 " |
| Rodzaj wyświetlacza | Retina |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 8 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 1.2 Mpx |
| Wbudowana pamięć | 64 GB |
| Pamięć RAM | 1 GB |
| System operacyjny | iOS |
| Pojemność akumulatora | 810 mAh |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, dyktafon, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, przypomnienia, alarm wibracyjny |
| Ładowarka w komplecie | nie |
| Słuchawki w komplecie | nie |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: c8fb60c7-f44f-485d-becb-fc98237d860e
Podobne wyszukiwania
iPhone 6 Warszawa
 
(3541)
iPhone 6 Kielce
 
(583)
iPhone 6 Ełk
 
(497)
iPhone 6 Lublin
 
(436)
iPhone 6 Gliwice
 
(228)
iPhone 6 Siemianowice Śląskie
 
(171)
iPhone 6 Opole
 
(148)
iPhone 6 Sosnowiec
 
(133)
iPhone 6 Elbląg
 
(106)
iPhone 6 Zamość
 
(92)
iPhone 6 Piaseczno
 
(85)
iPhone 6 Ostrów Wielkopolski
 
(74)
iPhone 6 Jelenia Góra
 
(65)
iPhone 6 Mysłowice
 
(55)
iPhone 6 Stargard
 
(51)
iPhone 6 Zgierz
 
(50)
iPhone 6 Wadowice
 
(49)
iPhone 6 Legionowo
 
(48)
iPhone 6 Przemyśl
 
(46)
iPhone 6 Puławy
 
(46)
iPhone 6 Drwalew
 
(42)
iPhone 6 Mikołów
 
(42)
iPhone 6 Grodzisk Mazowiecki
 
(41)
iPhone 6 Jarosław
 
(41)
iPhone 6 Poniatowa
 
(41)
iPhone 6 Opoka-Kolonia
 
(41)
iPhone 6 Żywiec
 
(36)
iPhone 6 Będzin
 
(34)
iPhone 6 Wągrowiec
 
(31)
iPhone 6 Morąg
 
(30)
iPhone 6 Kobyłka
 
(30)
iPhone 6 Sierpc
 
(30)
iPhone 6 Łuków
 
(27)
iPhone 6 Bochnia
 
(27)
iPhone 6 Śrem
 
(26)
iPhone 6 Nowy Targ
 
(25)
iPhone 6 Szczecinek
 
(24)
iPhone 6 Głubczyce
 
(24)
iPhone 6 Brwinów
 
(23)
iPhone 6 Skierniewice
 
(23)
iPhone 6 Myszków
 
(23)
iPhone 6 Kłodzko
 
(22)
iPhone 6 Pruszcz
 
(21)
iPhone 6 Koło
 
(21)
iPhone 6 Kamienna Góra
 
(21)
iPhone 6 Chodzież
 
(21)
iPhone 6 Mszana Dolna
 
(20)
iPhone 6 Płońsk
 
(20)
iPhone 6 Paczków
 
(19)
iPhone 6 Krotoszyn
 
(19)
iPhone 6 Łęczyca
 
(19)
iPhone 6 Rydułtowy
 
(19)
iPhone 6 Brzozów
 
(19)
iPhone 6 Limanowa
 
(18)
iPhone 6 Myślenice
 
(18)
iPhone 6 Kostrzyn nad Odrą
 
(18)
iPhone 6 Hrubieszów
 
(16)
iPhone 6 Janów Lubelski
 
(16)
iPhone 6 Ostrów Mazowiecka
 
(16)
iPhone 6 Chełmno
 
(15)
iPhone 6 Szczyrk
 
(15)
iPhone 6 Stary Sącz
 
(15)
iPhone 6 Syców
 
(14)
iPhone 6 Wyrazów
 
(14)
iPhone 6 Plewiska
 
(14)
iPhone 6 Ząbkowice Śląskie
 
(14)
iPhone 6 Jabłonna
 
(13)
iPhone 6 Słupca
 
(13)
iPhone 6 Gryfice
 
(13)
iPhone 6 Białogard
 
(13)
iPhone 6 Kluczbork
 
(13)
iPhone 6 Braniewo
 
(13)
iPhone 6 Łęczna
 
(13)
iPhone 6 Zarszyn
 
(13)
iPhone 6 Czaplinek
 
(12)
iPhone 6 Wołów
 
(12)
iPhone 6 Józefów
 
(11)
iPhone 6 Łosice
 
(11)
iPhone 6 Zambrów
 
(11)
iPhone 6 Krasnystaw
 
(11)
iPhone 6 Sosnowica
 
(11)
iPhone 6 Libertów
 
(11)
iPhone 6 Ustroń
 
(11)
iPhone 6 Piekoszów
 
(11)
iPhone 6 Skwierzyna
 
(11)
iPhone 6 Ropczyce
 
(10)
iPhone 6 Przeczyce
 
(10)
iPhone 6 Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
iPhone 6 Bogdaniec
 
(10)
iPhone 6 Bukowno
 
(9)
iPhone 6 Włodawa
 
(9)
iPhone 6 Lubsko
 
(9)
iPhone 6 Koluszki
 
(9)
iPhone 6 Daleszyce
 
(9)
iPhone 6 Komorniki
 
(9)
iPhone 6 Milicz
 
(9)