O przedmiocie
| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Rozdzielczość ekranu | 750 x 1334 px |
| Model telefonu | 6s |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Zawiera baterie | tak |
| Czujniki | czujnik geometryczny, czujnik światła, czytnik linii papilarnych, kompas cyfrowy, krokomierz, magnetometr, pulsometr, wysokościomierz, żyroskop |
| Nawigacja | GPS |
| System operacyjny | iOS |
| Procesor | Apple A9 |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Funkcje aparatu | cyfrowa stabilizacja obrazu, HDR, lampa błyskowa, nagrywanie wideo, panorama, wykrywanie twarzy, zdjęcia seryjne, zoom |
| Głębokość | 7.1 mm |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca, płatności zbliżeniowe (NFC) |
| Typ | Smartfon |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Szerokość | 67.1 mm |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Kolor | różowy |
| Wysokość | 138.3 mm |
| Przekątna ekranu | 4.7 " |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K, 1080p (FullHD), 720p (HD) |
| Złącza | Lightning |
| Waga | 143 g |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny, wodoodporny |
| Ekran dotykowy | tak |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Wbudowana pamięć | 32 GB |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 5 Mpx |
| Marka | Apple |
| Ładowarka w komplecie | nie |
| Slot karty pamięci | nie |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 12 Mpx |
| Pojemność akumulatora | 1715 mAh |
| Blokada simlock | brak blokady |
| Materiał | aluminium |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, przypomnienia, radio, własne gry, zegar |
| Gęstość pikseli | 326 ppi |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: dcc435f5-1807-404d-a1d4-d1280ec88304
Podobne wyszukiwania
Apple Warszawa
 
(3571)
Apple Kielce
 
(579)
Apple Ełk
 
(494)
Apple Lublin
 
(439)
Apple Gliwice
 
(230)
Apple Siemianowice Śląskie
 
(171)
Apple Opole
 
(152)
Apple Sosnowiec
 
(137)
Apple Elbląg
 
(108)
Apple Zamość
 
(92)
Apple Piaseczno
 
(88)
Apple Ostrów Wielkopolski
 
(74)
Apple Jelenia Góra
 
(67)
Apple Mysłowice
 
(55)
Apple Legionowo
 
(53)
Apple Zgierz
 
(50)
Apple Wadowice
 
(49)
Apple Stargard
 
(47)
Apple Przemyśl
 
(45)
Apple Puławy
 
(44)
Apple Mikołów
 
(43)
Apple Grodzisk Mazowiecki
 
(42)
Apple Drwalew
 
(41)
Apple Jarosław
 
(41)
Apple Opoka-Kolonia
 
(41)
Apple Poniatowa
 
(40)
Apple Żywiec
 
(37)
Apple Będzin
 
(34)
Apple Wągrowiec
 
(33)
Apple Morąg
 
(30)
Apple Kobyłka
 
(30)
Apple Sierpc
 
(29)
Apple Łuków
 
(27)
Apple Bochnia
 
(27)
Apple Śrem
 
(26)
Apple Szczecinek
 
(25)
Apple Skierniewice
 
(24)
Apple Nowy Targ
 
(24)
Apple Myszków
 
(23)
Apple Głubczyce
 
(23)
Apple Brwinów
 
(22)
Apple Kłodzko
 
(22)
Apple Kamienna Góra
 
(22)
Apple Chodzież
 
(22)
Apple Mszana Dolna
 
(21)
Apple Koło
 
(21)
Apple Pruszcz
 
(21)
Apple Płońsk
 
(20)
Apple Paczków
 
(20)
Apple Łęczyca
 
(19)
Apple Myślenice
 
(19)
Apple Rydułtowy
 
(19)
Apple Brzozów
 
(19)
Apple Limanowa
 
(18)
Apple Krotoszyn
 
(17)
Apple Kostrzyn nad Odrą
 
(17)
Apple Hrubieszów
 
(16)
Apple Stary Sącz
 
(16)
Apple Janów Lubelski
 
(16)
Apple Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Apple Syców
 
(15)
Apple Chełmno
 
(15)
Apple Wyrazów
 
(14)
Apple Plewiska
 
(14)
Apple Braniewo
 
(14)
Apple Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Apple Słupca
 
(13)
Apple Jabłonna
 
(13)
Apple Białogard
 
(13)
Apple Łosice
 
(13)
Apple Gryfice
 
(13)
Apple Kluczbork
 
(13)
Apple Łęczna
 
(13)
Apple Zarszyn
 
(13)
Apple Czaplinek
 
(12)
Apple Wołów
 
(12)
Apple Bukowno
 
(11)
Apple Krasnystaw
 
(11)
Apple Szczyrk
 
(11)
Apple Józefów
 
(11)
Apple Zambrów
 
(11)
Apple Sosnowica
 
(11)
Apple Libertów
 
(11)
Apple Piekoszów
 
(11)
Apple Skwierzyna
 
(11)
Apple Ustroń
 
(11)
Apple Koluszki
 
(10)
Apple Ropczyce
 
(10)
Apple Daleszyce
 
(10)
Apple Włodawa
 
(9)
Apple Lubsko
 
(9)
Apple Komorniki
 
(9)
Apple Zabierzów
 
(9)
Apple Milicz
 
(9)
Apple Drawsko
 
(9)
Apple Sulęcin
 
(9)