O przedmiocie
| Stan | Uszkodzony |
| Kod producenta | MX9N2LL/A |
| Marka | Apple |
| Model telefonu | iPhone SE (2020) |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | czarny |
| Materiał | szkło |
| Szerokość | 67.30 mm |
| Wysokość | 138.40 mm |
| Głębokość | 7.30 mm |
| Waga | 148.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.148 kg |
| Przekątna ekranu | 4.70 " |
| Rodzaj wyświetlacza | Retina |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 326 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 750 x 1334 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 12.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 7.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | autofocus, cyfrowa stabilizacja obrazu, lampa błyskowa, nagrywanie wideo, samowyzwalacz, wykrywanie twarzy, zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Procesor | Apple A13 Bionic |
| Częstotliwość procesora | 2.65 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Wbudowana pamięć | 64 GB |
| Pamięć RAM | 3 GB |
| System operacyjny | iOS |
| Pojemność akumulatora | 1821 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 64 GB |
| Układ graficzny | ARM Mali-G68 @1 GHz |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | GLONASS, GPS |
| Czujniki | akcelerometr, barometr, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, kompas cyfrowy, żyroskop |
| Złącza | Lightning |
| Funkcje | ładowanie indukcyjne, płatności zbliżeniowe (NFC), rozpoznawanie twarzy, szybkie ładowanie |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, przypomnienia, własne gry, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM (SIM + eSIM) |
| Maksymalny czas czuwania | 10 dni |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny, wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 8a6f3b90-a8b6-497b-847d-ad87267abd6b
Podobne wyszukiwania
iPhone SE (2020) Warszawa
 
(3468)
iPhone SE (2020) Ełk
 
(608)
iPhone SE (2020) Kielce
 
(482)
iPhone SE (2020) Lublin
 
(427)
iPhone SE (2020) Gliwice
 
(228)
iPhone SE (2020) Siemianowice Śląskie
 
(155)
iPhone SE (2020) Opole
 
(151)
iPhone SE (2020) Sosnowiec
 
(123)
iPhone SE (2020) Elbląg
 
(110)
iPhone SE (2020) Zamość
 
(89)
iPhone SE (2020) Ostrów Wielkopolski
 
(83)
iPhone SE (2020) Jelenia Góra
 
(60)
iPhone SE (2020) Mysłowice
 
(60)
iPhone SE (2020) Stargard
 
(53)
iPhone SE (2020) Legionowo
 
(51)
iPhone SE (2020) Grodzisk Mazowiecki
 
(49)
iPhone SE (2020) Przemyśl
 
(49)
iPhone SE (2020) Wadowice
 
(47)
iPhone SE (2020) Puławy
 
(46)
iPhone SE (2020) Poniatowa
 
(44)
iPhone SE (2020) Zgierz
 
(43)
iPhone SE (2020) Mikołów
 
(43)
iPhone SE (2020) Będzin
 
(42)
iPhone SE (2020) Opoka-Kolonia
 
(41)
iPhone SE (2020) Żywiec
 
(40)
iPhone SE (2020) Jarosław
 
(38)
iPhone SE (2020) Wągrowiec
 
(35)
iPhone SE (2020) Kłodzko
 
(29)
iPhone SE (2020) Kobyłka
 
(29)
iPhone SE (2020) Sierpc
 
(29)
iPhone SE (2020) Bochnia
 
(28)
iPhone SE (2020) Łuków
 
(28)
iPhone SE (2020) Kamienna Góra
 
(28)
iPhone SE (2020) Skierniewice
 
(27)
iPhone SE (2020) Morąg
 
(27)
iPhone SE (2020) Nowy Targ
 
(24)
iPhone SE (2020) Szczecinek
 
(23)
iPhone SE (2020) Brzozów
 
(23)
iPhone SE (2020) Myszków
 
(22)
iPhone SE (2020) Głubczyce
 
(22)
iPhone SE (2020) Pruszcz
 
(21)
iPhone SE (2020) Szczyrk
 
(21)
iPhone SE (2020) Wyrazów
 
(21)
iPhone SE (2020) Chodzież
 
(21)
iPhone SE (2020) Brwinów
 
(20)
iPhone SE (2020) Koło
 
(20)
iPhone SE (2020) Drwalew
 
(19)
iPhone SE (2020) Rydułtowy
 
(19)
iPhone SE (2020) Mszana Dolna
 
(18)
iPhone SE (2020) Płońsk
 
(18)
iPhone SE (2020) Paczków
 
(18)
iPhone SE (2020) Łęczyca
 
(18)
iPhone SE (2020) Krotoszyn
 
(17)
iPhone SE (2020) Janów Lubelski
 
(17)
iPhone SE (2020) Myślenice
 
(17)
iPhone SE (2020) Ostrów Mazowiecka
 
(16)
iPhone SE (2020) Chełmno
 
(15)
iPhone SE (2020) Bogdaniec
 
(15)
iPhone SE (2020) Kostrzyn nad Odrą
 
(15)
iPhone SE (2020) Syców
 
(14)
iPhone SE (2020) Łosice
 
(14)
iPhone SE (2020) Gryfice
 
(14)
iPhone SE (2020) Lubsko
 
(14)
iPhone SE (2020) Ząbkowice Śląskie
 
(14)
iPhone SE (2020) Niwiska
 
(14)
iPhone SE (2020) Zarszyn
 
(13)
iPhone SE (2020) Plewiska
 
(13)
iPhone SE (2020) Libertów
 
(13)
iPhone SE (2020) Jabłonna
 
(12)
iPhone SE (2020) Józefów
 
(12)
iPhone SE (2020) Stary Sącz
 
(12)
iPhone SE (2020) Czaplinek
 
(12)
iPhone SE (2020) Krasnystaw
 
(12)
iPhone SE (2020) Słupca
 
(11)
iPhone SE (2020) Łęczna
 
(11)
iPhone SE (2020) Włodawa
 
(11)
iPhone SE (2020) Borówiec
 
(11)
iPhone SE (2020) Wołów
 
(11)
iPhone SE (2020) Braniewo
 
(11)
iPhone SE (2020) Kluczbork
 
(11)
iPhone SE (2020) Skwierzyna
 
(11)
iPhone SE (2020) Wałcz
 
(10)
iPhone SE (2020) Zambrów
 
(10)
iPhone SE (2020) Sosnowica
 
(10)
iPhone SE (2020) Daleszyce
 
(10)
iPhone SE (2020) Ustroń
 
(10)
iPhone SE (2020) Góra
 
(10)
iPhone SE (2020) Milicz
 
(10)
iPhone SE (2020) Sulęcin
 
(10)
iPhone SE (2020) Piekoszów
 
(10)
iPhone SE (2020) Bukowno
 
(9)
iPhone SE (2020) Zelów
 
(9)
iPhone SE (2020) Tarnowo Podgórne
 
(9)
iPhone SE (2020) Komorniki
 
(9)
iPhone SE (2020) Ropczyce
 
(9)
iPhone SE (2020) Stęszew
 
(9)