| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Apple |
| Wbudowana pamięć | 64 GB |
| Pamięć RAM | 3 GB |
| Model telefonu | iPhone SE (2020) |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | czarny |
| Materiał | szkło |
| Rodzaj wyświetlacza | Retina |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 750 x 1334 px |
| Funkcje aparatu | zoom, wykrywanie twarzy, autofocus, lampa błyskowa, samowyzwalacz, nagrywanie wideo, cyfrowa stabilizacja obrazu |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Procesor | Apple A13 Bionic |
| System operacyjny | iOS |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 64 GB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | GLONASS, GPS |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, żyroskop, barometr, czujnik zbliżeniowy, kompas cyfrowy |
| Złącza | Lightning |
| Funkcje | rozpoznawanie twarzy, szybkie ładowanie, płatności zbliżeniowe (NFC), ładowanie indukcyjne |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, latarka, funkcja głośnomówiąca, książka telefoniczna, alarm wibracyjny, własne gry, dyktafon, przypomnienia, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM (SIM + eSIM) |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny, pyłoszczelny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Kod producenta | MX9N2LL/A |
| Szerokość | 67.30 mm |
| Wysokość | 138.40 mm |
| Głębokość | 7.30 mm |
| Waga | 148.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.148 kg |
| Przekątna ekranu | 4.70 " |
| Gęstość pikseli | 326 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 12.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 7.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 2.65 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Pojemność akumulatora | 1821 mAh |
| Układ graficzny | ARM Mali-G68 @1 GHz |
| Maksymalny czas czuwania | 10 dni |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 12ac6674-9fa8-4121-b9a5-99b1978ecaa2
Podobne wyszukiwania
iPhone SE (2020) Warszawa
 
(3535)
iPhone SE (2020) Kielce
 
(585)
iPhone SE (2020) Ełk
 
(498)
iPhone SE (2020) Lublin
 
(439)
iPhone SE (2020) Gliwice
 
(229)
iPhone SE (2020) Siemianowice Śląskie
 
(183)
iPhone SE (2020) Opole
 
(150)
iPhone SE (2020) Sosnowiec
 
(133)
iPhone SE (2020) Elbląg
 
(107)
iPhone SE (2020) Zamość
 
(95)
iPhone SE (2020) Piaseczno
 
(84)
iPhone SE (2020) Ostrów Wielkopolski
 
(72)
iPhone SE (2020) Jelenia Góra
 
(65)
iPhone SE (2020) Mysłowice
 
(54)
iPhone SE (2020) Zgierz
 
(50)
iPhone SE (2020) Stargard
 
(50)
iPhone SE (2020) Puławy
 
(50)
iPhone SE (2020) Wadowice
 
(49)
iPhone SE (2020) Przemyśl
 
(48)
iPhone SE (2020) Legionowo
 
(47)
iPhone SE (2020) Grodzisk Mazowiecki
 
(43)
iPhone SE (2020) Jarosław
 
(42)
iPhone SE (2020) Mikołów
 
(42)
iPhone SE (2020) Drwalew
 
(41)
iPhone SE (2020) Opoka-Kolonia
 
(41)
iPhone SE (2020) Poniatowa
 
(40)
iPhone SE (2020) Żywiec
 
(36)
iPhone SE (2020) Będzin
 
(34)
iPhone SE (2020) Wągrowiec
 
(32)
iPhone SE (2020) Sierpc
 
(31)
iPhone SE (2020) Kobyłka
 
(30)
iPhone SE (2020) Morąg
 
(30)
iPhone SE (2020) Łuków
 
(27)
iPhone SE (2020) Bochnia
 
(27)
iPhone SE (2020) Śrem
 
(26)
iPhone SE (2020) Szczecinek
 
(25)
iPhone SE (2020) Nowy Targ
 
(24)
iPhone SE (2020) Brwinów
 
(23)
iPhone SE (2020) Skierniewice
 
(23)
iPhone SE (2020) Głubczyce
 
(23)
iPhone SE (2020) Kłodzko
 
(22)
iPhone SE (2020) Myszków
 
(22)
iPhone SE (2020) Pruszcz
 
(21)
iPhone SE (2020) Mszana Dolna
 
(21)
iPhone SE (2020) Koło
 
(21)
iPhone SE (2020) Chodzież
 
(21)
iPhone SE (2020) Kamienna Góra
 
(21)
iPhone SE (2020) Płońsk
 
(20)
iPhone SE (2020) Krotoszyn
 
(20)
iPhone SE (2020) Brzozów
 
(19)
iPhone SE (2020) Łęczyca
 
(19)
iPhone SE (2020) Kostrzyn nad Odrą
 
(19)
iPhone SE (2020) Rydułtowy
 
(19)
iPhone SE (2020) Paczków
 
(19)
iPhone SE (2020) Myślenice
 
(18)
iPhone SE (2020) Janów Lubelski
 
(17)
iPhone SE (2020) Limanowa
 
(16)
iPhone SE (2020) Szczyrk
 
(15)
iPhone SE (2020) Hrubieszów
 
(15)
iPhone SE (2020) Stary Sącz
 
(15)
iPhone SE (2020) Chełmno
 
(15)
iPhone SE (2020) Syców
 
(14)
iPhone SE (2020) Wyrazów
 
(14)
iPhone SE (2020) Białogard
 
(14)
iPhone SE (2020) Plewiska
 
(14)
iPhone SE (2020) Ząbkowice Śląskie
 
(14)
iPhone SE (2020) Ostrów Mazowiecka
 
(14)
iPhone SE (2020) Jabłonna
 
(13)
iPhone SE (2020) Słupca
 
(13)
iPhone SE (2020) Gryfice
 
(13)
iPhone SE (2020) Kluczbork
 
(13)
iPhone SE (2020) Braniewo
 
(13)
iPhone SE (2020) Annopol
 
(13)
iPhone SE (2020) Łęczna
 
(13)
iPhone SE (2020) Zarszyn
 
(13)
iPhone SE (2020) Łosice
 
(12)
iPhone SE (2020) Czaplinek
 
(12)
iPhone SE (2020) Józefów
 
(11)
iPhone SE (2020) Krasnystaw
 
(11)
iPhone SE (2020) Zambrów
 
(11)
iPhone SE (2020) Wołów
 
(11)
iPhone SE (2020) Sosnowica
 
(11)
iPhone SE (2020) Libertów
 
(11)
iPhone SE (2020) Skwierzyna
 
(11)
iPhone SE (2020) Ustroń
 
(11)
iPhone SE (2020) Ropczyce
 
(10)
iPhone SE (2020) Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
iPhone SE (2020) Przeczyce
 
(10)
iPhone SE (2020) Bukowno
 
(9)
iPhone SE (2020) Tarnowo Podgórne
 
(9)
iPhone SE (2020) Włodawa
 
(9)
iPhone SE (2020) Lubsko
 
(9)
iPhone SE (2020) Koluszki
 
(9)
iPhone SE (2020) Komorniki
 
(9)
iPhone SE (2020) Daleszyce
 
(9)
iPhone SE (2020) Góra
 
(9)