| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Kod producenta | TELEFON IPHONE SE A2783 64 GB |
| Marka | Apple |
| Model telefonu | iPhone SE (2022) |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | czarny |
| Materiał | aluminium, szkło |
| Szerokość | 67.30 mm |
| Wysokość | 138.40 mm |
| Głębokość | 7.30 mm |
| Waga | 144.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.500 kg |
| Przekątna ekranu | 4.70 " |
| Rodzaj wyświetlacza | Retina |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 326 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 750 x 1334 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 12.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 7.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | autofocus, HDR, lampa błyskowa, nagrywanie wideo, optyczna stabilizacja obrazu, panorama, samowyzwalacz, wykrywanie twarzy, zdjęcia seryjne, zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K, 720p (HD), 1080p (FullHD) |
| Procesor | Apple A15 Bionic |
| Częstotliwość procesora | 3.22 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Wbudowana pamięć | 64 GB |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| System operacyjny | iOS |
| Pojemność akumulatora | 2018 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 64 GB |
| Komunikacja | Wi-Fi |
| Transmisja danych | 5G |
| Nawigacja | GPS |
| Czujniki | akcelerometr, barometr, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, kompas cyfrowy, żyroskop |
| Złącza | Lightning |
| Funkcje | ładowanie indukcyjne, odblokowanie za pomocą odcisku palca, szybkie ładowanie |
| Funkcje w telefonach komórkowych | funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, przypomnienia, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM (SIM + eSIM) |
| Maksymalny czas czuwania | 5000mAh |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny, wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Kod taryfy celnej | 85171300 |
| Zawiera baterie | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Oferta: 20b64e14-75e9-4953-a590-10649e0ffdcc
Podobne wyszukiwania
iPhone SE (2022) Warszawa
 
(3357)
iPhone SE (2022) Ełk
 
(618)
iPhone SE (2022) Kielce
 
(453)
iPhone SE (2022) Lublin
 
(440)
iPhone SE (2022) Gliwice
 
(230)
iPhone SE (2022) Opole
 
(139)
iPhone SE (2022) Sosnowiec
 
(117)
iPhone SE (2022) Elbląg
 
(100)
iPhone SE (2022) Zamość
 
(93)
iPhone SE (2022) Piaseczno
 
(87)
iPhone SE (2022) Siemianowice Śląskie
 
(84)
iPhone SE (2022) Ostrów Wielkopolski
 
(78)
iPhone SE (2022) Jelenia Góra
 
(65)
iPhone SE (2022) Legionowo
 
(52)
iPhone SE (2022) Przemyśl
 
(51)
iPhone SE (2022) Zgierz
 
(49)
iPhone SE (2022) Wadowice
 
(43)
iPhone SE (2022) Jarosław
 
(43)
iPhone SE (2022) Opoka-Kolonia
 
(41)
iPhone SE (2022) Mysłowice
 
(40)
iPhone SE (2022) Będzin
 
(40)
iPhone SE (2022) Żywiec
 
(39)
iPhone SE (2022) Poniatowa
 
(39)
iPhone SE (2022) Stargard
 
(38)
iPhone SE (2022) Grodzisk Mazowiecki
 
(38)
iPhone SE (2022) Puławy
 
(35)
iPhone SE (2022) Mikołów
 
(35)
iPhone SE (2022) Sierpc
 
(33)
iPhone SE (2022) Wągrowiec
 
(30)
iPhone SE (2022) Nowy Targ
 
(29)
iPhone SE (2022) Bochnia
 
(27)
iPhone SE (2022) Śrem
 
(27)
iPhone SE (2022) Morąg
 
(27)
iPhone SE (2022) Kobyłka
 
(26)
iPhone SE (2022) Kamienna Góra
 
(26)
iPhone SE (2022) Brzozów
 
(25)
iPhone SE (2022) Szczecinek
 
(25)
iPhone SE (2022) Skierniewice
 
(25)
iPhone SE (2022) Kłodzko
 
(25)
iPhone SE (2022) Łuków
 
(24)
iPhone SE (2022) Myszków
 
(23)
iPhone SE (2022) Szczyrk
 
(22)
iPhone SE (2022) Koło
 
(21)
iPhone SE (2022) Chodzież
 
(21)
iPhone SE (2022) Jabłonna
 
(20)
iPhone SE (2022) Bogdaniec
 
(20)
iPhone SE (2022) Głubczyce
 
(20)
iPhone SE (2022) Brwinów
 
(19)
iPhone SE (2022) Łęczyca
 
(18)
iPhone SE (2022) Kostrzyn nad Odrą
 
(18)
iPhone SE (2022) Krotoszyn
 
(17)
iPhone SE (2022) Janów Lubelski
 
(17)
iPhone SE (2022) Limanowa
 
(17)
iPhone SE (2022) Kluczbork
 
(17)
iPhone SE (2022) Mszana Dolna
 
(17)
iPhone SE (2022) Rydułtowy
 
(17)
iPhone SE (2022) Syców
 
(16)
iPhone SE (2022) Wyrazów
 
(16)
iPhone SE (2022) Paczków
 
(16)
iPhone SE (2022) Koluszki
 
(16)
iPhone SE (2022) Ostrów Mazowiecka
 
(16)
iPhone SE (2022) Białogard
 
(15)
iPhone SE (2022) Stary Sącz
 
(15)
iPhone SE (2022) Myślenice
 
(15)
iPhone SE (2022) Łęczna
 
(15)
iPhone SE (2022) Słupca
 
(14)
iPhone SE (2022) Płońsk
 
(14)
iPhone SE (2022) Hrubieszów
 
(14)
iPhone SE (2022) Ustroń
 
(14)
iPhone SE (2022) Chełmno
 
(13)
iPhone SE (2022) Libertów
 
(13)
iPhone SE (2022) Zarszyn
 
(13)
iPhone SE (2022) Krasnystaw
 
(12)
iPhone SE (2022) Plewiska
 
(12)
iPhone SE (2022) Wołów
 
(12)
iPhone SE (2022) Czaplinek
 
(12)
iPhone SE (2022) Daleszyce
 
(12)
iPhone SE (2022) Pruszcz
 
(11)
iPhone SE (2022) Łosice
 
(11)
iPhone SE (2022) Gryfice
 
(11)
iPhone SE (2022) Lubsko
 
(11)
iPhone SE (2022) Zambrów
 
(11)
iPhone SE (2022) Ropczyce
 
(11)
iPhone SE (2022) Braniewo
 
(11)
iPhone SE (2022) Ząbkowice Śląskie
 
(11)
iPhone SE (2022) Skwierzyna
 
(11)
iPhone SE (2022) Bukowno
 
(10)
iPhone SE (2022) Borówiec
 
(10)
iPhone SE (2022) Włodawa
 
(10)
iPhone SE (2022) Józefów
 
(10)
iPhone SE (2022) Sosnowica
 
(10)
iPhone SE (2022) Góra
 
(10)
iPhone SE (2022) Sulęcin
 
(10)
iPhone SE (2022) Opalenica
 
(9)
iPhone SE (2022) Stęszew
 
(9)
iPhone SE (2022) Szynwałd
 
(9)