| Stan | Bardzo dobry |
| Gęstość pikseli | 326 ppi |
| System operacyjny | iOS |
| Kolor | czarny |
| Głębokość | 8.3 mm |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 12 Mpx |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Ekran dotykowy | tak |
| Częstotliwość procesora | 2.5 GHz |
| Model telefonu | iPhone XR |
| Wysokość | 150.9 mm |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Pamięć RAM | 3 GB |
| Wbudowana pamięć | 64 GB |
| Materiał | metal, szkło |
| Przekątna ekranu | 6.1 " |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Rodzaj wyświetlacza | Retina |
| Funkcje aparatu | autofocus, lampa błyskowa, HDR, nagrywanie wideo, optyczna stabilizacja obrazu, samowyzwalacz, panorama, wykrywanie twarzy, zdjęcia seryjne, zoom |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 7 Mpx |
| Szerokość | 75.7 mm |
| Waga | 194 g |
| Złącza | Lightning |
| Marka telefonu | Apple |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 194 kg |
| Slot karty pamięci | nie |
| Rozdzielczość ekranu | 1792 x 828 px |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 79050b7a-aefa-408f-973f-a329e95586db
Podobne wyszukiwania
iPhone XR Warszawa
 
(3431)
iPhone XR Ełk
 
(600)
iPhone XR Kielce
 
(458)
iPhone XR Lublin
 
(431)
iPhone XR Gliwice
 
(227)
iPhone XR Opole
 
(141)
iPhone XR Sosnowiec
 
(119)
iPhone XR Elbląg
 
(102)
iPhone XR Zamość
 
(90)
iPhone XR Siemianowice Śląskie
 
(81)
iPhone XR Ostrów Wielkopolski
 
(77)
iPhone XR Jelenia Góra
 
(61)
iPhone XR Przemyśl
 
(50)
iPhone XR Legionowo
 
(49)
iPhone XR Mysłowice
 
(49)
iPhone XR Zgierz
 
(45)
iPhone XR Stargard
 
(45)
iPhone XR Wadowice
 
(44)
iPhone XR Poniatowa
 
(42)
iPhone XR Jarosław
 
(42)
iPhone XR Będzin
 
(41)
iPhone XR Opoka-Kolonia
 
(41)
iPhone XR Żywiec
 
(40)
iPhone XR Grodzisk Mazowiecki
 
(40)
iPhone XR Mikołów
 
(38)
iPhone XR Puławy
 
(38)
iPhone XR Wągrowiec
 
(32)
iPhone XR Łuków
 
(29)
iPhone XR Kamienna Góra
 
(29)
iPhone XR Sierpc
 
(29)
iPhone XR Bochnia
 
(28)
iPhone XR Morąg
 
(27)
iPhone XR Kobyłka
 
(26)
iPhone XR Kłodzko
 
(26)
iPhone XR Skierniewice
 
(24)
iPhone XR Brzozów
 
(24)
iPhone XR Szczecinek
 
(23)
iPhone XR Nowy Targ
 
(22)
iPhone XR Jabłonna
 
(21)
iPhone XR Chodzież
 
(21)
iPhone XR Szczyrk
 
(20)
iPhone XR Myszków
 
(20)
iPhone XR Głubczyce
 
(20)
iPhone XR Koło
 
(20)
iPhone XR Paczków
 
(19)
iPhone XR Rydułtowy
 
(19)
iPhone XR Brwinów
 
(18)
iPhone XR Łęczyca
 
(18)
iPhone XR Płońsk
 
(17)
iPhone XR Stary Sącz
 
(17)
iPhone XR Janów Lubelski
 
(17)
iPhone XR Myślenice
 
(17)
iPhone XR Mszana Dolna
 
(16)
iPhone XR Wyrazów
 
(16)
iPhone XR Krotoszyn
 
(16)
iPhone XR Ostrów Mazowiecka
 
(16)
iPhone XR Chełmno
 
(15)
iPhone XR Bogdaniec
 
(15)
iPhone XR Syców
 
(14)
iPhone XR Gryfice
 
(14)
iPhone XR Lubsko
 
(14)
iPhone XR Kostrzyn nad Odrą
 
(14)
iPhone XR Zarszyn
 
(14)
iPhone XR Plewiska
 
(13)
iPhone XR Daleszyce
 
(13)
iPhone XR Milicz
 
(13)
iPhone XR Libertów
 
(13)
iPhone XR Pruszcz
 
(12)
iPhone XR Łęczna
 
(12)
iPhone XR Słupca
 
(12)
iPhone XR Łosice
 
(12)
iPhone XR Czaplinek
 
(12)
iPhone XR Kluczbork
 
(12)
iPhone XR Poddębice
 
(12)
iPhone XR Krasnystaw
 
(12)
iPhone XR Borówiec
 
(11)
iPhone XR Drwalew
 
(11)
iPhone XR Zambrów
 
(11)
iPhone XR Wołów
 
(11)
iPhone XR Ropczyce
 
(11)
iPhone XR Braniewo
 
(11)
iPhone XR Ustroń
 
(11)
iPhone XR Ząbkowice Śląskie
 
(11)
iPhone XR Skwierzyna
 
(11)
iPhone XR Niwiska
 
(10)
iPhone XR Józefów
 
(10)
iPhone XR Sosnowica
 
(10)
iPhone XR Szynwałd
 
(10)
iPhone XR Sulęcin
 
(10)
iPhone XR Piekoszów
 
(10)
iPhone XR Zelów
 
(9)
iPhone XR Włodawa
 
(9)
iPhone XR Tarnowo Podgórne
 
(9)
iPhone XR Komorniki
 
(9)
iPhone XR Góra
 
(9)
iPhone XR Stęszew
 
(9)