| Stan | Uszkodzony |
| Marka | Apple |
| Wbudowana pamięć | 64 GB |
| Pamięć RAM | 3 GB |
| Model telefonu | iPhone XR |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | żółty |
| Materiał | aluminium, szkło |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 1792 x 828 px |
| Funkcje aparatu | zoom, optyczna stabilizacja obrazu, autofocus, lampa błyskowa |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Procesor | Apple A12 Bionic |
| System operacyjny | iOS |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | GLONASS, A-GPS, Galileo |
| Czujniki | żyroskop, barometr, czujnik zbliżeniowy |
| Złącza | Lightning |
| Funkcje | rozpoznawanie twarzy, szybkie ładowanie, ładowanie indukcyjne |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, latarka, funkcja głośnomówiąca, dyktafon, przypomnienia, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM (SIM + eSIM) |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny, pyłoszczelny |
| Zawiera baterie | tak |
| Kod producenta | MH6Q3PM/A |
| Szerokość | 75.70 mm |
| Wysokość | 150.90 mm |
| Głębokość | 8.30 mm |
| Waga | 194.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.194 kg |
| Przekątna ekranu | 6.10 " |
| Gęstość pikseli | 326 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 12.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 7.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 1.90 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Pojemność akumulatora | 2942 mAh |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 69f6bd03-616c-46d8-bcc0-51d641c7a0d1
Podobne wyszukiwania
iPhone XR Warszawa
 
(3496)
iPhone XR Ełk
 
(616)
iPhone XR Kielce
 
(488)
iPhone XR Lublin
 
(458)
iPhone XR Gliwice
 
(243)
iPhone XR Opole
 
(147)
iPhone XR Sosnowiec
 
(132)
iPhone XR Siemianowice Śląskie
 
(106)
iPhone XR Elbląg
 
(105)
iPhone XR Zamość
 
(88)
iPhone XR Ostrów Wielkopolski
 
(79)
iPhone XR Jelenia Góra
 
(59)
iPhone XR Stargard
 
(54)
iPhone XR Mysłowice
 
(54)
iPhone XR Legionowo
 
(49)
iPhone XR Przemyśl
 
(49)
iPhone XR Wadowice
 
(47)
iPhone XR Zgierz
 
(45)
iPhone XR Grodzisk Mazowiecki
 
(43)
iPhone XR Poniatowa
 
(42)
iPhone XR Jarosław
 
(42)
iPhone XR Opoka-Kolonia
 
(41)
iPhone XR Puławy
 
(41)
iPhone XR Mikołów
 
(41)
iPhone XR Żywiec
 
(40)
iPhone XR Wągrowiec
 
(35)
iPhone XR Będzin
 
(34)
iPhone XR Kobyłka
 
(31)
iPhone XR Kamienna Góra
 
(30)
iPhone XR Sierpc
 
(30)
iPhone XR Brzozów
 
(29)
iPhone XR Bochnia
 
(28)
iPhone XR Morąg
 
(28)
iPhone XR Łuków
 
(26)
iPhone XR Skierniewice
 
(25)
iPhone XR Kłodzko
 
(25)
iPhone XR Nowy Targ
 
(24)
iPhone XR Szczecinek
 
(23)
iPhone XR Głubczyce
 
(23)
iPhone XR Myszków
 
(22)
iPhone XR Wyrazów
 
(21)
iPhone XR Pruszcz
 
(21)
iPhone XR Szczyrk
 
(21)
iPhone XR Mszana Dolna
 
(21)
iPhone XR Chodzież
 
(21)
iPhone XR Drwalew
 
(20)
iPhone XR Paczków
 
(20)
iPhone XR Krotoszyn
 
(19)
iPhone XR Rydułtowy
 
(19)
iPhone XR Brwinów
 
(18)
iPhone XR Płońsk
 
(18)
iPhone XR Łęczyca
 
(18)
iPhone XR Janów Lubelski
 
(17)
iPhone XR Koło
 
(17)
iPhone XR Myślenice
 
(17)
iPhone XR Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
iPhone XR Ostrów Mazowiecka
 
(16)
iPhone XR Chełmno
 
(15)
iPhone XR Stary Sącz
 
(15)
iPhone XR Limanowa
 
(15)
iPhone XR Syców
 
(14)
iPhone XR Gryfice
 
(14)
iPhone XR Łosice
 
(14)
iPhone XR Niwiska
 
(14)
iPhone XR Zarszyn
 
(13)
iPhone XR Białogard
 
(13)
iPhone XR Łęczna
 
(13)
iPhone XR Plewiska
 
(13)
iPhone XR Hrubieszów
 
(13)
iPhone XR Daleszyce
 
(13)
iPhone XR Bogdaniec
 
(13)
iPhone XR Libertów
 
(13)
iPhone XR Jabłonna
 
(12)
iPhone XR Józefów
 
(12)
iPhone XR Krasnystaw
 
(12)
iPhone XR Czaplinek
 
(12)
iPhone XR Ząbkowice Śląskie
 
(12)
iPhone XR Skwierzyna
 
(11)
iPhone XR Słupca
 
(11)
iPhone XR Borówiec
 
(11)
iPhone XR Kluczbork
 
(11)
iPhone XR Braniewo
 
(11)
iPhone XR Zambrów
 
(10)
iPhone XR Wołów
 
(10)
iPhone XR Sosnowica
 
(10)
iPhone XR Milicz
 
(10)
iPhone XR Ustroń
 
(10)
iPhone XR Sulęcin
 
(10)
iPhone XR Piekoszów
 
(10)
iPhone XR Bukowno
 
(9)
iPhone XR Wałcz
 
(9)
iPhone XR Włodawa
 
(9)
iPhone XR Tarnowo Podgórne
 
(9)
iPhone XR Koluszki
 
(9)
iPhone XR Ropczyce
 
(9)
iPhone XR Komorniki
 
(9)