| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Kod producenta | MT9G2PM/A |
| Rozdzielczość ekranu | 1125 x 2436 px |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.500 kg |
| Przekątna ekranu | 5.80 " |
| Ekran dotykowy | tak |
| Częstotliwość procesora | 2.49 GHz |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 7.00 Mpx |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Wyjmowana bateria | nie |
| Maksymalny czas rozmów | 20 h |
| Gęstość pikseli | 459 ppi |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa, nagrywanie wideo, optyczna stabilizacja obrazu, samowyzwalacz, wykrywanie twarzy, zoom |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Czujniki | akcelerometr, barometr, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, magnetometr, żyroskop |
| Waga | 177.00 g |
| System operacyjny | iOS |
| Opcje SIM | Dual SIM (SIM + eSIM) |
| Maksymalny czas czuwania | 384 h |
| Rodzaj wyświetlacza | OLED |
| Nawigacja | Galileo, GLONASS, GPS |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, przypomnienia, zegar |
| Głębokość | 7.70 mm |
| Pojemność akumulatora | 2658 mAh |
| Wbudowana pamięć | 64 GB |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 12.00 Mpx |
| Slot karty pamięci | nie |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Układ graficzny | Apple GPU (4-core graphics) |
| Złącza | Lightning |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny, wodoodporny |
| Typ | Smartfon |
| Materiał | aluminium, metal, szkło |
| Funkcje | ładowanie indukcyjne, rozpoznawanie twarzy, szybkie ładowanie |
| Procesor | Apple A12 Bionic |
| Model telefonu | iPhone XS |
| Marka telefonu | Apple |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 64 GB |
| Szerokość | 70.90 mm |
| Wysokość | 143.60 mm |
O przedmiocie
Oferta: b129a3e4-fe57-417e-8705-e520c84f8bdf
Podobne wyszukiwania
iPhone XS Warszawa
 
(3459)
iPhone XS Ełk
 
(619)
iPhone XS Kielce
 
(484)
iPhone XS Lublin
 
(458)
iPhone XS Gliwice
 
(243)
iPhone XS Opole
 
(151)
iPhone XS Sosnowiec
 
(132)
iPhone XS Elbląg
 
(104)
iPhone XS Siemianowice Śląskie
 
(101)
iPhone XS Zamość
 
(89)
iPhone XS Ostrów Wielkopolski
 
(83)
iPhone XS Jelenia Góra
 
(60)
iPhone XS Mysłowice
 
(59)
iPhone XS Stargard
 
(53)
iPhone XS Przemyśl
 
(51)
iPhone XS Grodzisk Mazowiecki
 
(49)
iPhone XS Legionowo
 
(49)
iPhone XS Wadowice
 
(47)
iPhone XS Puławy
 
(46)
iPhone XS Zgierz
 
(43)
iPhone XS Mikołów
 
(43)
iPhone XS Poniatowa
 
(42)
iPhone XS Jarosław
 
(42)
iPhone XS Opoka-Kolonia
 
(41)
iPhone XS Żywiec
 
(40)
iPhone XS Wągrowiec
 
(35)
iPhone XS Będzin
 
(34)
iPhone XS Sierpc
 
(31)
iPhone XS Kamienna Góra
 
(30)
iPhone XS Kobyłka
 
(29)
iPhone XS Łuków
 
(28)
iPhone XS Bochnia
 
(28)
iPhone XS Skierniewice
 
(27)
iPhone XS Morąg
 
(27)
iPhone XS Kłodzko
 
(27)
iPhone XS Szczecinek
 
(26)
iPhone XS Brzozów
 
(25)
iPhone XS Nowy Targ
 
(24)
iPhone XS Myszków
 
(22)
iPhone XS Głubczyce
 
(22)
iPhone XS Szczyrk
 
(21)
iPhone XS Wyrazów
 
(21)
iPhone XS Chodzież
 
(21)
iPhone XS Pruszcz
 
(21)
iPhone XS Brwinów
 
(20)
iPhone XS Mszana Dolna
 
(20)
iPhone XS Koło
 
(19)
iPhone XS Drwalew
 
(19)
iPhone XS Rydułtowy
 
(19)
iPhone XS Płońsk
 
(18)
iPhone XS Paczków
 
(18)
iPhone XS Krotoszyn
 
(18)
iPhone XS Łęczyca
 
(18)
iPhone XS Janów Lubelski
 
(17)
iPhone XS Myślenice
 
(17)
iPhone XS Ostrów Mazowiecka
 
(16)
iPhone XS Chełmno
 
(15)
iPhone XS Stary Sącz
 
(15)
iPhone XS Kostrzyn nad Odrą
 
(15)
iPhone XS Syców
 
(14)
iPhone XS Gryfice
 
(14)
iPhone XS Łosice
 
(14)
iPhone XS Lubsko
 
(14)
iPhone XS Bogdaniec
 
(14)
iPhone XS Niwiska
 
(14)
iPhone XS Ząbkowice Śląskie
 
(14)
iPhone XS Zarszyn
 
(13)
iPhone XS Białogard
 
(13)
iPhone XS Plewiska
 
(13)
iPhone XS Libertów
 
(13)
iPhone XS Jabłonna
 
(12)
iPhone XS Józefów
 
(12)
iPhone XS Czaplinek
 
(12)
iPhone XS Krasnystaw
 
(12)
iPhone XS Słupca
 
(11)
iPhone XS Włodawa
 
(11)
iPhone XS Borówiec
 
(11)
iPhone XS Łęczna
 
(11)
iPhone XS Wołów
 
(11)
iPhone XS Kluczbork
 
(11)
iPhone XS Braniewo
 
(11)
iPhone XS Skwierzyna
 
(11)
iPhone XS Wałcz
 
(10)
iPhone XS Zambrów
 
(10)
iPhone XS Sosnowica
 
(10)
iPhone XS Daleszyce
 
(10)
iPhone XS Ustroń
 
(10)
iPhone XS Milicz
 
(10)
iPhone XS Piekoszów
 
(10)
iPhone XS Sulęcin
 
(10)
iPhone XS Bukowno
 
(9)
iPhone XS Zelów
 
(9)
iPhone XS Tarnowo Podgórne
 
(9)
iPhone XS Ropczyce
 
(9)
iPhone XS Komorniki
 
(9)
iPhone XS Góra
 
(9)