| Stan | Bardzo dobry |
| Pojemność akumulatora | 3300 mAh |
| Blokada simlock | brak blokady |
| System operacyjny | iOS |
| Typ | Smartfon |
| Wbudowana pamięć | 64 GB |
| Kod producenta | MT9V2CH/A - A2097 |
| Marka telefonu | Apple |
| Pamięć RAM | 3 GB |
| Przekątna ekranu | 5.8 " |
| Komunikacja | Bluetooth, IrDA, NFC, Wi-Fi |
| Model telefonu | iPhone XS |
| Funkcje | ładowanie indukcyjne, rozpoznawanie twarzy |
| Opcje SIM | eSIM |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 71e6c907-46bb-4b91-af1f-c4f9f159447c
Podobne wyszukiwania
iPhone XS Warszawa
 
(3468)
iPhone XS Ełk
 
(608)
iPhone XS Kielce
 
(482)
iPhone XS Lublin
 
(427)
iPhone XS Gliwice
 
(228)
iPhone XS Siemianowice Śląskie
 
(155)
iPhone XS Opole
 
(151)
iPhone XS Sosnowiec
 
(123)
iPhone XS Elbląg
 
(110)
iPhone XS Zamość
 
(89)
iPhone XS Ostrów Wielkopolski
 
(83)
iPhone XS Jelenia Góra
 
(60)
iPhone XS Mysłowice
 
(60)
iPhone XS Stargard
 
(53)
iPhone XS Legionowo
 
(51)
iPhone XS Grodzisk Mazowiecki
 
(49)
iPhone XS Przemyśl
 
(49)
iPhone XS Wadowice
 
(47)
iPhone XS Puławy
 
(46)
iPhone XS Poniatowa
 
(44)
iPhone XS Zgierz
 
(43)
iPhone XS Mikołów
 
(43)
iPhone XS Będzin
 
(42)
iPhone XS Opoka-Kolonia
 
(41)
iPhone XS Żywiec
 
(40)
iPhone XS Jarosław
 
(38)
iPhone XS Wągrowiec
 
(35)
iPhone XS Kłodzko
 
(29)
iPhone XS Kobyłka
 
(29)
iPhone XS Sierpc
 
(29)
iPhone XS Bochnia
 
(28)
iPhone XS Łuków
 
(28)
iPhone XS Kamienna Góra
 
(28)
iPhone XS Skierniewice
 
(27)
iPhone XS Morąg
 
(27)
iPhone XS Nowy Targ
 
(24)
iPhone XS Szczecinek
 
(23)
iPhone XS Brzozów
 
(23)
iPhone XS Myszków
 
(22)
iPhone XS Głubczyce
 
(22)
iPhone XS Pruszcz
 
(21)
iPhone XS Szczyrk
 
(21)
iPhone XS Wyrazów
 
(21)
iPhone XS Chodzież
 
(21)
iPhone XS Brwinów
 
(20)
iPhone XS Koło
 
(20)
iPhone XS Drwalew
 
(19)
iPhone XS Rydułtowy
 
(19)
iPhone XS Mszana Dolna
 
(18)
iPhone XS Płońsk
 
(18)
iPhone XS Paczków
 
(18)
iPhone XS Łęczyca
 
(18)
iPhone XS Krotoszyn
 
(17)
iPhone XS Janów Lubelski
 
(17)
iPhone XS Myślenice
 
(17)
iPhone XS Ostrów Mazowiecka
 
(16)
iPhone XS Chełmno
 
(15)
iPhone XS Bogdaniec
 
(15)
iPhone XS Kostrzyn nad Odrą
 
(15)
iPhone XS Syców
 
(14)
iPhone XS Łosice
 
(14)
iPhone XS Gryfice
 
(14)
iPhone XS Lubsko
 
(14)
iPhone XS Ząbkowice Śląskie
 
(14)
iPhone XS Niwiska
 
(14)
iPhone XS Zarszyn
 
(13)
iPhone XS Plewiska
 
(13)
iPhone XS Libertów
 
(13)
iPhone XS Jabłonna
 
(12)
iPhone XS Józefów
 
(12)
iPhone XS Stary Sącz
 
(12)
iPhone XS Czaplinek
 
(12)
iPhone XS Krasnystaw
 
(12)
iPhone XS Słupca
 
(11)
iPhone XS Łęczna
 
(11)
iPhone XS Włodawa
 
(11)
iPhone XS Borówiec
 
(11)
iPhone XS Wołów
 
(11)
iPhone XS Braniewo
 
(11)
iPhone XS Kluczbork
 
(11)
iPhone XS Skwierzyna
 
(11)
iPhone XS Wałcz
 
(10)
iPhone XS Zambrów
 
(10)
iPhone XS Sosnowica
 
(10)
iPhone XS Daleszyce
 
(10)
iPhone XS Ustroń
 
(10)
iPhone XS Góra
 
(10)
iPhone XS Milicz
 
(10)
iPhone XS Sulęcin
 
(10)
iPhone XS Piekoszów
 
(10)
iPhone XS Bukowno
 
(9)
iPhone XS Zelów
 
(9)
iPhone XS Tarnowo Podgórne
 
(9)
iPhone XS Komorniki
 
(9)
iPhone XS Ropczyce
 
(9)
iPhone XS Stęszew
 
(9)