O przedmiocie
| Stan | Uszkodzony |
| Kolor | fioletowy |
| Marka | Apple |
| Złącza | minijack (3,5 mm) |
| Głębokość produktu | 0.62 cm |
| Komunikacja | brak |
| Wbudowana pamięć | 8 GB |
| Szerokość produktu | 3.87 cm |
| Model | iPod Nano 5th Gen. |
| Obsługa kart pamięci | nie |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Odtwarzane formaty plików | .wav |
| Kod producenta | A1320 |
| Waga produktu | 49.00 g |
| Wysokość produktu | 9.07 cm |
| Cechy dodatkowe | wskaźnik poziomu naładowania baterii |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 2478d55c-ddb9-47fd-b022-30bac14af2d8
Podobne wyszukiwania
MP3 Warszawa
 
(28)
MP3 Kraków
 
(13)
MP3 Słupsk
 
(10)
MP3 Wrocław
 
(10)
MP3 Gdańsk
 
(7)
MP3 Radom
 
(5)
MP3 Lublin
 
(5)
MP3 Bydgoszcz
 
(5)
MP3 Białystok
 
(5)
MP3 Szczecin
 
(4)
MP3 Olsztyn
 
(4)
MP3 Łódź
 
(4)
MP3 Lipno
 
(4)
MP3 Poznań
 
(4)