| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Apple |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Kolor | srebrny |
| Typ komputera | komputer mini PC |
| Model | MJMV3ZE/A |
| Kod producenta | MJMV3ZE/A |
| Wysokość produktu | 9.50 cm |
| Szerokość produktu | 19.70 cm |
| Głębokość produktu | 19.70 cm |
| Waga produktu | 2.70 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3.000 kg |
| Monitor | brak |
| Typ napędu | brak |
| Komunikacja | Bluetooth, LAN 10/100/1000 Mbps, Wi-Fi |
| System operacyjny | Mac OS |
| Załączone wyposażenie | głośniki |
| Model procesora | Apple M1 Max |
| Seria | Apple M |
| Typ gniazda procesora | wbudowany |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.20 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.20 GHz |
| Pamięć podręczna procesora | 12.00 MB |
| Liczba rdzeni procesora | 10 |
| Typ pamięci RAM | zunifikowana |
| Wielkość pamięci RAM | 32 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM | 64 GB |
| Liczba wolnych slotów RAM | 0 |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Interfejs dysku twardego | M.2, PCIe, PCIe typ M.2 |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Producent karty graficznej | Apple |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| Złącza karty graficznej | HDMI |
| Chłodzenie karty graficznej | aktywne |
| Producent płyty głównej | Apple |
| Model płyty głównej | A1117 emc 2023 |
| Złącza zewnętrzne płyty głównej | HDMI, mini jack 3,5 (audio), RJ45, Thunderbolt, USB 2.0 typ A, USB 3.0 typ A, USB 3.1 typ A gen 1, USB 3.1 typ A gen 2, USB 3.1 typ C |
| Typ obudowy | Cube Case |
| Złącza obudowy | czytnik kart pamięci, HDMI, mini jack 3,5 (audio), USB 3.1 typ A, USB 3.1 typ C |
| Certyfikaty zgodności | CE |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 75c973d5-0a8d-4a90-9240-2fb6f71f17fb
Podobne wyszukiwania
Komputery stacjonarne Warszawa
 
(963)
Komputery stacjonarne Lublin
 
(101)
Komputery stacjonarne Bydgoszcz
 
(82)
Komputery stacjonarne Kielce
 
(78)
Komputery stacjonarne Gliwice
 
(44)
Komputery stacjonarne Opole
 
(42)
Komputery stacjonarne Sosnowiec
 
(37)
Komputery stacjonarne Legionowo
 
(29)
Komputery stacjonarne Pruszków
 
(21)
Komputery stacjonarne Elbląg
 
(19)
Komputery stacjonarne Piotrków Trybunalski
 
(19)
Komputery stacjonarne Stargard
 
(18)
Komputery stacjonarne Leszno
 
(17)
Komputery stacjonarne Jarosław
 
(16)
Komputery stacjonarne Dębica
 
(15)
Komputery stacjonarne Zgierz
 
(15)
Komputery stacjonarne Ostrów Wielkopolski
 
(15)
Komputery stacjonarne Ogrodzieniec
 
(15)
Komputery stacjonarne Piaseczno
 
(15)
Komputery stacjonarne Jelenia Góra
 
(14)
Komputery stacjonarne Łęczyca
 
(14)
Komputery stacjonarne Zamość
 
(14)
Komputery stacjonarne Mysłowice
 
(13)
Komputery stacjonarne Gubin
 
(13)
Komputery stacjonarne Siemianowice Śląskie
 
(12)
Komputery stacjonarne Zawiercie
 
(12)
Komputery stacjonarne Mikołów
 
(12)
Komputery stacjonarne Kobyłka
 
(11)
Komputery stacjonarne Świnoujście
 
(11)
Komputery stacjonarne Będzin
 
(11)
Komputery stacjonarne Grodzisk Mazowiecki
 
(11)
Komputery stacjonarne Bolesławiec
 
(11)
Komputery stacjonarne Kłodzko
 
(11)
Komputery stacjonarne Racibórz
 
(10)
Komputery stacjonarne Przemyśl
 
(10)
Komputery stacjonarne Skierniewice
 
(10)
Komputery stacjonarne Józefów
 
(10)
Komputery stacjonarne Myślenice
 
(10)
Komputery stacjonarne Wodzisław Śląski
 
(9)
Komputery stacjonarne Otwock
 
(9)
Komputery stacjonarne Tczew
 
(9)
Komputery stacjonarne Bochnia
 
(9)
Komputery stacjonarne Wągrowiec
 
(9)
Komputery stacjonarne Limanowa
 
(8)
Komputery stacjonarne Łuków
 
(8)
Komputery stacjonarne Parczew
 
(8)
Komputery stacjonarne Turek
 
(8)
Komputery stacjonarne Ostrów Mazowiecka
 
(8)
Komputery stacjonarne Radziechowy
 
(8)
Komputery stacjonarne Mościska
 
(8)
Komputery stacjonarne Koronowo
 
(7)
Komputery stacjonarne Starachowice
 
(7)
Komputery stacjonarne Ełk
 
(7)
Komputery stacjonarne Puławy
 
(7)
Komputery stacjonarne Piastów
 
(7)
Komputery stacjonarne Wojnicz
 
(6)
Komputery stacjonarne Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Komputery stacjonarne Nowy Targ
 
(6)
Komputery stacjonarne Syców
 
(6)
Komputery stacjonarne Andrychów
 
(6)
Komputery stacjonarne Bachórzec
 
(6)
Komputery stacjonarne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(6)
Komputery stacjonarne Rydułtowy
 
(6)
Komputery stacjonarne Pogorzyce
 
(6)
Komputery stacjonarne Brzozów
 
(6)
Komputery stacjonarne Łęczna
 
(5)
Komputery stacjonarne Brwinów
 
(5)
Komputery stacjonarne Gryfice
 
(5)
Komputery stacjonarne Jarocin
 
(5)
Komputery stacjonarne Wąbrzeźno
 
(5)
Komputery stacjonarne Żywiec
 
(5)
Komputery stacjonarne Sieraków
 
(5)
Komputery stacjonarne Kluczbork
 
(5)
Komputery stacjonarne Jelcz-Laskowice
 
(5)
Komputery stacjonarne Krasnystaw
 
(5)
Komputery stacjonarne Rzgów
 
(5)
Komputery stacjonarne Łaziska Górne
 
(5)
Komputery stacjonarne Płońsk
 
(5)
Komputery stacjonarne Ośno Lubuskie
 
(5)
Komputery stacjonarne Zbąszyń
 
(4)
Komputery stacjonarne Stefanowo
 
(4)
Komputery stacjonarne Kobiór
 
(4)
Komputery stacjonarne Wołów
 
(4)
Komputery stacjonarne Jabłonna
 
(4)
Komputery stacjonarne Włodawa
 
(4)
Komputery stacjonarne Radzyń Podlaski
 
(4)
Komputery stacjonarne Majdan Królewski
 
(4)
Komputery stacjonarne Staroźreby
 
(4)
Komputery stacjonarne Janki
 
(4)
Komputery stacjonarne Koluszki
 
(4)
Komputery stacjonarne Wadowice
 
(4)
Komputery stacjonarne Karczew
 
(4)
Komputery stacjonarne Nawojowa Góra
 
(4)
Komputery stacjonarne Szczecinek
 
(4)
Komputery stacjonarne Osielsko
 
(4)
Komputery stacjonarne Strzelin
 
(4)