| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Apple |
| Model | MacBook Air M3 |
| Typ | ultrabook |
| Układ klawiatury | UK (qwerty) |
| Kod producenta | MC8H4ZE/A |
| Przekątna ekranu | 13.60 " |
| Rozdzielczość (px) | 2560 x 1440 |
| Powłoka matrycy | błyszcząca antyrefleksyjna |
| Typ matrycy | IPS |
| Ekran dotykowy | nie |
| Seria procesora | Apple M |
| Model procesora | Apple M3 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Taktowanie bazowe procesora | 4.05 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.50 GHz |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Maksymalna wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Liczba slotów RAM | 0 |
| Liczba wolnych slotów RAM | 0 |
| Pojemność dysku | 256 GB |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Interfejs dysku | PCIe |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Chipset karty graficznej | Apple M3 |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| Technologia akumulatora | litowo-polimerowy |
| Pojemność akumulatora (Wh) | 52.60 Wh |
| Maksymalny czas pracy baterii | 18.00 h |
| System operacyjny | Mac OS |
| Typ napędu | brak |
| Złącza | minijack 3,5 mm (audio), Thunderbolt |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Multimedia | głośniki, kamera, mikrofon |
| Sterowanie | klawiatura, klawiatura podświetlana, touchpad |
| Cechy dodatkowe | Bluetooth |
| Kolor | srebrny |
| Materiał | metal |
| Szerokość produktu | 30.41 cm |
| Wysokość produktu | 1.13 cm |
| Głębokość produktu | 21.50 cm |
| Waga produktu | 1.24 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.001 kg |
| Certyfikaty zgodności | CE |
O przedmiocie
Oferta: a89d00ff-3bca-441f-94e8-9b45d89b571b
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2240)
Laptopy Kielce
 
(621)
Laptopy Lublin
 
(207)
Laptopy Gliwice
 
(89)
Laptopy Opole
 
(86)
Laptopy Sosnowiec
 
(63)
Laptopy Kobyłka
 
(54)
Laptopy Elbląg
 
(54)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(37)
Laptopy Legionowo
 
(31)
Laptopy Zamość
 
(30)
Laptopy Przemyśl
 
(29)
Laptopy Jelenia Góra
 
(25)
Laptopy Nowy Targ
 
(25)
Laptopy Wągrowiec
 
(23)
Laptopy Ełk
 
(22)
Laptopy Mysłowice
 
(21)
Laptopy Skierniewice
 
(20)
Laptopy Stargard
 
(20)
Laptopy Łuków
 
(18)
Laptopy Jarosław
 
(17)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Libertów
 
(15)
Laptopy Puławy
 
(15)
Laptopy Poniatowa
 
(14)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Laptopy Lubsko
 
(14)
Laptopy Żywiec
 
(13)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(13)
Laptopy Krotoszyn
 
(12)
Laptopy Drawsko
 
(12)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Łęczna
 
(12)
Laptopy Kłodzko
 
(12)
Laptopy Szczecinek
 
(12)
Laptopy Bochnia
 
(11)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Góra
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(10)
Laptopy Będzin
 
(10)
Laptopy Myślenice
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Chodzież
 
(10)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Rydułtowy
 
(9)
Laptopy Wadowice
 
(8)
Laptopy Józefów
 
(8)
Laptopy Ustroń
 
(8)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Gryfice
 
(8)
Laptopy Łosice
 
(8)
Laptopy Koło
 
(8)
Laptopy Nowa Wola
 
(8)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Parysów
 
(7)
Laptopy Hrubieszów
 
(7)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Laptopy Janiszew
 
(7)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Brzozów
 
(6)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Stary Sącz
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(6)
Laptopy Raszków
 
(6)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Zelów
 
(5)
Laptopy Syców
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Manowo
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Pisarzowice
 
(4)
Laptopy Głubczyce
 
(4)
Laptopy Ropczyce
 
(4)
Laptopy Imielin
 
(4)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(4)
Laptopy Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Laptopy Bolesław
 
(4)
Laptopy Rymanów
 
(4)