| Stan | Bardzo dobry |
| Rozdzielczość (px) | 2560 x 1600 |
| Waga produktu | 1.58 kg |
| Pojemność dysku | 128 GB |
| Seria procesora | Intel Core i5 |
| Głębokość produktu | 21.90 cm |
| Sterowanie | klawiatura, touchpad |
| Kod producenta | C02NKN0LG3QJ |
| Materiał | metal |
| Częstotliwość taktowania pamięci (MHz) | 1866 |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Typ | standardowy |
| Maksymalny czas pracy baterii | 30.00 h |
| Kolor | srebrny |
| System operacyjny | Mac OS |
| Przekątna ekranu | 13.00 " |
| Model | MacBook Pro A1502 |
| Złącza | HDMI, minijack 3,5 mm (audio), Thunderbolt, USB 3.0 |
| Technologia akumulatora | litowo-polimerowy |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Typ matrycy | IPS |
| Maksymalna wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Wysokość produktu | 1.80 cm |
| Powłoka matrycy | błyszcząca |
| Marka | Apple |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.600 kg |
| Typ pamięci RAM | LPDDR3 |
| Multimedia | głośniki, kamera, mikrofon |
| Interfejs dysku | PCIe |
| Model karty graficznej | Intel Iris Graphics 6100 |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Szerokość produktu | 31.40 cm |
| Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Typ dysku twardego | SSD |
O przedmiocie
Oferta: f9d58316-e0aa-41cf-9cc7-61af21be5585
Podobne wyszukiwania
Laptopy Warszawa
 
(2256)
Laptopy Kielce
 
(631)
Laptopy Lublin
 
(206)
Laptopy Gliwice
 
(93)
Laptopy Opole
 
(85)
Laptopy Sosnowiec
 
(66)
Laptopy Kobyłka
 
(52)
Laptopy Elbląg
 
(51)
Laptopy Mościska
 
(49)
Laptopy Mikołów
 
(39)
Laptopy Ostrów Wielkopolski
 
(38)
Laptopy Legionowo
 
(33)
Laptopy Zamość
 
(31)
Laptopy Przemyśl
 
(27)
Laptopy Nowy Targ
 
(26)
Laptopy Wągrowiec
 
(26)
Laptopy Jelenia Góra
 
(24)
Laptopy Mysłowice
 
(23)
Laptopy Stargard
 
(21)
Laptopy Jarosław
 
(20)
Laptopy Żywiec
 
(20)
Laptopy Ełk
 
(20)
Laptopy Łuków
 
(19)
Laptopy Skierniewice
 
(19)
Laptopy Zgierz
 
(16)
Laptopy Będzin
 
(14)
Laptopy Lubsko
 
(14)
Laptopy Puławy
 
(14)
Laptopy Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Laptopy Libertów
 
(13)
Laptopy Drawsko
 
(13)
Laptopy Łęczna
 
(13)
Laptopy Limanowa
 
(13)
Laptopy Grodzisk Mazowiecki
 
(13)
Laptopy Poniatowa
 
(13)
Laptopy Kłodzko
 
(13)
Laptopy Poborszów
 
(12)
Laptopy Siemianowice Śląskie
 
(11)
Laptopy Wałcz
 
(11)
Laptopy Szczecinek
 
(11)
Laptopy Kluczbork
 
(11)
Laptopy Wadowice
 
(11)
Laptopy Krotoszyn
 
(11)
Laptopy Chodzież
 
(10)
Laptopy Łosice
 
(10)
Laptopy Kamienna Góra
 
(10)
Laptopy Bochnia
 
(10)
Laptopy Józefów
 
(9)
Laptopy Góra
 
(9)
Laptopy Rydułtowy
 
(9)
Laptopy Białogard
 
(9)
Laptopy Myślenice
 
(9)
Laptopy Zambrów
 
(8)
Laptopy Parysów
 
(8)
Laptopy Tarnowo Podgórne
 
(8)
Laptopy Janiszew
 
(8)
Laptopy Poraj
 
(7)
Laptopy Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Laptopy Gryfice
 
(7)
Laptopy Ustroń
 
(7)
Laptopy Zakroczym
 
(7)
Laptopy Stary Sącz
 
(7)
Laptopy Łęczyca
 
(7)
Laptopy Koło
 
(7)
Laptopy Hrubieszów
 
(7)
Laptopy Wołów
 
(6)
Laptopy Przyprostynia
 
(6)
Laptopy Koronowo
 
(6)
Laptopy Jabłonna
 
(6)
Laptopy Słupca
 
(6)
Laptopy Brwinów
 
(6)
Laptopy Kamionki
 
(6)
Laptopy Płońsk
 
(6)
Laptopy Paczków
 
(6)
Laptopy Połczyn-Zdrój
 
(6)
Laptopy Zelów
 
(5)
Laptopy Ćmielów
 
(5)
Laptopy Kostrzyn nad Odrą
 
(5)
Laptopy Szczekarków
 
(5)
Laptopy Sierpc
 
(5)
Laptopy Nienadówka
 
(5)
Laptopy Myszków
 
(5)
Laptopy Ropczyce
 
(5)
Laptopy Tuszyn
 
(5)
Laptopy Rozprza
 
(5)
Laptopy Stężyca
 
(5)
Laptopy Osielsko
 
(5)
Laptopy Goleszów
 
(4)
Laptopy Niwiska
 
(4)
Laptopy Raszków
 
(4)
Laptopy Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Laptopy Jelcz-Laskowice
 
(4)
Laptopy Stęszew
 
(4)
Laptopy Bolesław
 
(4)
Laptopy Wojkowice
 
(4)
Laptopy Syców
 
(4)